poster

O velkém nosu (TV film)

Pohádka

Československo, 1983, 42 min

 • GIK
  ***

  Nejlepší je netopýr Vostromouch.(31.8.2014)

 • mzss1
  **

  Slabší pohádka, která je laciná, má pár dobrých nápadů a i se člověk zasměje. Je to takový poloviční film, vzhledem na krátkou stopáž. Pobaví jen jednou. Podprůměr prostě. Nic víc od toho nečekejte. 39% = **(12.1.2013)

 • otík
  ***

  Průměrná, možná malinko lepší než průměrná zábavná krátká pohádka v rozumných kulisách. Naštěstí to mělo rozumnou minutovou stopáž, takže příběh o víle, která se chtěla stát princeznou a pomáhala si čarodějnými cukrátky, nezačal nudit dřív než skončil. Nic objevného, ale na nedělní poobědovou siestu dobré.(5.9.2014)

 • duklak2
  **

  Nic moc rozprávka o jednom království, kde všichni mají velké nosy. Princ (Vaculík) si vybírá mezi dvěma princezny. Jedna se jmenuje Brusinka a druhá Liběna. Viděl jsem to teprve dnes, v mých 23 letech. Možná se někomu může zdát mé hodnocení scestné tím, že dvě hvězdy dávám z pohledu dospělého člověka, ale upozorňuji, že tomu tak není a když sleduji pohádky, tak o nich hodně přemýšlím a snažím se je hodnotit i z pohledu dětského diváka. Zde tato pohádka je takříkajíc o ničem. Hemží se to tam jen dlouhými nosy. Jediným kladem je její velmi krátká délka.(8.11.2008)

 • veronikav
  ****

  Jako malá jsem předem hodnotila pohádky podle toho kdo tam hraje :-) A asi mi to zůstalo :-)(21.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace