Jeden den v životě mladého taxikáře, jeden den plný komediálních situací, ale i zásadních změn v jeho životě. Pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský) chce oslavit své narozeniny, všechno má pěkně naplánované a pod kontrolou, tak jako zatím vše ve svém pracovním i soukromém životě. S každým vyjde, všechno zařídí, všichni jsou s ním spokojení. Jarda se prostě „vyzná“. Má skvělou manželku, krásný byt, pohodovou práci, novou milenku a spoustu dobrých známostí, jenže do jeho nového taxíku nastoupí muž (Viktor Preiss), jemuž osud toho dne také nadělil řadu nečekaných a komplikovaných situací a zásadních rozhodnutí. A tak se pro oba v nečekaném společenství a v celodenním putování proměňuje řada vztahů i hodnot. (Česká televize)

RonaMidu

tak to bylo pěkné odpoledne,balit dárky a cpát se přitom pohyblivýma obrázkama...nejdřív vánoční příběh,hned na to komedie,dávala jsem si to jako šlehačkový dort,na to zavináče,mňam,jako nějaká těhotná....ale Všechno nejlepší! byl skvělý,skvělý,skvělý filmík ...nenudila jsem se ani chvíli a bavila se královsky....autory neznám,ale ani mě to moc nezajímalo,vybrali herce pro dvě ústřední role k mojí úplné spokojenosti ()

viperDavid

Nevím co se vám nelíbí. Byl to skvost. Jan Dolanský se do role náramně hodí - a konečně jednou nehraje feťáka. Výborný scénář - moje manželka mě podvedla s mou milenkou :). Dokonce i Viktor Preiss byl fajnovej. Taková nenáročná komedie, ale mě potěšila ()

Beky

...hodně špatný film!!!!...krátký a přitom v kině nesnesitelně dlouhý!!!..nabalování náhodných situací film neudělá!!!!..herecké výkony, no nevim jak to ani hodnotit, prostě Preiss ano, Dolanský tak napůl ( ale hodně to je chyba scénáře ), a ostatní nehodnotim, protože neni co!!!!...přestává mě bavit, hledat na českém filmu něco dobrého, v poslední době je to tragedie, a vžycky to zachrání buď herecký výkon, dobrá hudba, jedna nebo dvě konkrétní scény, nebo prsa hlavní představitelky....., tady to byl hudba ( samostatně bych si ji nepustil ) a nápad, který bohužel vyšel naprázdno!!!..no nic, jedeme dál!!! ()

lennyd

Svérázný taxikář Jarda slaví narozeniny, a chce si svůj den co nejvíc užít. Sice ho musí strávit pracovně, ale i při práci (hlavně pokud děláte taxikáře) si užijete spoustu srandy. Ale jak den dobře začíná (od šéfa konečně dostane přidělenou super káru (Toyota Avensis místo prorezlého Favorita, čeká na něj milenka i manželka, a jeho první kunčoft je pořádnej pracháč), tak i rychle skončí. Stačí chvilka nepozornosti, a je z toho malej ťukanec. Aby se vše podařilo ututlat, vezme postiženého grátis na cestu - a to netuší, že na tuto cestu jen tak nezapomene ... K filmu jsem přicházel poučen komentáři zde na ČSFD, tudíž jsem od něj vůbec nic nečekal a bral jej jen jako zaplácnutí volného času. Ale nutno říct, že nechápu, proč tak slabé hodnocení. Já se docela dobře bavil - pravda, více než samotný film to má na svědomí dokonale "sladěná" ústřední dvojice Jan Dolanský a Viktor Preiss. Sice jednotlivé zápletky byly více než předvídatelné ("mrtvá" manželka nebo viadukt), ale to filmu neubírá. Dlouho jsem se rozmýšlel, že dám 4*, ale až TAK dobré to zase nebylo... ()

honz

Slabý průměr. Jan Dolanský je talentovaný herec, ale co mohl z téhle role dostat? Vynikající je (jako vždy) Viktor Preiss jako nesnesitelný Požár. ()

venison

Jan Dolanský a Viktor Preiss to solidně rozjíždějí, ale bohužel jsou hodně omezeni scénářem postaveným na hlavu.. Film jsem viděla už několikrát, vždycky většinou omylem, ale pokaždé jsem se tak zadívala, že jsem to zkrátka musela dokoukat hlavně kvůli zvýšeným pánům, i když jsem dopředu věděla, jak to dopadne.. Kdyby bylo jiné obsazení, tak by úroveň rozhodně klesla.. ()

Aven

Jo ten film je v podstatě blbost. Máte pravdu. Ale mě to bavilo a film mi příjemně utekl. Už se mi stalo, že nesporně kvalitní film mě nebavil, tohle je opačný případ, ikdyž ty "vtípky" s tetičkou byly vyloženě dementní. ()

Master19

Posun oproti Pánské jízdě je tu jasně patrný, proto se nebojím vyššího hodnocení. Chvílemi to trošku drhne, ale to se dá vzhledem k jednoduchosti scénáře očekávat. Co se ovšem režiséru Kotíkovi nedá upřít je dobrá ruka při výběru herců. Ústřední dvojice se opravdu povedla a dobře se doplňuje, ačkoliv Jan Dolanský působí občas trošku bezradně (za což ale nemůže). Naopak například radost z nového auta z něj čiší naprosto neodolatelně. :-) Podtrženo, sečteno - vypadá to, že by jsme se mohli jednou dočkat i docela slušné komedie s podpisem Martin Kotík. ()

sskrblik

Road Movie o jednom povedeném narozeninovém dnu. Spíš taková groteska a jednohubka na jedno podívání než film ke kterému by jste se chtěli v budoucnu vrátit. ()

czdmaso

Dávám 2, ale spíš je to 2 a 1/2 - oproti Pánské jízdě, je to obrovský posun . Jít na to do kina, byla bych naštvaná, ale jako nedělní výplň čekání na další díl Ztracených to docelo ušlo ()

Autogram

Bez auta je to ťažké a tak sa začína jazda taxíka s ponorkou. Pritom sa rozpitvajú vzťahy, nevera, zase vzťahy a tak dookola. Okolnosti, ako k tomu dôjde, nie sú dôležité, za tie by logika príbehu nebola nadšená. –––– Tady zastavte. Musím dát kytku své ženě. ()

hot_spot

Ach jo. Kotík je neskutečné dřevo - neumí pracovat s dynamikou ani dialogy, obsazuje moderátory do dementních cameí a spolehlivě ztrapňuje polovinu starší herecké generace. Ještě tak pět pokusů, pane režisére, pak možná vypustíte něco koukatelného... ()

deckardx

Sice ne tak blby jako Panska Jizda od stejneho rezisera,ale je videt ze Kotik vazne nema talent.... Ale musis se uznat ze narozdil od Panske Jizdy sem se asi dvakrat zasmal,takze tady se bere jedna hvezdicka,jinak odpad... ()

SG-1

"Moje žena vojela mýho nejlepšího kamaráda a mojí milenku. Ona by se měla omlouvat mně, ne já jí." -Jarda- ()

brooklyn73

Pro mne velice originalni pribeh,ktery mne pobavil. Jenom bych chtel jeste jednou pozadat ceske filmotvurce "Prestante uz prosim cpat anglicke pisnicky do ceskych filmu, uz neeeeee....diky". ()

Testament

Hoďte po mě kamenem, ale já jsem se příjemně bavil. Dolanský a Preiss v hlavních rolích české komedie, kdy záletník a taxikář v jedné osobě nabourá auto pana Požára (V.Preiss). Jelikož měl na ten den půjčené auto od šéfa, zapomněl si doma doklady a nechce tudíž, aby věc řešila policie, nabídne hlavní hrdina panu Požárovi, že s ním objede všechny obchody, které má ten denna vyřízení. Požár zneužije situace a náš hrdina je vystaven jeho psychickému teroru+se mu hroutísvět, protože jeho přítelkyně přichází na jeho nevěru...Dolanský excelentní, Preiss také, Zedníček je v roli šéfa taxikářské firmy otřesný (nehraje,nevhodně oblečený, hrůza), Kostková sexy, příběh jalovější. Ovšem vtipy mají daleko do "Kameňákovské" ubohosti a "Všechno nejlepší" působí jako střet Collateralu s lidovějším humorem. Slušně jsem se bavil a na jedno skouknutí, proč ne? ()