poster

Nezvratný osud 3

 • USA

  Final Destination 3

 • Německo

  Final Destination 3

 • Slovensko

  Nezvratný osud 3

 • Velká Británie

  Final Destination 3

Horor / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2006, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  **

  Ohrané téma, prvé dva díly byly dobré, zvláště ten druhý, leč tento už jen "odfidlává" melodii předchozích..(29.9.2008)

 • freddy
  ***

  Smrt, jakožto asi celkově nejzákeřnější ze všech masových vrahů napříč všemi horory, se znovu vrací na scénu a opět je nelítostná a nehodlá šetřit nikoho, kdo její plán prohlédl a přežil nehodu na horské dráze. Jsem rád, že jsem napravil svůj rest a na třetí díl Nezvratného osudu se konečně podíval, s výjimkou tohoto dílu jsem totiž už viděl jednotku, dvojku, čtyřku i pětku, jen trojka mi nějak unikala. Co se týče mého hodnocení, tak tenhle díl je z mého pohledu spolu se čtvrtým dílem tím nejslabším z celé série. Tento třetí díl mi chvílemi přišel takový nemastný a neslaný, skoro mě i v některých chvílích nudil a celkově jsem tak nějak ani nesplynul s hlavními postavami, které si nestihly během celého filmu získat mé sympatie, a tak mi byl jejich osud skoro i lhostejný. Tento film tak z mého pohledu zachraňují některé originální způsoby usmrcení jednotlivých postav, jejichž nápaditostí se ostatně vyznačuje celá série, a ani zde tomu nebylo jinak. Ve výsledku mám ale pocit, že si brzy po zhlédnutí filmu nebudu ani příliš pamatovat, o čem vlastně byl. Nicméně na takové slabší tři hvězdy to stačí, a taky je tomuto filmu uděluji.(6.4.2013)

 • POMO
  ***

  Síce bez údernosti originality jednotky a úvodnej scény z dvojky, ale zato s najšťavnatejšími a najštipľavejšími, až splatterovými scénkami jednotlivých mordov. A aj lepidlo medzi nimi, podporené sympatickým a dobre hrajúcim duom hercov, je prekvapivo funkčné. V rámci teen hororu a tretieho dielu série nemožno chcieť viac.(8.3.2006)

 • tron
  ***

  „Pred šiestimi rokmi mal jeden chalan víziu presne, ako my.“ Nie je to až také zlé, ako SAW 2 (3, 4, 8...). Akurát, že sme to už dvakrát predtým videli. Bohužiaľ, hoci „veľkolepý návrat ku koreňom série“ sľuboval na pľac sa (po prestávke s dvojkou) vracajúci pár Wong/Morgan, snímke prekvapivo chýba práve zlovestná atmosféra ich mrazivej „jednotky" (80%). V podstate jediné, čo je nové, je fyzická neprítomnosť Tonyho Todda (iba nadaboval „Diabla“, cirkusovú atrakciu) a dráha namiesto lietadla/automobilov. Prekvapivo pribudla tiež nuda (blbé reči a otravné herecké výkony). Už dvojka (60%) ma extra nebavila a trojka ešte menej.(25.2.2007)

 • playboxguest
  ***

  Tak jsem si doplnila restík a zkoukla jsem jediný díl, který jsem z dosavadní série neviděla. Jednička byla ve své době originální natolik, že jsem měla potřebu tahat jí všude s sebou a každému ji pouštět, dvojka byla ještě svižnější a vůbec nevadilo, že kopíruje koncept jedničky, o to přeci šlo a navíc byla hlavní hrdinkou Ali Larter, která mě v jedničce zaujala nejvíc. Čtyřka už ale předvedla, že to jde natočit i docela nudně s necharizmatickými herci a bez špetky invence. Takže zbývala trojka. No potěšení na mé straně, svižná a pořád dost zábavná popcornová zábava to byla, navíc v dobrém smyslu se špatným koncem, který mě vážně potěšil, tak se mi to líbí. Trojka svým předchůdcům, narozdíl od čtvrtého dílu, ještě ostudu nedělá.(2.1.2011)

 • - Keď dve dievčatá idú do solária, jedna z nich povie: „Dočerta, zabudla som si iPod.'' Ale neskôr majú obidve nasadené sluchátka a počúvajú hudbu z iPodu. (Methodix)

 • - Děj filmu se odehrává 6 let po 1. díle a 5 let po druhém.  (Žralok)

 • - V jedné z posledních scén, konkrétně ve chvíli, kdy SE Wendy (Mary Elizabeth Winstead) dívá z okna, je možné všimnout si čísla 180, tedy čísla letu z prvního dílu. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace