Nevěřte mužům

Trust the Man

Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Pro me jedna z tech lepsich romantickych komedii. Nyni spise o muzich nez o zenach :-)(20.9.2009)

Oddechová romantická komedie s příjemným hereckým obsazením, která nepřekvapí, ani nezklame. Několikrát se určitě od srdce zasmějete, to je u komedie sice normální, ale narozdíl od jiných dnešních komedií se nesmějete trapným nechutnostem. Milé překvapení, protože jsem se na tento film ani dívat nechtěl.(5.7.2008)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +David Duchovny, na jeho hereckou polohu si příjmeně zvykám, sympatická Maggie Gyllenhaal, spousta přijemných, zábavných a trefných hlášek které film provázejí na každém kroku, prostě dialogy se vydařily, celkem zajímavý vývoj vztahů -hodně civilní a málo zajímavé prosředí, méně výrazný hudební doprovod/// Snad jen mám zmatek z českého zázvu, který je úplný protipól toho anglického. Tak mám jim věřit nebo ne?Snad mi na to odpoví děj filmu. Nicméně i kdybych tu odpověď nenašel, uznávám, že jsem se příjemně bavil a občas se i hodně nasmál. Pomohly tomu různé situace, někdy komické, někdy úplně normální, které ale vyzněly vtipně nebo alespoň úsměvně./// Celkem 66%///(26.3.2011)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $4,736,012(13.2.2007)

• IQ Tiqe

50%, po přehodnocení svého hodnotícího žebříčku nemůžu dát 3*, protože tenhle film bych si znovu nepustil. Naštěstí nejde o -řekněme- dětinský typ romantické komedie, děj má logiku i smysl, hodně ho drží herci, hlavně Julianne (jako obvykle hraje naprosto nenuceně), Duchovny taky není špatný. A i když asi tak dvě scény určitě nezapomenu, asi jsem čekal víc zábavy než jsem dostal.(6.6.2009)

• Eva Mendes

• - Natáčení převážně probíhalo v New Yorku v USA. (Terva)