poster

Pusinky

 • anglický

  Dolls

Komedie / Drama / Road movie

Česko, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ***

  Dost povedený teenagerovský film se skvěle zvolenou ústřední trojicí dívek. Nejvíce se mi zalíbila éterická a podivínská Marie Doležalová a také Sandra Nováková. Film se odvíjí správným směrem a postupně ukazuje různé citové vazby a vztahy všech zúčastněných. Poutavých scén je zde také hodně, např. scéna s žiletkou, na záchodcích a několik dalších. A také bych nerada zapomněla na Oldřicha Hajlicha, který mne v tomto filmu nějakým zvláštním kouzlem "kučeravého chlapce s velkýma očima" tak trochu očaroval:)(19.1.2009)

 • viperblade
  ***

  Hrálo si to na komedii, drama a přemítalo o sexuální orientaci jedné z aktérek. Naštěstí holky tam byly hezký... :-)(1.10.2007)

 • MMR
  **

  Ošklivě depresivně naladěný film. Od road movie člověk čeká zábavu, a ne aby koukal na tři krávy, z nichž jedna furt bulí nebo skáče do vody. Nakonec skoro nikam nedojely, protože zde bylo plno zbytečných a hloupých scén. Kdybych měl vystřihnout všechny přebytečný scény, zbyly by mi jen úvodní a závěrečné titulky. Ble, nikdy víc.(3.3.2012)

 • Eddard
  ****

  Fakt, že je tenhle film házen do jednoho pytle se všema snowborďákama, rafťákama, expertama a panicema je sám o sobě tragický. Fakt, že jeho návštěvnost tak tak přesáhla hranici 30 000 rovněž. Co nebo spíš kdo za to může? Pro mě byly Pusinky hodně slušný filmový zážitek, s kvalitním scénářem ze života, odpovídající, režií a zajímavými hereckými výkony. Ani náhodou se tady nedá mluvit o teenagerské komedii (což ale nevylučuje podařené komické momenty), naopak, jde o slušnou psychologickou sondu do života dospívajících holek. Života, jenž je minimálně stejně svízelný a tragický, jako opojný a krásný. Na mém vysokém hodnocení má velký podíl taky opravdu přesně sednoucí hudba. 70%(4.5.2007)

 • Skejpr
  ****

  Zase jednou český film, za který se nemusíme stydět. Kvalitní herečky, poměrně zajíamavý a relativně přirozený scénář.. Jen škoda toho značně feministického pohledu, jakožto chlap bych se teoreticky mohl urazit... Ale líbilo se mi to. Do českého filmu se opět obula mladá krev.(14.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace