Nevěřte mužům

Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

• Stanislaus

Jde tu o staré známé věci typu: "Bez ní mi bude líp, najdu si nějakou jinou." vs. "Nedokážu bez ní být, tudíž ze sebe musím udělat co největšího blba, aby mě vzala zpátky.". Tento snímek těží zejména ze skvělé titulní čtveřice, která zajišťuje jediné kladné body k hodnocení, hudba taky ušla - 50%.(21.1.2010)

:) Je to neskutečné, ale tento film, který není nijak známý, neoplývá něčím opravdu spešl, tak pro mě byl ohromným překvapením, jelikož jsem si u něj skvěle odpočinula a několikrát se opravdu srdečně zasmála :D :D Dva bratři, kteří jsou již sice ve věku, kdy by neměli (podle společnosti) :D dělat již takové pí*oviny :D :D - v podání Duchovny a Crudup byli báááječní :) I ženská dvojice byla velmi příjemná :) Ale prostě je to takové jednoduché, ale zároveň ukázka toho, jak to i v NY je :) Neustálý boj o parkovací místo, plno práce, manželství, ve kterém není sex... a do toho Crudup, který to pro mě prostě celééééééééééééé ovládnul :) :) Je to skvělá pohoda, na kterou se podívám příště ráda znovu :)(23.7.2015)

milé nahliadnutie do vtahu dvoch priatelov a ich postojom k ich ženám ktorý je usmevny a rozhodne nikoho neurazi(2.10.2007)

Ftipne, odpocinkove, takove proste lazo plazo, na jeden hezky vecer ve dvou.(27.1.2007)

• Tayen

Tak s tím českým překladem se někdo zatraceně sekl. Ať se dívám na originální název, nebo na myšlenku filmu, ani jedno mi k "Nevěřte mužům nesedí." A nesedí mi ani film. Jo super: pár suchých hlášek, přisprostlý Duchovny, chlápek, co se snaží vyhnout manželství "neotřelým způsobem", vdavekchtivá snoubenka a manželka, co má nějaký problém se sexem. Film mě dlouhou dobu přesvědčoval, že se budu bavit, a na 50% se mu to dařilo, ale konec všechno zazdil a já musela přehodnotit i zbytek filmu. Na konci sakrastického filmu svatba? A co to usmíření jako z červené knihovny před celým divadelním hledištěm? Buď si ten film dělá srandu, nebo je hodně špatný. Spíš bych dala na to druhé.(30.9.2007)

• - Natáčení převážně probíhalo v New Yorku v USA. (Terva)