Nevěřte mužům

Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Film o vztazích, který ničím neurazí, ale ani ničím nepřekvapí. Ze začátku příjemný Duchovny zapadne po pár scénách mezi ostatní a už jen sledujeme, co kdo kdy, co kdo jak a co si o tom druzí myslí. Jediné, co mě na filmu více zaujme, je takový spíše mužský pohled na věc.(10.6.2008)

Slabé tři.(25.5.2014)

• IQ Tiqe

50%, po přehodnocení svého hodnotícího žebříčku nemůžu dát 3*, protože tenhle film bych si znovu nepustil. Naštěstí nejde o -řekněme- dětinský typ romantické komedie, děj má logiku i smysl, hodně ho drží herci, hlavně Julianne (jako obvykle hraje naprosto nenuceně), Duchovny taky není špatný. A i když asi tak dvě scény určitě nezapomenu, asi jsem čekal víc zábavy než jsem dostal.(6.6.2009)

New York je fotogenické mesto a žijú v ňom fotogenické páry, ktoré riešia podobné vzťahové problémy, ako obyčajní ľudia. Takýchto filmov je neúrekom, takže Trust the man musí tým pádom vsadiť na prekvapivo početné superhviezdne obsadenie. Bohužiaľ aj napriek tomu obsahom zpomedzi konkurenčných filmov nijako nevyniká. Nič výrazné mi z filmu neutkvelo v pamäti a nemám dôvod sa k nemu po tých približne dvoch rokoch vracať.(9.12.2012)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +David Duchovny, na jeho hereckou polohu si příjmeně zvykám, sympatická Maggie Gyllenhaal, spousta přijemných, zábavných a trefných hlášek které film provázejí na každém kroku, prostě dialogy se vydařily, celkem zajímavý vývoj vztahů -hodně civilní a málo zajímavé prosředí, méně výrazný hudební doprovod/// Snad jen mám zmatek z českého zázvu, který je úplný protipól toho anglického. Tak mám jim věřit nebo ne?Snad mi na to odpoví děj filmu. Nicméně i kdybych tu odpověď nenašel, uznávám, že jsem se příjemně bavil a občas se i hodně nasmál. Pomohly tomu různé situace, někdy komické, někdy úplně normální, které ale vyzněly vtipně nebo alespoň úsměvně./// Celkem 66%///(26.3.2011)