poster

Nezvratný osud 3

 • USA

  Final Destination 3

 • Německo

  Final Destination 3

 • Slovensko

  Nezvratný osud 3

Horor / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2006, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HorrorVamp
  ****

  Adrenalinová jízda na horské dráze se změní v noční můru. Díky zlé předtuše hlavní hrdinky opět pár lidí na dráhu nenastoupí a tím se naruší "řetězec smrti". Tak nevím, na horskou dráhu by mě sice nikdy nikdo nedostal, ale kdybych si mohla vybrat mezi smrtí na dráze, nebo smrtí, která díky "nešťastné" náhodě přijde potom... Asi bych radši skončila rovnou na dráze a měla bych to i s životním výhledem na noční město. Mimochodem topinková podívaná v solárku byla exkluzivní.(30.7.2011)

 • MM_Ramone
  ***

  Celý tento projekt mi pripomína legendárne horrory Wesa Cravena. Je tu použitý presne ten istý rukopis, ktorý nastavil v "Nočných múrach" a v ďalej znásobil pri sérii "Vreskot". Malá skupina teenagerov je ohrozovaná niečím, čo sa vymiká zdravému rozumu. Preto nemôžu čakať pomoc od svojho okolia. Ide po nich niečo, čomu sa nedá uniknúť. Nie je to však spálený maniak zo snov Freddy Krueger, ani niekto, kto sa skrýva pod bielou maskou ducha, má slušné znalosti z oblasti horrorovej kinematografie a rád sa oháňa nožom... v tomto prípade je to samotná Smrť. Vrátila sa pre tých, ktorí jej náhodou unikli. Musia zomrieť. Ich osud je nezvratný! Skvelý, originálny nápad, ktorý ma ešte aj pri treťom pokračovaní stále bavil. ***(13.9.2011)

 • Mahalik
  ***

  Výborné završení celé série. Už v životě nevlezu na horskou dráhu a už vůbec nehrábnu na pistoli s hřebíkama. Ač má film někdy slabší chvilky, dost dobře jsem se bavil. Smrt opět používá svoje nejbizarnější kousky a třeba taková scéna v solárku se u mě řadí (spolu s useklou hlavou ve výtahu) k tomu nejlepšímu z Nezvratnýho osudu Jediný co mě překvapilo (čti nasralo) je konec. Něco podobnýho se hodí k milionu jenejm filmům, ale do Nezvratňáka NE!(12.1.2007)

 • playboxguest
  ***

  Tak jsem si doplnila restík a zkoukla jsem jediný díl, který jsem z dosavadní série neviděla. Jednička byla ve své době originální natolik, že jsem měla potřebu tahat jí všude s sebou a každému ji pouštět, dvojka byla ještě svižnější a vůbec nevadilo, že kopíruje koncept jedničky, o to přeci šlo a navíc byla hlavní hrdinkou Ali Larter, která mě v jedničce zaujala nejvíc. Čtyřka už ale předvedla, že to jde natočit i docela nudně s necharizmatickými herci a bez špetky invence. Takže zbývala trojka. No potěšení na mé straně, svižná a pořád dost zábavná popcornová zábava to byla, navíc v dobrém smyslu se špatným koncem, který mě vážně potěšil, tak se mi to líbí. Trojka svým předchůdcům, narozdíl od čtvrtého dílu, ještě ostudu nedělá.(2.1.2011)

 • imf
  ***

  Očekávaný kousek, který má nakonec chuť předmraženého hamburgeru. Už po deseti minutách děje víte jak bude chutnat a nic vás nepřekvapí. Wong si zkrátka nelámal hlavu a pod dojmem, že všechno podstatné divákům řekly první dva díly, si jenom odmáknul tradiční dějovou kostru. Úmrtí jsou fajn, dodatečně přetočené intro je dokonce super, ale filmu pak začne příliš rychle ubývat kyslík a ke konci je svou prostoduchostí skoro až nesnesitelný. Na videu by mu bylo líp. (5/10)(3.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace