Právníci John Beckwith a Jeremy Grey jsou nerozluční kamarádi s neobvyklým koníčkem. Pod falešnými jmény se jako dávní rodinní přátelé vtírají na cizí svatby, kde to vždy pořádně roztočí, dobře se nají, pobaví se a užijící si s pěknými dívkami. Všechno funguje a běží hladce na velké židovské svatbě, na ještě větší indické svatbě, na svatbě italské, irské, čínské i klasické americké. Osudnou se však kamarádům stane svatba Christiny, dcery ministra Clearyho. Zpočátku vše běží hladce a dvojice si vyhlédne sympatické družičky, nevěstiny sestry Claire a Glorii. Claire má však poněkud rázného přítele Sacka, což situaci komplikuje Johnovi. Jeremy se sice na pláži pomiluje s Glorií, ale ministr Jeremymu oznámí, že dohlédne, aby Gloria nebyla jen dalším jeho skalpem. Když chce vyděšený Jeremy zmizet, přiměje ho John zůstat, protože se mezitím zamiloval do Claire. A naštvaný Sack odhalí jejich pravou identitu a hloupý koníček... (TV Nova)

divak84

jednoduché, otřesně nadabované, naivní, klišé. vince vaughn neuvěřitelně slizský mužu, u jeho role mu nevěřím ani hovno, že by sbalil některou z uvedených holek... solidní film. pobaví, nepřispěje však k vylepšení dne. nejlépe pustit pokud jste na vrcholu dobré nálady. to se vam pak bude líbit i tenhle film ()

wosho

Vtipná komedie, sehrané duo, pěkná Rachel, hloupě přslizlý B. Cooper , fantastický Walken a Will Ferrell, přenatažená stopáž a scénář zbytečně vařící z vody a točící se v kruhu. Celkově solidní, kvalitní průměr. ()

Pttak

Vcelku jsem se dost bavil.Velice příjemná komedie pro volnou chvíly se super obsazením.Nejvíc mě pobavila stále nadržená Isla Fisher. ()

arexam

V pohodě, místy vtipné, místy nudné. Ale víc vtipné, než nudné. Když oželíte to, že od začátku víte konec, tak film na odreagovačku dobrá volba. ()

Ezekiel1

Fajn odpočinková podívaná, při které se dobře pobavíte. Sice výborné tempo nevydrží až do konce...postupně se do filmu začíná dostávat předvídatelná romantická část, kdy se oba záletníci z ničeho nic beznadějně zamilují. Typický americký doják, ale nicméňě jako popcornová zábava to ujde. ()

Ondis

Nářez strhujícího tempa, kterej bohudík nekončí počáteční mega jízdou hlavních hrdinů. Owen a Vince se k této absolutně rozjeté komedii perfektně hodí. Svůdkyně Jane Seymour a půvabná Rachel McAdams dodávají filmu romantický nádech. Levej direkt na záporáka Bradleyho Coopera si pořád s oblibou pouštím :-) ()

Sairina

Vtipná, zábavná i zábavně trapná komedie, která vás opravdu pobaví, jenže chybí konec... je to smutné ale i nejlepší svatební komedii může zničt nezajímavý a nudný konec ()

Wishkah

Komedie, která bohužel trpí tím známým syndromem, že ačkoliv je ze začátku silná tak čase slábne a slábne. Škoda. Komedie je to dobrá a zábavná, ale mám prostě pocit, že mohla být lepší ()

klasnic

Owen Wilson a Vince Vaughn opět ukázali, že jsou herecká špička, kteří se věnují převážně komediím. Rozjezd i nápad velice příjemný, i když ke konci už je to spíše romantika. ()

ondrula

Jako obvykle je oficiální text distributora blábol. Vůbec tam nejde o to, že se týpci "vetřou se na svatbu a tam narušují její poklidný chod." Nicméně tato představa mě pobavila dost nato, abych si film stáhl. Jak velké bylo mé rozčarování, když jsem zjistil, že se tam nic takového neděje, John a Jeremy se prostě chodí bavit na cizí svatby a maj z toho srandu, přičemž tato fáze filmu trvá asi 5 minut. Pak následuje dvouhodinová nudná romance, prokládaná typicky konformním americkým jejky-erotickým humorem (anebo jak se zavděčit divákovi bez předsudků a přitom si nezadat s US puritánským pokrytectvím). Jedna * navíc za Rachel McAdams, kterou mám rád pro její výskyt v Sherlocku Holmesovi. ()

Xavi6

Konečně nějaká pořádná americká komedie, která má smysl. Už od začátku jsem věděl, že to bude taková jízda po celý film (no skoro po celý film, protože konec byl více méně jen dojemný a rozhodující). Někdy jsem se opravdu hodně bavil, duo Wilson/Vaughn mělo opravdu dobrý význam na kvalitě. :) ()

Prochy38

Ano, je to dobrá komedie, zasmál jsem se rozhodně víc, než že bych se cítil trapně. O. Wilson i V. Vaughn jsou výborní komici a tyto komedie budu dále rád zkoukávat. Ale všichni jsme věděli, jak to nakonec dopadne, že ano? Celkem jasné a klišoidní, možná až moc! Ale stejně to nebylo zlé... J. Seymour je pořád nádherná! ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (více)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)