poster

Shut Up and Dance (S03E03) (epizoda)

Drama / Komedie / Horor / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 2016, 1 h

Režie:

James Watkins

Hudba:

Alex Heffes

Střih:

Jon Harris
(další profese)
 • kocik1
  *****

  Od začátku se mi zdál tenhle díl jako nejslabší, nejspíš proto, že se vlastně nejedná o žádnou scifi z daleké budoucnosti, nicméně závěr to posunul opět nahoru. No a pointa? Hned jsem si řekla, že tu kameru na noťasu, kterou stejně nepozžívám, pro jistotu přelepím. A možná i uvážím, jestli je rozumné mít mobilní telefon.... Můj chlap ovšem na to, jak se rozmyslím, nečekal. Přelepil ji, ještě než doběhly závěrečné titulky.(5.11.2016)

 • sharky
  ***

  pro mě nejslabší díl z trojky, přišlo mi to hodně nevěrohodné. kdybych si měl vybrat mezi spácháním závažného trstného činu nebo odhalením nepříjemné pravdy, asi bych si vybral to druhé,... a asi bych od první chvíle řešil, zda se dá vyděrači skutečně věřit...:((27.12.2016)

 • Alementina
  *****

  Porad jsem si rikala a co, honit si ho prece neni nic spatnyho.... no...ups.(2.12.2016)

 • okkac
  *****

  Black Mirror bez sci-fi prvku a hodně blízko realitě, že v podstatě mrazí z toho, že se tohle může opravdu stát. A ten konec. You have been trolled!!!(13.11.2016)

 • Psychor
  ****

  Vidím zde až přílišnou orientaci na výsledný efekt, čemuž je bohužel podřízen i samotný scénář. Pochybuji například, že v dnešní době stále existuje dospělý svéprávný jedinec, který není s to vědět, že nepřelepená webkamera na notebooku poskytuje agentům CIA ničím nerušený pohled do našeho soukromí. A mimo jiné i vydírajícím crackerům, kterým z logiky věci nemůžeme za (ne)jistotu mlčenlivosti nikdy nabídnout více, než kolik je v sázce. Konfrontace postav s předloženými dilematy tak bez ohledu na vypjatost dané situace v závěru postrádala psychologickou věrohodnost. Tleskám finálnímu vytrolení, ale přesto jsou z toho "pouze" čtyři hvězdy.(22.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace