Nezvratný osud 3

Final Destination 3

Nezvratný osud 3

Horor / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2006, 93 min

Prakticky identická kopie předchozích dílů, což nemusí být na závadu, pokud už s tím dopředu počítáte a chcete si vychutnat pouze krvavou směsici absurdních smrtí. Jako takový film funguje velmi dobře. Je pravda, že scéna havárie horské dráhy není tak působivá jako havárie z předešlých filmů, ale zato smrti jednotlivých hrdinů jsou stále dosti vypečené.(24.1.2007)

Recyklovaný dej, ale stale zaujímavé a napínavo vygradované smrte.(30.4.2006)

Konečne nové typy na grilovačku. Tentokrát v soláriu.(28.4.2008)

Trojce se nevyhýbá únavový syndrom; nastupuje stereotypní linka. Ovšem grilovačka je dostatečně žhavá, horská dráha předvede slušný sešup… zbožňuji divokou jízdu… a hráč Lewis se smrti nebojí… to mě hodí do pohody:) a můžu si říct - nebylo to tak špatný. Yuri přilož!(1.12.2011)

Tenhle třetí díl už mělo být raději uzavření série, ačkoli už herci se jednalo o slabší podívanou, stále si držel určitou originalitu a člověku zamrazilo...(9.7.2006)