TerezaVanCZ

Zdařilý film lahodící oku nic víc nic míň a to já můžu. Pro nespavce ideální, když už se Vám bude zavírat oko, přijde další obraz, který Vás spolehlivě probudí. Nečekejte drama a ani se nebudete lámat smíchy, ale za shlédnutí to určitě stojí. ()

Hanys_

Hodně zajímavý snímek s doslova snovou atmosférou. Asi ne čistých pět, ale něco to v sobě prostě má a s každým zhlédnutím se mi to líbí víc a víc. 9/10 ()

Ondis

Ze začátku lehce slabší, vůbec jsem netušil, kam tento děj bude směřovat. Ke koncu trochu víc slaďák...no a hlavně, že to dobře skončilo=+1*. ()

Moskoe

Další film, kterýmu jsem nepřišel na chuť. Zábavné za 3*, ale ty jeho řeči byly kolikrát tak nudný, že musim jednu sebrat... ()

DannyBoy80

Zajímavá romance, u které jsem se docela nasmál. Hlavně ted u ukázek karatistického umění. Natočeno je to docela netradičně a je vidět, že noční šichty v supermarketu probíhají jinak než u nás, nebo ne? Já to nikdy nedělal a v noci do supemarketu nechodím, ale je fakt, že se tam můžou dít zajímavé věci. Každopádně doporučuju, je to velmi dobrá oddychovka. ()

kobe6

První část nic moc, ale poté se to začalo stupňovat. Anglický humor mi povětšinou sedl. Hlavního hrdiny mi bylo chvíli líto a chvíli jsem mu záviděl. Zajímavý nápad, krásně udělané se super kamerou a přechody. Moc chyb tady nevidím, měl jsem ten hezký pocit při skončení. No hold to je Power of Love:-)..dávám 4 a 1/2. ()

Abiosis

*DOBRÚ NOC* Plagát k filmu sa mi veľmi páči. Páčili sa mi aj dokonalé ženské tela - ich pevné prsia a moderné strihy medzi stehnami. Že sa vyjadrujem mierne neprístojne? Pramení to z môjho sklamania, pretože tam, kde som očakával britský kult, sa konali len hlúpe slová vydávajúce sa za hlboké pravdy a múdra o svete, ľuďoch, vzťahoch... A napokon z filmu nezostalo nič, len to, čo som opísal v prvých vetách. Celý zvyšný priestor je zaplnený len akousi pseudofilozofiou, mrmlanou monotónnym hlasom hlavného predstaviteľa, ktorý ako magnet priťahuje tie najgrotesknejšie postavičky celej Británie. Nie, nechýba mi nadhľad; chýba mi schopnosť akceptovať prázdnotu v slovách i činoch. Verdikt v 1 vete: Slávny film o nespavosti, ktorý dokáže uspať. 12.09.11 ()

lucijelucije

Mě tento film jako nějaká super bomba nepřipadala. Hlavní hrdina se trápí rozchodem, který ale sám zavinil, potácí se mezi realitou a transcendentnem . Příběh na 15 minut, hlavní myšlenka? Laska, jakýsi prožitek a sny. Pěkné, ale příliš zdlouhavé a místy nechutně nudné, řeší se zde pořád dokola jedno a to samé. Nepřišla jsem na chuť této tvorbě G. Farleye. ()

Marrty3

Jako asi každého chlapa mě hlavně zaujal hlavní poster. Není se taky čemu divit, že ?! Předpokládal jsem, že se nějaké ty nahotinky ve filmu objeví. Čehož se mi dostalo ve velké míře. Je jich tu dost. Příběh je o nezajímavém chlapci, který je milovník každé ženy a malování. Skoro celý film se odehrává převážně v supermarketu, kde se hlavní hrdina léčí z rozchodu. Má okolo sebe partu dalších pracantů, která je dle mého názoru velmi povedená. Včetně jejich šéfa. Chlapi tu dělají dost dobrou show a o zábavu je tu celkem skvěle postaráno. Závěrečná party byla fakt excelentní. Jen té romantiky by mohlo být o něco méně. Já se vcelku dobře bavil, nasmál se, kouknul po fajn babách, takže ty 4**** jsou odpovídající. ()

dormouse

Milý film o jednom mladíkovi, který se rozešel s dívkou a co se pak stalo. Něco málo tomu chybí do 4 až 5 hvězdiček, lavírování mezi komedií a dramatem, ale na hodně místech je to roztomilé a legrační. Líbí se mi ta fascinace ženskou krásou, což si myslím, že patří nejen k životu malíře, ale i k životu obecně. ()

Angelino

Nesmierne estetické. Tomu jednoznačne patrí veľká poklona. Len niečo tomu chýba. V príbehu, jeho hĺbke, presvedčivosti. Veľmi. ()

1945

Tento typ filmu mi velice vyhovuje... zamýšlí se bez nadsázky nad životem, hlavní osoba vypráví bez přetvářky svůj příběh, který je psán také jak jinak než životem a kombinován vtipnými momenty. Nelze opomenout pěkný konec, pasoval opravdu perfektně ()

dehlie

strašne zaujímavé a veľmi originálne. aj keď sa priznám, že som niekedy nevedel čo tým chcel básnik povedať. krásna emilia fox. asi si stiahnem soudtrack, vážne dobrá muzička...:-) ()

MkSallam

Film má dost určitých problémů, vlastně celý je sestavený jen z narace a snění hlavní postavy, případně flashbacků, které jeho osobnost a činy uvozují, takže by se dalo říct že chybí příběh. Ten se objevuje až po půlce a skládá se z klasických klišé. Ale i přesto je Cashback neskutečně efektní, velmi dobře natočený a někde v hloubi správně "umělecký". Za to a za množství odhalených ženských těl zaokrouhluji na čtyři. ()