poster

O velkém nosu (TV film)

Pohádka

Československo, 1983, 42 min

 • Psycho.R
  ***

  Řekl bych, že kvalitně na stejné úrovni jako O zrzavé Andule.(1.9.2014)

 • Matematicka
  ****

  "On mi ten nos bránil v rozhledu!" Pro mě příjemná, krátká, klasická (předloha: František Hrubín) pohádka. Příjemné televizní zpracování se spoustou portrétů princů, princezen, králů a královen s dlouhými nosy i bez nich... Zajímavý komentář: Jezinka.Jezinka.(8.7.2014)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Pohádka, která obsahuje mnoho atributů, které se mi v pohádkách vždycky líbily. Pěkné kostýmy, portréty herců (jak dlouho jsem věřila, že ty obrazy jsou opravdu portréty princezen, princů, králů ...), čelenky a perlové ozdoby do vlasů a v neposlední řadě bonbóny v plechové krabičce. Ono v pohádkách je to vždycky rozdané tak, že nakonec prince dostane ta hodná, uvědomělá občanka, ale jak by člověk neměl pochopení pro tu vychytralou dívčinu, která je mnohem zábavnější?(15.3.2011)

 • veronikav
  ****

  Jako malá jsem předem hodnotila pohádky podle toho kdo tam hraje :-) A asi mi to zůstalo :-)(21.1.2011)

 • Tommassi3
  ***

  "Nechci být vílou !!" - "To je dobře, protože ty bys mohla být jedině polednice nebo jezinka !! Znala jsem jednu ochechuli, ale i ta pořád vypadala líp než ty.." ;)(31.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace