poster

Nezvratný osud 3

 • USA

  Final Destination 3

 • Německo

  Final Destination 3

 • Slovensko

  Nezvratný osud 3

Horor / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2006, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  ***

  Podle mě nejslabší díl celé série ... Nepovedlo se ... Nevadí :) Zkusili jste to ve čtyřce ještě jednou ... Povedlo se :) Tenhle díl je trošku z blbějšího soudku ...(18.5.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Tenhle třetí díl už mělo být raději uzavření série, ačkoli už herci se jednalo o slabší podívanou, stále si držel určitou originalitu a člověku zamrazilo...(9.7.2006)

 • ajuska
  ***

  Prakticky identická kopie předchozích dílů, což nemusí být na závadu, pokud už s tím dopředu počítáte a chcete si vychutnat pouze krvavou směsici absurdních smrtí. Jako takový film funguje velmi dobře. Je pravda, že scéna havárie horské dráhy není tak působivá jako havárie z předešlých filmů, ale zato smrti jednotlivých hrdinů jsou stále dosti vypečené.(24.1.2007)

 • tron
  ***

  „Pred šiestimi rokmi mal jeden chalan víziu presne, ako my.“ Nie je to až také zlé, ako SAW 2 (3, 4, 8...). Akurát, že sme to už dvakrát predtým videli. Bohužiaľ, hoci „veľkolepý návrat ku koreňom série“ sľuboval na pľac sa (po prestávke s dvojkou) vracajúci pár Wong/Morgan, snímke prekvapivo chýba práve zlovestná atmosféra ich mrazivej „jednotky" (80%). V podstate jediné, čo je nové, je fyzická neprítomnosť Tonyho Todda (iba nadaboval „Diabla“, cirkusovú atrakciu) a dráha namiesto lietadla/automobilov. Prekvapivo pribudla tiež nuda (blbé reči a otravné herecké výkony). Už dvojka (60%) ma extra nebavila a trojka ešte menej.(25.2.2007)

 • POMO
  ***

  Síce bez údernosti originality jednotky a úvodnej scény z dvojky, ale zato s najšťavnatejšími a najštipľavejšími, až splatterovými scénkami jednotlivých mordov. A aj lepidlo medzi nimi, podporené sympatickým a dobre hrajúcim duom hercov, je prekvapivo funkčné. V rámci teen hororu a tretieho dielu série nemožno chcieť viac.(8.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace