Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  **

  Mám takové pravidlo, že dvojkám, které pouze kopírují děj jedniček, dávám alespoň o hvězdičku méně. Tento film je toho klasickým příkladem, ale hodnocení nechám stejné jako u předchozího dílu. Velice mě totiž potěšila přítomnost Emily Procter. Je to znovu ukrutně bláznivé a bábina je prostě senzační. Příběh je sice znovu banální, ale bohužel znám horší.(24.1.2010)

 • zahadna
  *

  Jednotka bola teda slabá, ale dvojka ešte horšia...(24.5.2009)

 • Borrtex
  ****

  Myslím, že zde bych mohl napsat to co jsem již psal k prvnímu dílu, skvělá pohodová a rodinná komedie. Jednoduchý děj vyplňován nepotřebnými (ovšem jako prvek ve filmu velmi důležitými) scénkami, které byly dějově naprosto zbytečné, ale jak jsem psal i u jedničky, bylo to právě to, co z tohoto filmu udělalo pro mě velice příjemnou podívanou. Musím také zmínit to, že jsem se zde oproti jedničce o dost více nasmál. Líbilo se mi, že John Whitesell to pojal, tak, jak byla pojatá jednička, pouze vylepšil kvalitu scének, a dodal tomu ten správný švih. Za mě 85%(18.10.2013)

 • Hennes
  **

  Jednoduchý příběh, víceméně ve šlépějích jedničky. Martin Lawrence je opět výborný, zbytek včetně celkového námětu šedý průměr. Ten malý nemluva co je schopen skočit z Eiffelovky, mě ale svými skoky bavil.(17.7.2011)

 • Roman.Ticka
  ***

  Čekala jsem prostou zábavu pro odlehčení a jooo! Žádná hloubka se nekonala, ale to je přesně ono, i když se stupidita celku nedala přehlédnout. Big Momma byla fakt roztomilá a parodie na Pobřežní hlídku neměla chybu. Tak lehce se po pláži nevlnila ani Pamela s Hajzlhofem dohromady. :-) Bonus navíc za univerzální bigamotní ksicht Martina Lawrence.(5.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace