poster

Záchranáři

 • USA

  Guardian, The

 • Slovensko

  Záchranári

Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2006, 136 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ***

  Začátek slibuje mnohé. Druhá polovina snímku tomuto "slibu" dostává se ctí. Problém je, že tyto dvě zdařilé části od sebe odděluje nudně tuctová a stopáží k nesnesení přemrštěná výcviková pasáž. Jinak všechno celkem funguje jak by mělo. Od respekt budících rozbouřených vod, po ucházející obsazení až po solidní technickou stránku. I bez výcvikového drilu by sice nešlo o žádný zázrak, ale alespoň o nadmíru povedený žánrový film jakých v poslední době mnoho nevzniká. Ale ten trénink, ten trénink to všechno kazí. A zcela zbytečně...(16.12.2007)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Slabučký čtverec za zpracování a tématiku, která popichuje na můj subjektivní respekt k otevřenému (rozbouřenému) moři. Jinak je dost škoda, že po survivalově nadějném úvodu Záchranáři upadají do skorozáchranářů, a to tak klišoidně, že ten nejklišoidnější konec už pak nikoho nemůže překvapit. Scénarista zde v hlavičce chybí, ale pátrat po něm opravdu nestojí za to. 70%(6.5.2015)

 • choze
  **

  Klišé na klišé a těžce přepálená stopáž. Ne, díky. A to mám Kevina rád.(9.11.2007)

 • heyda
  ***

  Několik fází filmu velmi zdařilých - ať už výcvik v bazénu, Costner mlátící mariňáky či záchraňování kajakářů. Hudba se mi taky líbila, jenže zbytek filmu průměrný, Kutcher pro mě není herec, ale co je snad vůbec nejhorší, tak to závěr filmu, který je tak strašně holywoodsky trapný, že to víc jak na 60% nevytáhnu.(28.7.2015)

 • Lenny.M
  ***

  Ach ten můj nenáviděný Kutcher...Já vám nevím, ale ten "dojemný" konec už z někama znám, a přesně stejný..(5.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace