Právníci John Beckwith a Jeremy Grey jsou nerozluční kamarádi s neobvyklým koníčkem. Pod falešnými jmény se jako dávní rodinní přátelé vtírají na cizí svatby, kde to vždy pořádně roztočí, dobře se nají, pobaví se a užijící si s pěknými dívkami. Všechno funguje a běží hladce na velké židovské svatbě, na ještě větší indické svatbě, na svatbě italské, irské, čínské i klasické americké. Osudnou se však kamarádům stane svatba Christiny, dcery ministra Clearyho. Zpočátku vše běží hladce a dvojice si vyhlédne sympatické družičky, nevěstiny sestry Claire a Glorii. Claire má však poněkud rázného přítele Sacka, což situaci komplikuje Johnovi. Jeremy se sice na pláži pomiluje s Glorií, ale ministr Jeremymu oznámí, že dohlédne, aby Gloria nebyla jen dalším jeho skalpem. Když chce vyděšený Jeremy zmizet, přiměje ho John zůstat, protože se mezitím zamiloval do Claire. A naštvaný Sack odhalí jejich pravou identitu a hloupý koníček... (TV Nova)

koniklecka

Svůj účel to splnilo. Bavila jsem se po celou dobu. Jasně občas někde něco zaskřípne, ale nikdo není dokonalý. A i když jsem holka, tak musím uznat, že výběr děvčat do hlavních rolí byl fakt zdařilý ;-) ()

sbl

Jak už tady hodně lidí zmínilo, tempo, které nasadí úvod filmu je na komedii tohoto typu ohromující. Bohužel tato jízda nevydrží až do konce filmu. Možná kdyby byla kratší stopáž těch 5* bych tam mohl dát, ale závěru prostě došel dech a došlo i na do očí bijících klišé. Škoda. Chemie mezi dvěma hlavními představiteli byla báječná a energetická a jejich rozhovory a hlášky (Vince Vaughna) dodávaly snímku tu potřebnou šťávu. Dále tu byl opět výtečný Walken, Jane "Dr. Quinnová" v roli pumy byla okouzlující a na její věk s obrovským sex-apealem, Rachel McAdams stačilo aby se zasmála a ihned mi byla strašně sympatická a roztomilá, no a nakonec bylo vidět, že Isla-e Fisher ta "crazy chick" sedla. Hodně silné 4* ()

mala_kea

Já věděl, že se jednou dočkám. Těžko říct čím jsou Nesvatbovi tak jiní od ostatních komedií tohoto žánru. Ale já se vážně skvěle bavil po celou dobu. Humor není inteligentní ani fekální, je to něco mezi, je tak nějak milý. Z toho obrovského pytle podobných komedií, ať už o ztrátě panictví, crazy tématech nebo prostě o lásce, jsou právě Nesvatbovi tou absolutní špičkou. ()

sadlokan

Přišli jsme o spoustu dobrejch chlapů..Tam se tak jako pěkně vymejšlí až mi to připomnělo kousky O.Nového alias Maxe Brauna-))) ()

lasonic

Keby sa tam na konci neukazal Will Ferrell, tak by som dal urcite 4*, ten herec mi je doslova odporny. Inak skvela komedia. ()

Rockerman

Slušná komedie,která neurazí,většinou nenudí,ale nenadchne.Velkým kladem tohoto filmu jsou nádherné kočky,které John s Jeremym na svatbách balí.Jinak opravdu výborných fórů je tu pomálu.Zase je tady patrná ta snaha o vtip za každou cenu a to pak dopadá velmi špatně a dostává se to pak až do trapnosti.Viz. velmi špatný Will Ferrell a některé rádoby vtipné hádky mezi oběma přáteli.Takže průměr,spíš 2 a půl *,než 3. ()

BeranSon

Komedie co si nastaví své tempo, a to až na některé pasáže perfektně dodržuje. Je vidět že David Dobkin má svůj osobitý režisérský styl, který je zábavný a nutí diváka aby se soustředil, to předvedl již u rytířů ze šanghaje. Co se týče hlavní dvojice O. Wilsona a V. Vaughna ta na mě působí značně nesouladně, ale to je podstata souhry tě dvou. Sečteno a podtrženo, krásný film na který se dívám pořád s radostí. 7/10 ()

rekkky

V originálním znění se více projevuje, jak hlavní protagonisté improvizují se scénářem, ale z nějakého záhadného důvodu to moc nepůsobí věrohodně po celou stopáž. Filmoví představitelé své postavy mnohdy zbytečně přehrávají, což má za následek upadání komediálnosti. I přes nadějný začátek, kde je do pár minut vměstnáno spoustu úsměvných momentů, se v určitém bodě celý děj láme do negativního směru. Dokud se děj týká té obecnější roviny svateb, tak to má náboj, ale postupně dochází k upadání zábavy a závěrečné klišé bez větší zápletky si vybírá svou daň, což sráží celkové hodnocení výrazně dolů. Porovnání produkčního rozpočtu, který byl 40.000.000 $, a celosvětového výdělku 285.000.000 $, nahrává k pozitivnímu hodnocení z hlediska finančního, ale kvalitativně tento film moc nepřesvědčuje. Nicméně film Wedding crashers splňuje ambice nenáročné komedie a závěrečné hodnocení není nejhorší. ()

Raziel_cz

Status tohohle filmu nechápu. Je fajn, že jednou někdo nalil velké prachy do komedie, ale zaprvé vtip od poloviny stopáže zabíjí neuvěŕitelná infantilnost a zadruhé příběh je nejhorší představitelné klišé. Postavy postrádají logiku, některé jsou vyloženě samoúčelné, meh. Plyne to rychle, ze začátku se i zasmějete, ale víckrát to vidět fakt nechci. ()

Rathalos

Owen Wilson a Vince Vaughn su herci ako stvoreni pre komediu a tu to opat potvrdili,vtipna zalezitost s dobrym nametom,smiech nechybal...:-) ()

MickeyStuma

Owen Wilson a Vince Vaughn. To nemohlo dopadnout špatně. A nedopadlo. On už stačí ten začátek. Rozvodoví právníci, které si oba s chutí zahráli, obcházejí ve svém volnu cizí svatby se záluskem se nejen pobavit a dobře se najíst, ale hlavně sbalit na jednu noc nějakou tu roštěnku. Ve věčnou lásku ani jeden z nich nevěří. Osud je však mrška setsakramentská a tak jednoho krásného dne s oběma nečekaně hodně zamává. Nemá cenu si nic nalhávat. Jedná se o prachobyčejnou lehce humornou etudu za použití klasické romantické šablony, jakých byla natočená doslova hora. O nějaké důvěryhodnosti tady samozřejmě nelze debatovat, obzvlášť, pokud je v celém příběhu více klišé, než je obvykle zdrávo. Jestli je v tom skrytá nějaká myšlenka ohledně svateb a rozvodů, těžko posoudit. Tady jde po divácké stránce především o zábavu a ne o přemýšlení nad danými skutky A tak je to potřeba brát. I přes své určité neduhy snímek pobaví, což bylo i záměrem. ()

BOURQUE

Cieľom bolo zabaviť diváka a to sa stalo. Jednotlivé scény, jak vtipné tak aj vážnejšie, fungujú dobre. Vydarený casting a dobré herecké výkony bez väčšieho zaváhania. (Avšak v tichosti sa musím priznať, že pôsobenie W. Ferrella v danej roli a jeho spôsob získať baby pre svoje potešenie, mi vybil nejaké tie poistky v hlave.) Najlepšia spolupráca O. Wilsona a V. Vaughna ever. Osobné hodnotenie: 81% (****) ()

Redbee

Skutečně vydařená komedie o dvou rozvodových právnících, pro které je svatební sezona mnohem oblíbenější roční období než-li Vánoce. Chodí si po svatbách a pod heslem: "ženský jsou tam tak nadržený, že je stačí oslovit a máš ji v posteli" si užívají života. Jednou však dojde i na ně a budou muset řešit problém zvaný láska. Poslední třetina sice trošinku ztrácí dech, ale i tak byste se měli královsky bavit a zapřemýšlet, jestli toto náhodou nebyla nejlepší letošní americká komedie. ()

Fifipek

Výborná komedie u které se budete smát!Mimochodem kdo by to do doktorky Quinové řekl... PS:Will Ferrel je neskutečnej magor! ()

Miki68

Slušná komedie. Společná akce ústřední dvojice Wilson+Vaughn funguje velmi pěkně dohromady. Šikovně vymyšlená zápletka, herci dobře vybraní - Bradley Cooper si svou záporňáckou roličku dost užíval, Rachel McAdamsová byla až lolitkovsky svůdná a Will Ferrel byl doslova neuvěřitelně slizký. Navíc jsem nezachytil ani náznak trapnosti (naopak role babičky byla skvěle vypointovaná, bez ní by scéna u večeře nebyla tak dobrá). Pohodový filmeček u kterýho se dá dobře odreagovat. ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (více)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)