Nezvratný osud 3

Final Destination 3

Nezvratný osud 3

Horor / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2006, 93 min

Síce bez údernosti originality jednotky a úvodnej scény z dvojky, ale zato s najšťavnatejšími a najštipľavejšími, až splatterovými scénkami jednotlivých mordov. A aj lepidlo medzi nimi, podporené sympatickým a dobre hrajúcim duom hercov, je prekvapivo funkčné. V rámci teen hororu a tretieho dielu série nemožno chcieť viac.(8.3.2006)

• Tom Riddle

Minimální riziko spoilerů. What a crap! Když Gilmorovic děvčata valnou část jednoho celého dílu věnovali uštěpačným narážkám na (ne)kvalitu Final Destination 3, říkal jsem si, že je to trošku zbytečné. Ale ono nebylo. Když si uvědomím, že kvůli téhle hrůze jsem jen na chvíli zapochyboval o Lorelai a Rory... Mhmm... Zatímco u prvních dvou dílů jsem se (ne)skutečně bavil, prokousávat se tímhle bylo docela utrpení. Mdlí herci (opravdu mě šokuje, kolik z vás je tu chválí...), od sebe těžko rozlišitelní nejen vzhledově, ale taky povahou ztvárněných postav jakoby krásně signalizovali úroveň celého filmu. Mdlé, nemastné, neslané. Zatímco v předchozích dílech byla smrt rafinovaná a nečekaná, tady ji asi opustily múzy, protože takhle nudné, nepřehledné a překombinované smrti jsem tedy ještě neviděl. Od krutého odpadu Final Destination 3 dělí jen dvě hodně slušné sekvence - úvodní předtucha o horské dráze, a závěrečná předtucha z metra. Ty dohromady hodí jednu hvězdu, lehce přes polovičku té druhé pak dodá Mary Elizabeth Winstead... Opravdu od tohoto filmu nic nečekejte, nebo budete zklamáni jako já...(15.8.2007)

Trojce se nevyhýbá únavový syndrom; nastupuje stereotypní linka. Ovšem grilovačka je dostatečně žhavá, horská dráha předvede slušný sešup… zbožňuji divokou jízdu… a hráč Lewis se smrti nebojí… to mě hodí do pohody:) a můžu si říct - nebylo to tak špatný. Yuri přilož!(1.12.2011)

Soundtrack Shirley Walker: 1. Tribal Dance 2. Blitzkreig Bop 3. Queen of Apology 4. Love Rollercoaster 5. Hundred Grand 6. Turn Around, Look At Me 7. Killing Time 8. ACF 9. Turn Around, Look At Me 10.Love Train(14.6.2011)

• LiVentura

Ohrané téma, prvé dva díly byly dobré, zvláště ten druhý, leč tento už jen "odfidlává" melodii předchozích..(29.9.2008)