Nezvratný osud 3

Final Destination 3

Nezvratný osud 3

Horor / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2006, 93 min

Pokud položím na stůl dobrý scénář prvního dílu a na to položím pásku dějově drsnější dvojky, tak v trojce můžu tyhle faktory doplnit efektem a napínavostí, která trojka obsahovala a vyjde mi hororová teens série desetiletí. A to není málo.(14.7.2012)

Adrenalinová jízda na horské dráze se změní v noční můru. Díky zlé předtuše hlavní hrdinky opět pár lidí na dráhu nenastoupí a tím se naruší "řetězec smrti". Tak nevím, na horskou dráhu by mě sice nikdy nikdo nedostal, ale kdybych si mohla vybrat mezi smrtí na dráze, nebo smrtí, která díky "nešťastné" náhodě přijde potom... Asi bych radši skončila rovnou na dráze a měla bych to i s životním výhledem na noční město. Mimochodem topinková podívaná v solárku byla exkluzivní.(30.7.2011)

• Matty

Systematická likvidace tupých teenagerů potřetí, tentokrát již bez jakékoliv snahy o příběhovou originalitu. Kdy v téhle sérii konečně někoho napadne začít si zahrávat se životem, věříc, že stejně nemůže zhynout, neboť není v pořadí? Scén úmrtí zde najdete cca pět, jsou brutální, jsou morbidně vtipné a svou (ne)pravděpodobností odrazují od vykovávání určitých činností (ležení v solárku, posilování ve fitku). Pět saďáren za hodinu a půl drahocenného času… nic moc nabídka, co říkáte? 40% Zajímavé komentáře: Visáč, wipeout, Andreiko(13.8.2008)

Vysoké hodnotenie za naozaj bizarné stvárnenie rôznych úmrtí .... Už si viem živo predstaviť, ako si tvorcovia filmu sadli za stôl, dali si zopár šlukov trávy a šperkovali jednotlivé úmrtia . A určite sa pri tom šialene bavili. Veď ako ináč by to aj pri tráve bolo .....(12.9.2008)

I treti dil si udrzuje nasazenou latku predchozich dilu, pribehove je to zase to samy, herci tu jsou mozna drobet slabsi nez v minulejch dilech, ale porad to je kurevska zabava. Prvni polovina je sice takova lehce roztahana a ta vata mezi jednotlivejma umrtima neni moc zabavna, ale s pribejvajicima minutama se film paradne rozjede a ja se zas skvele bavil.(16.12.2008)