LukH

Velmi zvláštní, osobitý kousek. Chvílemi jsem se skoro nudil, chvílemi jsem naopak nemrkal. Některé scény mi přišly jak vystřižené z jiného filmu nebo vyloženě navíc (fotbal). Nicméně Benovi blázniví kolegové a boss mne pobavili a také romantická stránka filmu (s krásnou Emilií Fox) mi sedla. Většina romantických filmů se poměrně rychle vytratí z hlavy, tento (alespoň z té mé) nikoliv. ()

dj_kure

Párkrát jsem se zasmál, ale popravdě mě osud Bena byl volnej což je hlavní kámen úrazu filmu. Nedokázal jsem si k němu najít cestu a tudíž na mě ostatní žánry filmu nijak nepůsobily. Bohužel jako smíšenina komedie/drama/romantický jde pouze o průměr. 55% ()

Helmík27

Tuhle hrůzu jsem dokoukal do konce jenom s velkým sebezapřením. Do teď mi není jasné, co to jako mělo být. Komedie, filosofie, drama, romantika - tohle všechno najdeme v regálech Cashbacku, ale když se chcete pro některý z artiklů natáhnout a dát ho do košíku, máte smůlu, právě došel. Forma - originalita za každou cenu, všeljak neuceleně, působí jako od studenta filmové školy, který nemá jasnou vizi, ale chce ukázat, že to umí dělat unikátně. Můj dojem z Cashbacku je mimo jiné takový, že S. Ellis chtěl tímhle autoportrétem prostě divákovi ukázat, co je on sám zač, a své podivínské já s perverzními choutkami před světem prohlásit za umělce. Jelikož Cashback neví jak sám sebe vymezit, je těžké ho uceleně kritizovat, zmínil bych ještě táhlou depresivní nudu podtrženou nesympatickými charaktery a herci, co neumí hrát. Pozitiva - Stuart Goodwin coby Jenkins potěšil; švédská studentka potěšila ještě o chlup víc. 0/1* dávat nechci, protože tohle není typický Odpad, ale těch 30% je těžké si odůvodnit, dávám je spíš za to, čím tenhle film mohl být, než za to čím je. ()

DadysGirl

Když se nad tím filmem zamyslím zpětně vybaví se mi pár dobrých momentů, ale převyprávět ho od začátku do konce nesvedu... Což ho nemilosrdně posílá do průměru... Snad lehce milejšího a vtipnějšího, ale i tak - průměru... ()

dogma97

Na film mě nalákal plakát s éterickou modelkou (a příležitostnou herečkou) Celestou Hodge - domníval jsem se, že právě ona bude femme fatale a hlavní hrdinkou příběhu. Dostal jsem hezký nápad se zastavováním času a půlminutovou scénu s mojí vyvolenou, obalené sto minutami rádoby humorných skečů, spíchnutými horkou jehlou podle narychlo zflikovaného scénáře. Never more... ()

LudkovaLevaRuka

Dostal váš kamarád košem a jeho fňukání vám leze na nervy? Chcete se kamaráda zbavit? Tak mu pusťte tenhle film! ... protože pokud po prvních 20 minutách s brekem neuteče, po dalších 20 minutách se dozajista podřízne! A to se vyplatí! Pokud máte trochu nadhled, Cashback vás snad zaujme i pobaví. Nehledejte zde však žádné poučení - pokud nemalujete lépe než Photoshop, tak máte u něžnějšího pohlaví stejně smůlu. ()

LdaVinci

Režisér Sean Ellis je prostě eso! Je to 3. snímek, co jsem od něj viděl a paradoxně jsem koukal od nejnovějšího po starší, každopádně i na potřetí se mi potvrdilo, že tento rejža umí. Pokud jste si o tomto snímku něco zjišťovali, může to vypadat dost bizarně, a ano, jsou tam bizarní chvíle, ale věřte mi, že je to milý, úžasně natočený kousek. Film, u kterého jsem se upřímně smál a to nejen díky úžasným scénkám a dialogům, ale také díky tak skvělému hereckému ansámblu, který tu hraje na jedničku. ()

HonzaCZ

Moc povedený! Kamera skvělá (ty přechody!) Příběh super! Až na pár slabších míst jsem se celou dobu výtečně bavil. ()

dreamflyer

Nejmilejsi prekvapeni posledni doby. Aspon pro me. Hodne vystihujici film, kterej popisuje naprosto presne to co nektery z nas prozili a nebo prozivaj. Lidska romanticka komedie, ktera je zaroven originalni coz se nevidi moc casto.Proste muzu jen doporucit.A jen pro doplneni. Naprosto souhlasim s komentarema Jihada a wakeupa. ()

DJ Kritik

Príjemný film. Je v ňom nevšedný pohľad na "zmrazený čas" a krásny záber pri spomienkach z mladosti na podnájomníčku, keď kráča hore po schodoch. ()

LuNaj

Představte si romatickou komedii s nádechem dramatu. Zní vám to divně? Hned vám to objasním: hlavní hrdina po rozchodu s partnerkou trpí depresemi a má klasické řeči o stálosti vztahů.. Polemizuje nad tím, představuje si to kolem a kolem... Věřím, že ho drtivá většina diváků bude chápat, takže jim to nepřijde jako trapné kecy. Celé je to pěkně oblečené do komediálního hávu. Takový příjemný humor, který vám rozhodně nebude cizí. Ne trapné skeče pro puberťáky, však mi rozumíte;-) A málem bych zapomněl- sice to již někdo tady zmínil, ale rád připomenu: doporučuju se na film dívat se svou něžnou polovičkou. Opravdu je to tím typickým filmem pro páry;-) 4*, pokud to sledujete sami, 5* s partnerkou. Já na to čučel sám. ()

Dinsberg

Kdo by nechtěl sem tam zastavit čas. Prožít celý život, zaseknutý mezi dvěma vteřinami působí zajímavě, ale v tomhle podání trochu uměle. ()

LukKon

Spojenie mysterióznosti a romantickej drámy vo vskutku originálnej forme, ktorú príjemne dofarbuje hudba. A teraz, ako nikdy predtým, musím povedať: "Nesúďte knihu (film) podľa obalu (plagátu)". ()

hackstolle

Pouziji slova jednoho meho dobreho pritele. "Tak tohle byla velka parada." Jiz dlouhou dobu mam tento film k dispozici a uprimne lituji toho, ze jsem takovou dobu otalel si ho pustit. Dokonaly film. Jakoby nektere casti scenare byly opsane z meho zivota, a i proto ho velmi dobre ohodnotim. Opet docenim memu uchu libozvucnou skvelou britskou anglictinu a k tomu krasnou hudbu prolozenou celym filmem. Nechybi vtip, chvilemi napeti a cele to je zabalene do jedne skvele myslenky... . . ."Laska je tam, kde chces, aby byla. Staci se jen podivat, co je ukryte v krase a skryte mezi sekundami v zivote. Kdyz na minutu nezastavis, mozna to zmeskas." ***** ()

Slunik

Asi budu zlá, ale znovu už bych se na tento film nedívala. Neskonale nudné mi přišly pasáže, kdy se zastaví čas a hlavní hrdina prochází uličkami supermarketu mezi ženami, které perverzně obnažuje a (už méně perverzně) maluje. Aby toto dílo nebylo nudné a rozvláčné, muselo by trvat 20 minut, to by na celý děj úplně postačilo. Nicméně času stráveného před obrazovkou nelituji. ()