1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

stepma

Nic jsem nečekala, takže to nebylo až tak hrozné. Jednou a dost, nejlépe jako kulisa u vaření. Je fajn, když béčkový film nemá stopáž 150 minut, ale stravitelných 90. ....a držel mě tam ten soundtrack - místy to připomínalo Dannyho parťáky. ()

TomDolly

Plánovala som tu napísať nejaký zmysluplný a výstižný komentár ale prečítala som si komentár od kleopatry a úplne ma rozsekal, niet čo dodať.. Citujem: Pokud máte, můžete a chcete vypnout myšlení, polahoďte oku, protože v případě této krásně barevné pohlednice s dvěma uhrančivými samicemi uprostřed polahozeno nabeton bude. A čert vem, že jen to oko. ()

nudlis

Kdyby v hlavních rolích hrály jiný, ne tak atraktivní ženský, stálo by to celý úplně za prd. Takhle bylo aspoň na koho koukat. ()

nikhaj

Tak som si hovoril že to bude blbosť. Ale nakoniec sa na nich fakt dalo pozerať:) božské luPičky ktoré sa tam furt olizuju s niekým a kozy sú v každom zábere, je to tak trochu prevzaté z Discovery kanálov. + Humor a tie kozy bych personiFikoval ()

MoziMedve

Dějově a zpracováním kde o jednodušší oddechovku kterou bych hodnotil asi 2-3/5 ale Salma Hayek v blúze a korzetu si zasluhuje body navíc ()

Stifut

Mno, keby som mal hodnotiť iba príbeh, dal by som aj tak 4 hviezdičky pretože tento film ma prekvapil.....čakal som nejaku somarinu alá Zorro, v ktorej dve ženské s pištolami v rukách putujú z banky do banky a snažia sa nahrabať čo najviac a rozdať to chudobním............príbeh, ktorý má ale svoje chyby, ma však upútal, nehovoriac o geniálnej Penelope Cruz a sexi Stevovi Zahnovi, ktorích ja proste žerem....tak pre fanúšikov už spomínaných hercov 4 hviezdičky a pre bežních divákov tri ()

Bloodoom

Opravdu nepodařený pokus o Western. nevím co vytknout dříve. jestli takový nudný scénář a děj bez spádu nebo neherecké herečky. hudba taky stojí za zlámanou grešli. prostě nuda, nuda, šeď, šeď. alespoň jednu hvězdičku za asi dvě vtipné scény. ()

Mausik

Penelope Crúz a Salma Hayek jako pistolnice. Výborná sehranos vtip i akce zde nechybí. Tento film opravdu stojí za zhlídnutí. ()

Ludva

[2010-01-14] * Čekal jsem pitomý příběh a sexy pistolnice. To první bylo ještě horší, než jsem čekal, to druhé nebylo vůbec. Je zvláštní, že s takovým potenciálem tvůrci nenatočili s ústřední dvojkou jedinou scénu, kde by bylo na co koukat. Snad jen na mexickou krajinu, která je v některých záběrech opravdu úžasná (bez ironie). ()

Loky393

Na film sem se koukal a nebyl tak špatnej jak se tu o něm někteři bavi že jo jak se řika sto lidi sto chutí mě to pobavilo nenudil sem na scenř vysoce kašlu když se divam na film zajima mě jenom jak se u toho pobavim a jestli mě film vtahne do děje přiběh to mělo rozhodně sem viděl milion horšich westernu než tenhle navic v podani dvou krasnych hispanek se dalo na co koukat 3 hvězdy za celkovy film a 1 hvězda za hlavni role ()

spaceCadet

Bez Sexy pistols bych se obešel, holky to jsou sice pěkné, ale měly by kolty vrátit Clintovi. Dost mi lezlo na nervy jak se pořád mezi sebou hádaly. Celkově z těch dvou hlavních postav na mě často pomrkávala pitomost. Digitální přestřelka ve finále mě taky dvakrát nenadchla. I když tak nějak patřila k celkovému vyznění filmu, který na mě působil ... mno řekněme jako pouťová atrakce s cowboyskou tématikou. Film funguje podle dobře známého schématu, dva protiklady se daj dohromady-mentor-společné úspěchy i neúspěchy-zabití padoucha a žily štastně až do smrti. V rukou schopnějších tvůrců by se z toho nápadu dalo vytřískat víc. škoda. Takhle dám každej kočičce po jednej hvězdičce. ()

Puslanka

Vtipná a dobře dívatelná oddechovka, když člověk potřebuje vypnout. Nesmí ale vadit, že byla fantazii trošku popuštěna uzdička :) ()