Mejdan se v tomto ostrém dramatu stává metaforou promarněných životů hrstky mladých hipsterů. Povaleč Syd se ani po několika měsících nedokázal vyrovnat s tím, že ho opustila přítelkyně London. Když se jednou probere k vědomí během nekonečného maratónu večírků, kamarádka mu řekne, že se London chystá odstěhovat do Los Angeles s novým přítelem. Ačkoli ho nikdo nepozval, rozhodne se Syd vyrazit na velký rozlučkový mejdan a promluvit si s ní dřív, než mu navždy zmizí z očí. A nejen o tom, proč jí nikdy nedokázal říci, že ji miluje. Vezme si s sebou jako podporu Batemana, který mu právě přinesl novou dávku drogy. Popíjejí, šňupají kokain a vedou nekonečné hovory o lásce, citové bolesti, hledání smyslu života i boha, ale většinou o sexu. Když dorazí London, sedí Syd dál v koupelně a povídá, takže ho nakonec Bateman musí téměř donutit, aby za ní šel. Po zpočátku rozpačitém setkání se Syd a London rozhodnou odejít, aby si promluvili v soukromí. Což bude mnohem obtížnější a divočejší, než by se mohlo zdát. (HBO Europe)

BOURQUE

Trošinku chorý, trošinku nafetovaný, ale v celku zaujímavý film zase o sile lásky, čo dokáže človeka popraviť o rozum. Jedno je ale istý: bez trojici Ch. Evans, J. Biel a J. Statham by celý film (a dej) by bol „bezvýznamný“. P.S.: Jessica ešte je stále veľmi sexy. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Heroine

I když je zápletka nablblá, děj nikterak originální, a Jessica Biel hnusná jak noc, tenhle film se mi něčím trošku líbil. Má zvláštní, pomalou atmosféru, kterou jenom podtrhnou unavené flashbacky, a nepříliš osvětlená koupelna. Celkově bych to nemusela vidět znova, ale dojem z toho pořád trošku mám. A Chris Evans se mi líbí :-) ()

agassi68

Podobné reči sme viedli ako študenti po niekoľkých poldeci a chvalabohu nikto o tom nenatočil film. Vlasatý Statham vyzerá rovnako dobre ako vlasatý Bruce Willis. Zabitý čas.. ()

Rockerman

Velmi dobrý film o složitostech milostných vztahů. O všech problémech, kdy se opět ukazuje jak blízko k sobě mají láska a nenávist. London se Sydem se milují, ale nemůžou být spolu pro velmi rozdílné povahy a názory. Děj se odehrává z velké části na toaletách, kde Syd spolu s dealerem drog debatují o životě a vzpomínají na své zážitky ze svých vztahů. Jason Statham je tu k nepoznání, a to jak po vizuální, tak i herecké stránce. Naopak Jessica je k sežrání! Nekonvenčně natočený film mě moc pobavil a hodnotím nadprůměrně 75%. ()

RedDuck

Objev: Dívat se na afektovaný bohatý krásný ramenáče jak na záchodě luxusního bytu šňupají kokain a melou jak kolovrátek hlouposti opravdu zábava není. Odpoveď na ústřední otázku jestli se ta tupá holka vrátí k tomu vymletému sprostému hovadu mě brzo přestala zajímat, tak jsem film dosledoval ze setrvačnosti. Hvězdičku dávám za přítomnost nějakého soundtracku a pokus o nějakou tu melancholickou atmosféru. ()

MickeyStuma

Příběh o partnerských vztazích, problémech a jejich řešeních. Není to však něco, co by leckdo očekával. Svým vyzněním je to snímek odlišný od tradičních či podobných tohoto tématu. Každý má svůj, takříc, bouřlivý život a to se všemi svými sounáležitostmi. Každý má svůj vnitřní problém a každý s tím zachází jako umí. V oblasti partnerských vztahů však vzniká otázka, kolik čeho kdo o svém partnerovi skutečně ví a jak s tím umí či dokáže pracovat. Snímek tak představuje spoustu osobních konfliktů vyznívající až hysterickým dojmem, které je potřeba velmi dobře poslouchat, poněvadž taková síla dialogů a jejich myšlenek tady snad ještě nebyla. Není to film ani tak o ději, jako právě o názorových střetů jednoho s druhým. A názorů, vzájemného osočování a vnímání osobních problémů je tu skutečně přehršel. A tak se může dokonce i stát, že se v někom někdo z diváků i najde. Není to art, není to drama, není to komedie, není to prostě nic. Je to film k zamyšlení o daných skutcích v seberealizaci svého dobra i špatnosti, kde se může najít i nějaká ta forma filozofie života. ()

bolf!k

nemuzu si pomoct ale po prvnim zkouknuti mam pocit, ze nebyt dvou hlavnich akteru v cele se Stathamem tak by film zapadl do sedi prumernosti, ale jelikoz se producentum podarilo ziskat znami tvare tak se mi docela libil i film......mozna tomu dost pridava i fakt ze hned predtim sem na hbo koukal na Lock Stock and two smokin barrels kde statham kapnul na moji notu .) ()

Leoric

Zajímavý film s vrcholně nesympatickými hlavními hrdiny, řečmi vyznívajícími do prázdna a takovou spoustou kokainu, že by jej nezvládli vyšňupat ani chudáci Staley s Cobainem. ()

kersten

Nuda jak kráva, ani som to nedopozerala do konca. Tie neustále hádky, konflikty a kecy o ničom mi strašne liezli na nervy ()

tranquill

"Přišel jsem si ho nechat vykouřit, ne vyplňovat lejstra!" Víceméně bizarní romanticko-drogové drama s trochu jiným Stathemem. ()

sonoluca

Jedna koupelna, kotel matroše a dialog dvou mužů (zabírá většinu stopáže) vygradovaný famozním Stathamovým monologem. Velmi přijemné překvapení ()

pulDag

zatim jsem nevidel... ale posloucham OST ktery vytvorili Crystal Method a nemuzu se od nej odtrhnout, to nejlepsi z zanru Elektroniky... =) ()

Jeanecek

Obrazově mě film celkem bavil, ale scénář mi nepřijde nic moc. Jako divadelní hra ano, jako filmu tomu něco chybí... ()

vikino1

Mám rád konverzačky. Mám rád filmy o fetu. Mám rád Jasona Stathama. Mám rád kecy o ničem a přece o něčem. A přesně o tom je tahle snobská párty strávená na hajzlu při šňupání koksu a nalívání se drahým chlastem. Kdo by to řekl, že Kurýrův nejlepší film bude ten, ve kterým bude hlavně kecat (spolu s Podfu(c)kem.). Neskutečně si to s Evansem dávají.... ()

CorteX^

Hodně, hodně, ale vážně hodně zřídka se mi stane, že vyndám z TV flešku se zrovna dokoukaným filmem/seriálem, TV se přepne zpět na kabelovku a to co tam je mě zaujme natolik, že to dokoukám. To byl přesně případ London, kde jsem měl to štěstí ho zachytit hned na začátku a i když jsme se s přítelkyní chystali spát, u tohohle jsme museli zůstat. Neskutečný dialogy, jako bych v tý situaci byl už stokrát. Skvělá myšlenka, skvělý texty, skvělý herecký výkony, fakt pecka. A nebo za to mohlo to brko :(. ()