boul

příjemná komedie se zajímavým příběhem a šťastným koncem.. moc zajimavá kamera, příjemní herci a moc pěkné ženy :-) po dlohé době příjemná komedie na zlepšení nálady ()

merigieren

Kluk se rozejde s holkou a dík tomu nemůže spát a naučí se zastavovat čas, bych to měl taky někdy zkusit :-) No každopádně děj s klukem je o malování a zamilování se do jedné holky z marketu, se kterou se nakonec projde zastaveným sněžením, což vypadá docela hezky. Každopádně je to takové jiné, zajímavé když ten kluk popisuje příběh. No a aby to nebylo tak vážné, tak tady máme šéfa marketu a tým lidí kolem. Takže to má i trochu vtipu. ()

mourinho

Naivní, hloupý film o věcech, které v životě prostě fungují jinak. Alespoň v tom mém. A fakt, že týpek kvůli tomu, že se na něho vykašlala ženská, nebude víc jak čtrnáct dní spát, je pro mě, člověka s věčným spánkovým deficitem, snad ještě větší fantasmagorie, než představa, že mě z budoucnosti přijde sejmout Terminátor. V podstatě totální mozkový výplach, plný trapných fórků, dobrý akorát tak jako kulisa k plivání nevypukaného popcornu. Nějaké ty body si zaslouží snad jen myšlenka zastavit čas, což v podobě, v jaké nám snímek nabízí, může být někdy docela fajn. ()

Destinytte

Zajímavý film, hezky natočený, moc se mi líbilo, jak do toho celý film hlavní hrdina vyprávěl. Trochu jsem váhala nad ***/****, přiznám se že proto, že mi nebyly moc příjemné ty "prsaté" scény, ale jako celek je to milé, neurážející. Takže nakonec 4 *. ()

Wolvie

Trochu škoda,že se tvůrci nemírnili ve snaze nacpat do filmu všemožné styly,odkazy či trendy,protože být to formálně utříděnější,klidně bych tu tady teď psal o totální pecce.Takhle "jen" výborná oddychovka. ()

matkoulko

Veľmi príjemný film. Z chuti som sa zasmial i pár krát "hlboko" zamyslel. Orginálne spojenie rôznych žánrov s kvalitným spracovaním a pre mňa novými tvárami. Jediné čo mi vo filme trochu vadilo bolo to futbalové trápenie, inak super... A tá posledná scéna je fakt romanticky magická :) 90% ale 5*, prižmurujem jedno oko lebo sa tu nejedná o holywoodsky sodastream... PS: ja som to tušil, že práca v supermarkete može byť zaujímavá... ()

JirkaLexa

Neskutečné propojení romance, mysteriózního dramatu a komedie! Perfektní a naprosto geniální příběh z hlavy scénáristy a režiséra Seana Ellise v jedné osobě. Film, který vám poskytne vše, co jste si kdy přáli. Chvilky, kdy jen vyjeveně zíráte s ústy otevřenými do kořán. Romantické chvíle, které pohladí na duši a vyvolávají hluboké pocity. Dále rozhodně scény a situace, které Vám nedovolí se nesmát. Skvěle vybrané charaktery postav a hereckých rolí, do kterých byli herci zvoleni opravdu perfektně. Vše prostě pasuje a je jak má být, atmosféra je nepopsatelná. Místy epochální mysteriózní drama, které pojednává o poruše spánku a zastavení času. Místy žertíky. Místy romance. No a k tomu všemu ještě plno nahých krásek, nějaké to umění, perfektní hudba a ideální stopáž, která dopřeje divákovi hodinku a půl neskutečného spádu společně se správným vývojem dobře strukturovaného děje s naprosto zpomaleným a přitom zrychleným koncem ...90% ()

rekkky

To, co se nevměstnalo do krátkometrážního předchůdce bylo umístěno zde a hlavní postava dostává mnohem více prostoru k vyjádření svých myšlenek, které jsou rozvedeny i retro spektrálně a uvedeny do širších souvislostí. Místy je to nemastný neslaný umíráček, ale Cashback si napravuje reputaci některými povedenými gagy a taky navozením skvělé atmosféry u některých scén. Odvyprávěný zlomek života, který ať chceme nebo ne, nelze zmrazit. ()

finn

Taková podivná depresivní a přitom milá romantická komedie, kterou si po delší době zapamatujete pravděpodobně jen kvůli části, na níž láká plakát. ()

BOURQUE

Ja osobne celkom rád pozriem „romantický“ príbeh v netradičnom prevedení. Keď je to ozdobený aj dobre natočený a vtipnými scénami, tak je to ďalší plus. Prostredie v supermarketu pridá k celému príbehu presne takú atmosféru akú potrebuje. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Soul

Nemůžu si pomoct, čekal jsem mnohem víc. Obrazově malebné, scénáristicky velmi slabé. Místy snad i trapné (fotbalový zápas). Škoda, o komedii určitě nešlo, dramatu chyběla hlubší zápletka a jako romantický film? Ta jediná dojemná chvíle, navíc ne zrovna originální, to skutečně nezachrání. Suma sumárum - pro mě velké zklamání. ()

Blaogranas

Opravdu velmi příjemná romance s občasnými komediálními záblesky. Ben je sympaťák a myslím, že mu všichni přáli, aby našel cestu ven z porozchodové depky. Film plný těžkých myšlenek, bezesných (a to doslova) nocích a ladných ženských křivek. ()

A_málka

o tom, jak rozchod bývá bolestivý a jak těžké je na někoho zapomenout, ale rozhodně to jde lépe,když vezmete noční šichtu v supermarketu a necháte se pohltit tím panoptikem zvláštních lidí, co tam dělají... ()

pepa3rd

V popisku k filmu je komedie/drama/romantický/mysteriózní, ale já bych film charakterizoval jen jedním slovem "příběh". Příběh ve kterém sledujeme tok myšlenek muže snažícího se zapomenout na svou lásku a zároveň umělce s citem pro krásu a detail ženského těla. Fascinujícím způsobem je tu přiblíženo vnímání světa očima hlavního hrdiny pomocí zmrazení času v ten pravý okamžik... ...kdo z nás by nechtěl takto ovládat čas, kdo z nás nikdy neprožil podobně probdělé noci. Váhám nad hodnocením. Svým způsobem vyprávění mi film připomíná Americkou krásu, kterou jsem také opravdu ocenil až při druhém zhlédnutí. Prozatím tedy "jen" 4*. ()

Liduskaa

Aspoň,že hlavní hrdinku nechal oblečenou...teda skoro...Neokoukané zpracování dostalo myslím nejen mě.A kamarád, který přijde z každé akce totálně zmáčený? Ten to vše jen podtrhuje.... ()

Dimo

Filmová lahůdka, kterou je opravdu požitek sledovat. Výborná slova a vizuální dojem společně s občasnou a dobrou komediální proloženinou jednoznačně těší a těší. Benovo vyprávění je mimořádně poutavé a jeho výlety do minulosti jedinečně snové. Konec je tedy na mé gusto sladší (začíná karamelizovat...), než by musel být. 4tyři poctivé hvězdy a ještě s plusem. ()

Utero

Tenhle film mi doporučil můj dobrý přítel a já další den neměl zrovna na co koukat. Tak jsem neváhal, pustil si ho a jsem naprosto ohromen! Je to po všech stránkách nádhera, nemám co vytknout! ()

fraktal

Velice zavádějící (a tudíž hloupý) plagát - nejde o žádnou honbu za nahotinkama ani nic podobného - "jen" o čistě atmoškovou romanci. ()