Pusinky

Dolls

Komedie / Drama / Road movie

Česko, 2007, 99 min

• Cival

To radši Pusinku od Václava Glazara než ještě jednou tohle uječený peklo. Fajn hudba, kamera, herci.(6.4.2007)

• Bebacek

Nahé tělo Sandry Novákové teď nepochybně všichni pánové nakreslí poslepu zpaměti. Aspoň oni se měli na co dívat. I když.. opravdu měli? :-P(10.1.2008)

Tenhle film teda určo nelechtá puberťáky pod bradičkou ani na koulích a stavět ho vedle Expertů a Snowboarďáku je tedy docela hardkór...(7.3.2009)

• Viktooorka

Po zhlédnutí Pusinek se cítím, jako bych prožila tu největší pařbu, po které je mi šíleně špatně, zvracím a přeju si, abych mohla vrátit čas. Protože to co rozjely slečny ve filmu je k smíchu možná i k pláči. Film o devatenáctiletých slečnách, které si chtějí užít poslední prázdniny, ale mají za prdelí čtrnáctiletého klučíka, který je hlídá, brzdí a kazí plány. Jenže tenhle klučík má v hlavě více rozumu než všechny tři dohromady.. Jsem asi moc konzervativní a úzkoprsá, když mě chování těchto rádoby plnoletých slečen rozčilovalo. Moc dobře vím, že žádná holka není světice (já taky ne :o) ale ty holky byly prostě a jednoduše krávy. Jedna děvka, která nečekaně dospěje a už jí býti nechce.. Druhá chce být za každou cenu jako ta první, ale nečekaně zjistí, že to není to co hledá.. A třetí se o sobě dozví, že není frigidní, ale lesba, která (kdo by to byl řek) se zrovinka zamiluje do té první. Ta ji ale bohužel odmítá. No a celý film je potřeba k tomu, aby pochopila, že moře má spoustu ryb. To celé je poskládané do situacích, nad kterými zůstává rozum stát, můj se zastavil úplně. Film mě psychicky vyčerpal, znechutil, pobouřil, rozčílil, pobavil, v zoufalství rozbrečel… Rozhodně už tuhle story nechci nikdy vidět a pokud po mě bude chtít někdo v nejbližší době pusinky asi se neudržím a nabančím mu..(7.3.2010)

Pár replik je proneseno nevěrohodně a scénář je lehce rozháraný, ale jinak jsou Pusinky sympatický a příjemně naturalistický film s uvěřitelnými postavami, velmi dobrou hudbou a hojným chlastáním (obávám se, že rovněž uvěřitelným:-)). 7/10(5.5.2007)