poster

Nevěřte mužům

 • USA

  Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Decker
  ***

  Pro me jedna z tech lepsich romantickych komedii. Nyni spise o muzich nez o zenach :-)(20.9.2009)

 • hippyman
  **

  tak tohle mě opravdu nebavilo.. přespříliš ukecaná, tuctová a klasicky břečkovitě zakončená komedie (prej?), těžící vlastně pouze a jenom z přítomnosti známých tváří... první půlka nemastná, druhá neslaná, tohle já ne-e tedy. 40%(1.4.2009)

 • ScarPoul
  ****

  milé nahliadnutie do vtahu dvoch priatelov a ich postojom k ich ženám ktorý je usmevny a rozhodne nikoho neurazi(2.10.2007)

 • T2

  Rozpočet $9miliónovTržby USA $1,530,535Tržby Celosvetovo $7,353,118(20.4.2010)

 • Tayen
  **

  Tak s tím českým překladem se někdo zatraceně sekl. Ať se dívám na originální název, nebo na myšlenku filmu, ani jedno mi k "Nevěřte mužům nesedí." A nesedí mi ani film. Jo super: pár suchých hlášek, přisprostlý Duchovny, chlápek, co se snaží vyhnout manželství "neotřelým způsobem", vdavekchtivá snoubenka a manželka, co má nějaký problém se sexem. Film mě dlouhou dobu přesvědčoval, že se budu bavit, a na 50% se mu to dařilo, ale konec všechno zazdil a já musela přehodnotit i zbytek filmu. Na konci sakrastického filmu svatba? A co to usmíření jako z červené knihovny před celým divadelním hledištěm? Buď si ten film dělá srandu, nebo je hodně špatný. Spíš bych dala na to druhé.(30.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace