poster

Nevěřte mužům

 • USA

  Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stanislaus
  **

  Jde tu o staré známé věci typu: "Bez ní mi bude líp, najdu si nějakou jinou." vs. "Nedokážu bez ní být, tudíž ze sebe musím udělat co největšího blba, aby mě vzala zpátky.". Tento snímek těží zejména ze skvělé titulní čtveřice, která zajišťuje jediné kladné body k hodnocení, hudba taky ušla - 50%.(21.1.2010)

 • T2

  Rozpočet $9miliónovTržby USA $1,530,535Tržby Celosvetovo $7,353,118(20.4.2010)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $4,736,012(13.2.2007)

 • Jamal
  ***

  Popravdě jsem dlouho přemýšlel zda si tento film půjčím a následně pustím a to jen kvůli Duchovnymu, protože jeho filmy a dlouhé reklamy na šampony Head & Shoulders mi nic neříkají. Ale překvapil mě. Nevěřte mužům, ač jim v originále máte věřit, je velive příjemná podívaná a zasmějete se opravdu od srdce a to je na tom důležité. Dokážete se vcítit do jedné z osob dvou párů a s ním to přetrpět až do šťastného konce, který není až tak kýčový jak v jiných romantických komedií. Prostě a jednoduše věřte mužům a nebudou žádné problémy.(22.4.2007)

 • Rex Mundi
  **

  Ono sa to skúša hrať na Woodyho Allena, ale márna snaha... Ani tých pár absurdných komických scén a dobré herecké obsadenie nezachráni celkový dojem zbytočnosti. Trust the Man očividne má s mladším seriálom Californication spoločné viac než len hlavného kanca a režiséra. Avšak boli treba ešte tie dva roky, aby tento typ spoločensko-vzťahového tliachania dospel k správnej dávke cynizmu a našiel svoj vlastný štýl vydestilovaný v seriáli.(9.5.2011)

 • Eva Mendes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace