• slovenský

Horor / Thriller

USA, 2000, 99 min

• YURAyura

Zadne prekvapeni se nekona - klise na klise - zapomente(21.6.2005)

Hudba v tomto filme je veľmi dobrá a veľmi sa mi páči, myslím, že Marco Beltrami je super skladateľ.(23.5.2011)

• Xmilden

Totálně zbytečný film. To se jako mělo jednat o pokračování Coppolova Draculy? Nebo něco podobného? Důvod proč byl natočen tento film pod názvem Dracula mi totiž uniká. Je to moderní slátanina, která mě zaujala hlavně výběrem velice velice kvalitní muziky (Slayer - Bloodline, Linkin Park - One Step Closer, Marilyn Manson - Break You Down). Tím by výčet pozitiv měl skončit, protože jako horor film nepůsobí a nemůžu zde pochválit ani Gerarda Burlera, Patrick Lussier je tvůrce hororových teenage filmů a to mu asi zůstane. V menší roli se mihne Nathan Fillion.(29.10.2010)

Bála jsem se, že to bude horší. I když.. některé scény a objasnění záhad zní poněkud komicky... Až se budete o víkendu nudit a poblíž bude mísa plná popcornu, klidně si tenhle film pusťte.(2.3.2007)

• Kusko.t2

Sprznenie Druculu bezpochyby, už ten názov vás núti zamyslieť nad filmom, v ktorom Dracula znovu ožíva prostredníctvom lupičov, ktorý sa vlámu do trezoru so starožitnosťami a tak sa prebudí do pekného 21. storočia. Je nadšený, zapáči sa mu u nás v našej dobe a začne zvoľna pokusovať po ľuďoch. Moc štýlovo mu to nejde, len tak sa fláka a robí si srandu z divákov vďaka svojej neschopnosti. Film plný klišé a blábolov a ďalších hovadín - evidentne dochádzajú nápady. Ale mierne pobaviť sa na tom dá.(12.4.2007)

• - Van Helsingova kancelář má být v Londýně, ale ve skutečnosti se jedná o B.C.E Building v Torontu. (liquido26)

• - Lucy Westermanová je pojmenovaná podle postavy z knihy Lucy Westenraové. (liquido26)

• - Budova Van Helsingovy kanceláře se má nacházet v Londýně, ale stráže jsou ozbrojené. V Londýně jsou zbraně nelegální, a proto řadoví občané ani stráže nesmí u sebe nosit zbraň (ani jí vlastnit). Zbraně mohou nosit pouze vojáci a trénovaní policejní důstojníci. (liquido26)