Nevěřte mužům

Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Nenáročná pohodová komedie se sympatickými herci v hlavních rolích.(27.6.2008)

milé nahliadnutie do vtahu dvoch priatelov a ich postojom k ich ženám ktorý je usmevny a rozhodne nikoho neurazi(2.10.2007)

• Stanislaus

Jde tu o staré známé věci typu: "Bez ní mi bude líp, najdu si nějakou jinou." vs. "Nedokážu bez ní být, tudíž ze sebe musím udělat co největšího blba, aby mě vzala zpátky.". Tento snímek těží zejména ze skvělé titulní čtveřice, která zajišťuje jediné kladné body k hodnocení, hudba taky ušla - 50%.(21.1.2010)

• Tayen

Tak s tím českým překladem se někdo zatraceně sekl. Ať se dívám na originální název, nebo na myšlenku filmu, ani jedno mi k "Nevěřte mužům nesedí." A nesedí mi ani film. Jo super: pár suchých hlášek, přisprostlý Duchovny, chlápek, co se snaží vyhnout manželství "neotřelým způsobem", vdavekchtivá snoubenka a manželka, co má nějaký problém se sexem. Film mě dlouhou dobu přesvědčoval, že se budu bavit, a na 50% se mu to dařilo, ale konec všechno zazdil a já musela přehodnotit i zbytek filmu. Na konci sakrastického filmu svatba? A co to usmíření jako z červené knihovny před celým divadelním hledištěm? Buď si ten film dělá srandu, nebo je hodně špatný. Spíš bych dala na to druhé.(30.9.2007)

Rozpočet $9miliónovTržby USA $1,530,535Tržby Celosvetovo $7,353,118(20.4.2010)

• Eva Mendes