Návštěvníci 2: V chodbách času

• Česko Návštěvníci 2 (více)

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille. (Česká televize)

michalkop

Návštěvníci 2 svůj hlavní účel splnili - splnili. Nicméně jsou zde už vidět jisté logické nesrovnalosti (např. proč si hraběnka neuvědomí, že Ginette není ze středověku apod.), dost přehrávané, někdy až na úroveň frašky. To však nevadí, ta taškařice je dost vtipná. Především kvůli tomu jí dávám čtyři hvězdičky. Ostatní nedostatky promíjím. Je snad mohla končit o pět minut dřív, než se zase zamotali v chodbách času... ()

CradleSKS

Velmi slabe pokracovani uspesneho prvniho dilu, vtipy se trapne opakuji, dochazi ke zmene postavy Beatriz, ktera jiz ma uplne jiny vzhled i chovani... az na par vtipu mne toto pokracovani hodne rozcarovalo a zklamalo, na treti pokracovani se radsi ani koukat nebudu...neni moc co dal komentovat.. ()

ohinek

mohlo mi být tak max. šest let když jsem to viděl po prvé a vzpomínám, že jsem smíchy nemohl skoro dýchat:D. teď už se tak nesměju, ale přesto se k této komedii často rád vracím. Právě že dvojka se mi líbila mnohem víc než jednička, snad je to tím, že dvojka je více komedií, snad mnohem kvalitnějším dabingem než u jedničky. i dvojka má druhou verzi dabingu natočený českou televizí jako v jedničce, a každý by viděl že rozdíl v požitku z filmu je přímo propastný. Můžu klidně říct že kdybych viděl nejdřív dabing od čt, hodnocení by šlo rapidně dolů a říkejte si co chcete. Byl to právě perfektní dabing Pavla Trávníčka alias Jacquille který vytvořil množství srandovních situací i tam kde to film ani nezamýšlel. A když jsem mrknul na některé scénky v původním znění musím konstatovat že Christian clavier podal vskutku obdivuhodný herecký výkon, no řekněte kdo dokáže celý film tak odeřvat a ještě skvěle hrát. Vždy se na tento film rád znovu podívám. To, jakým způsobem byla natočena cesta do ameriky, když konec dvojky byl tak nadějně a zajímavě otevřený, byla přímo katastrofa. ()

Čako

O něco méně než první díl, avšak stále vtipné pokračování, u kterého se člověk vůbec nenudí. Reno opět předvádí perfektní výkon v podobě rytíře a Clavier, který si vystřihl hned několik rolí, hraje perfektního magora. Jediné co by mohlo někomu vadit je vystřídání hlavní herečky Valérie Lemercier za Muriel Robin, ovšem dá se říci, že Muriel předvedla lepší výkon než její předchůdkyně a zaslouží uznání, za dobré zhoštění se role. ()

AltairAhad

Nevím proč, ale druhý díl se mi líbil ještě víc. Pustila jsem si ho snad 10x po sobě a pořád neubíral na vtipnosti. Jacquilleje tak absolutně dementně zahraná postava, že to chce Oscara, za ty jeho výrazy. Možná jsem magor a u 80% komedií se nesměju, ale tohle mě položilo! ()

horrormaker

Ako u tohoto pokračovania filmu Návštevníci to býva väčšinou, že je to slabšie a tento film sa tomu nevyhol. Áno sú tam aj nové zádrhely, ako to s tou svatbou, čo ma rozsekalo, ako tam ten rytierov sluha všetko vyjedával jak prasa, ale inač je to pol na pol. Prvá polovica sú nové vtipky, akcie a nejaké tie efekty, no a zvyšok je len to, čo poznáme z jednotky, čo je škoda. Na päť hviezdičiek to síce nieje, ale ani nie na 3, preto dávam 4 :) ()

zeromen

Jedna s nejlepších komediích posledních let, stejně kvalitní a skvělé jak první díl. Reno a Clavier jsou neskuteční, mistři svého řemesla. ()

Potjoc

Pro mě totéž co ten první díl. Akorát proti prvnímu dílu, kde se zaměřovaly na to, jak středověcí muži se adaptují k dnešní době (spaní, jedení, koupání, řeč, ...), tak zde se řeší ještě kontroverzní společenská témata (stigmatizace nemanželských dětí, usekání rukou, mučení podezřelých), což jsem očekával. ()

soukyd33

Všechno vyzkoušet, a téměř nic nevědět. 😄 Něco se jistě zvrtne, a to je katastrofa. Sledovat s původním dabingem DVD, nikoli ČT. Hlášky, scény super. Herecké výkony TOP. Herecké obsazení super. Pořád to jede na plné obrátky. Francouzi prostě umí. 😄 Hvězdiček 4 ()

Gareth_Jones

Perfektne sa na tom stále nasmejem. Je to viac postavené na postave Jacquilla Fripuia, Godefroy je trošku v úzadí. Najväčší úspech filmu tkvie v českom dabingu, ten je perfektný. Mix starých výrazov zo stredoveku zmiešaný so súčasnou rečou je stavbou celej humornej stopy príbehu. Ostatná časť príbehu je v podstate opakujúca sa groteska prvého dielu. Oukej? Koukéééééééééééj ()

Mosk

Druhý díl mám radši, než jedničku. Je daleko šílenější, ujetější a s prvním českým dabingem od Intersonicu, kde je dohnaná ad absurdum i středověká mluva, mě vždycky pobaví. Už jen věta "Ano, je to děvka a k tý děvce paní Beatrice my vstoupíme." mě vždycky dostane do kolen. ()

Praso

Podle mě jde už o pouhý odvar jedničky, ta byla něčím nová, zajímavá, ale tohle už je jen pokus vytěžit z předešlého úspěchu. Jinak se zde objevují věci u kterých se člověk musí zasmát ()

bocy

Pokým pri jednotke tohto filmu som sa orehlil ako kôň, tak som z dvojky ostal sklamaný...je to také otrepané :-( ()