Jorge-Z

Abych přiznal barvu, tak jsem očekával typickou fekální komedii. Jenže jsem dostal hodně zajímavý snímek o lásce, s docela hlubšíma myšlenkama a trochu toho humoru. Opravdu velké překvapení. ()

Marys

Zaujímavý nápad, námet, prevedenie, môže trošku zavádzať, že na prvom mieste v žánrovej formulácii je "komédia", pretože tá je to podľa mňa až na posledom mieste. Pár trochu lacne a nepremyslene pôsobiacich vecí mi trochu pokazilo dojem a odpútalo od hlavnej dejovej linky, za čo strhávam tú jednu hviezdičku, inak sa mi ale film páčil. ()

Mikino00

Po velmi svěžím úvodu, plném originálních vtipných nápadů i seznámení se sympatickou svéráznou skupinkou, se film časem změní, hlavní linie je zaměřena jen na ústřední zamilovanou dvojici, stává se tak z toho jen další romantický film, ovšem i tak stylovém kabátku. ()

ArthasKarfa

Zajímavě pojatý film o okamžiku, lásce a čase. Najdete zde od každého trochu, legraci, drama, ale i hlubší rovinu než jen obyčejný život, který běží navenek nad ukrytým ledovcem našich tužeb, potřeb a proher. ()

Renfield

Kdyby mi to stačilo jedním slovem, bylo by to slovo "britské". I když je to slovo opravdu výstižné, byla by škoda se trochu nerozepsat. Příběh je vlastně velmi jednoduchý, přesto tak trefný a pravdivý, že se v něm musí najít snad každý. Už vzpomínková dětská část.... a co teprve ta současná, tedy vztahy a ženy, pravdivé a především neskutečně vtipné. Samozřejmě tou nejvtipnější částí zůstává supermarket, ale i fotbalové utkání, což se vlastně nevylučuje. Mohlo by se zdát, že je toho na jeden film poněkud příliš, není tomu tak, vše dává smysl a vše je díky střihu velmi povedené. Totiž přechody, či klipově sestříhané části filmu, ale i části prolínání obraz, střih, zvuk, těžko popsat, vše do detailu přesné a propracované. Navíc je tu i velmi poutavá kamera, která tvoří nejeden zapamatovatelný záběr... například ten "pánské pozadí/krásná slečna" v úvodu filmu. Nebo zde velmi diskutovaná scéna Švédky na schodech, dokonalost! Čímž je třeba ještě říct, že Cashback není jen komedií, dramatem a sci-fi v jednom, je to také a především velká pocta ženám, ženskému tělu... kde naposledy byly tak nádherně natočené... hm, dlouho nikde. 80% ()

laFei

V tomhle filmu opravdu nejvíce graduje práve práce kamery, at už jde o zpomalene (ci uplne zastavene zabery), prechody (od telefonu k posteli) nebo jen proste krasne zachycene momenty. Hodně lidí tu kritizuje nataženost oproti krátkometrážnímu předchůdci,ale podle mě je to naopak skvěle provedené prodloužení s lehce vtipným a příjemným příbehem. Hodně mě překvapily proměny Emilie Fox od ustarané prodavačky v opravdovou kočku....skvělá práce maskérů =D....doporučuji a davam 5 hvezdicek (a neni to jen kvůli nahatým holkám =D) ()

Phillo

Načo sa to hráte? Umelecká nahota? Ťažko. Na prvom zastavení času nie je absolútne nič umelecké, všetko to len "zachraňuje" hudba, ktorej vážnosť je v kontraste so začiatočnou úchylnosťou. Ku konci sa to aspoň trošku uchytí, no je to tak hrané na city, až je z toho zle. Absolútne nepodarený pokus o niečo viac, z ktorého dobrý pocit z Happy-endu vyprchá po 5 minútach. Herecky dobre zvládnuté, detské flashbacky oživujúce, ale tá vtieravosť sa neodpúšťa. Už tu bola kopa lepších filmov s či už tématikou lásky alebo zastavovania času. 30% ()

wampire23

Úžasný film z Veľkej Británie. Sean Ellis natočil britskú Americkú krásu, v ktorej prepojil skutočné s neskutočným a pritom to nevyznieva vôbec komicky. Jediná výhrada je voči príliš romantickému záveru, ktorý mohol byť úplne iný. Inak jasných 90%. Dôkaz, že kvalitné filmy nemusia vždy prísť spoza Veľkej mláky a že aj Anglicko má schopných režisérov a hercov. ()

JanPancir

Cashback – peníze na zpět. Co jsem od tohoto filmu po 102 minutách dostal na zpět? No rozhodně né peníze, páč kdyby se za shlédnutí Cashbacku dostávaly peníze, asi by na ČSFD byl na prvním místě:) I když se za něj žádná finanční hotovost neinkasuje myslím si ,že i přesto patří minimálně do první 50 filmů na zdejším žebříčku. Proč? Režisér Sean Ellis natočil velice zajímaví příběh s mnoha originálními prvky a dobrým scénářem. Co však tento film povyšuje na vyšší úroveň je:1) Jeho vizuální stránka, kdy každý záběr je jako předem naaranžovaná umělecká fotka. 2) Výborné profily jednotlivých postav. 3) Herecké výkony. Mám pocit, že režisér a zároveň scénárista nejprve viděl a hlavně znal herce a těm jejich role napsal na míru. Takže ty pak nemuseli hrát, ale chovali se naprosto přirozeně. 4) Hudba zachycena ne OST Cashback. Naprosto se hodící a originální jako film. 5) Je jednoduchý důvod Emilia Fox:). Cashback stojí za shlédnutí, doporučuji. Cca po půl roce od prvního shlédnutí se Cashback šplhá opět o stupínek výše v mém top 10, páč se opět opakuje v mém životě jeho první třetina, ale stále doufám v krásný konec mezi sněhovými vločkami. Ten film mě je blíž než se na první pohled zdálo. ()

zdenur

Zajímavé myšlenky, pro které se oplatí film shlédnout i víckrát, a velké návaly vtipných situací. Příjemně strávený čas. ()

MIKESTEIN

Typologia tohto filmu je velmi členitá.Je to akoby film uzavretý v bubline pretože nespadá ani do komédie ani do drámi ani do mysterie ani do romantiky no predca viznieva ako keby mal všetko čo som spomenul. Ono to vlastne všetko má,len mi je lúto ho škatulkovať pretože podla mňa najlepšie viznieva na holej stene slávy úplne sám :) Jeho umelecká genialita a poňatie Krásy a najme krásy ženy ako takej je velmi esteticky precítené a samotné myšlienky hlavnej postavy Bena sú priam skvostne formulované. Ozajstné hranie sa s časom bolo tak nádherne vyobrazené až som si napokon sám musel predstavovať ako by som sa s takto zamrazeným časom hral sám. Dej snímku ma šokoval už od úplneho začiatku a herecké výkony mladých hercou boli tiež celkom nadmieru podarené. Poeticky brané zábery v ktorých bola cítiť Benova Láska som doslova preciťoval každou bunkou. Film som pred jeho zhliadnutím bral s rezervou,no po jeho zhliadnutí nemám žiadnu rezervu iba chuť vidieť viac takto ladených filmov. :) ()

bolan

Tenhle film jde zcela mimo můj vkus, takže k tomu ani nemám co napsat. Snad jen kdyby se režisér občas podíval na nějaký slušný porno, nemusel by točit filmy o dvou kozách a jednom zadku. Neuvěřitelné jak jsem trpěl. ()

sedlo03

Velmi zajímavé zpracování se skvělým Seanem Biggerstaffem v hlavní roli. V první chvíli jsem si myslel, že se to bude chtít vydat cestou teen komedií typu Looser, ale Angličani si našli vlastní moto a toho se drželi. Trrošku slabší děj, který mě nedokázal úplně vtáhnout do dění, ale celkově spokojenost. 75% ()