• slovenský

Horor / Thriller

USA, 2000, 99 min

• Jinny

Rozhodně ** nechci tvrdit, že Dracula 2000 je ostuda kinematografie - inu existují bohužel filmy, které nezachraňuje vůbec nic a i když charisma Draculy v tomhle dílku rozhodně nedosahuje úrovně takového Garyho Oldmana, tady se mi aspoň docela líbil videoklipovo-reklamový styl.(20.6.2003)

• Faidra

Geralt Butler démonický, Christopher Plummer přesvědčivý, holky pěkné, motiv zajímavý, nápady slušné, atmosféra nikde. Dohromady zmatený, nesoudržný, nudný a strach sebeméně nenahánějící snímek, který nijak zvlášť neurazí, ale v paměti nezůstane ani vteřinu po skončení titulků. Nic proti béčkům, ale i béčka se musejí umět.(22.6.2007)

• Ruut

Vyšší rozpočet je na filmu znát. to ovšem nemění nic na faktu že jde o tuctovou záležitost, která se během chvíle po ksončení vykouří z hlavy. Představitel Draculy ani zdaleka není démonický. A zasazení legendarního příběhu do nového milenia se taktéž nepovedlo.(11.2.2007)

Rozpočet $54miliónovTržby USA $33,022,767Tržby Celosvetovo $47,053,625║ rozbeh dobrý ale potom sa to akosi nevie poriadne uhniezdiť a mixuje to strašidelné scénky z akčnými a dokonca zábavnými, až príbeh ostane rozvláčny, bez pevnejšie pôdy pod nohami /40%/(5.3.2009)

• eraserhead666

No, ehm, prvních zhruba 20 minut to šlo, až jsem si říkal, že by konečně úpírský film, kterej mě bude bavit?, pak jsem u toho začal usínat a nakonec jsem to ani nedokoukal. Už se pomalu začínám těšít, až konečně narazím na upírák, kterej mě mile překvapí. To by ale asi museli natočit remake Nosferatu.(15.2.2009)