Když film začínal děsila jsem představou trapné holywoodské koniny, které jsem věštila odpad. Děj mě celkem mile překvapil a své tři hvězdičky jsem udělila za příjemný humor. Akorát role malého tříletého kluka byla mírně řečeno přitažená za vlasy ... kdo to kdy viděl, aby se dítě bavilo padáním z výšek na zem a dospělí tomu jen s milým úsměvem přihlíželi?(30.3.2013)

O něco zábavnější a vtipnější než předchůdce. Pobavilo mě to. 60%(8.4.2012)

Tak tohle přesně jeden z těch filmů, kde dvojka je lepší než předchozí díl. Lawrence v převleku Bábiny stále v dobré formě. A celkově to bylo vtipnější než jednička. Ještě do toho sexy Emily Procter, skvělá Chloe a k tomu ten pěkně napsaný konec. Tak jsem byl spokojen, ikdyž samozřejmě pořád mluvíme o americké komedii, kde se najde hodně blbostí. Ale pro mě příjemné překvapení. 65%(17.7.2011)

• Caminzind

Ta bábina je ale dement. Jako by jí nestačil první díl. :D(16.7.2011)

"Moje děti budou chtít jít třeba na Harward, tak chci vědět, že jsem pro ně udělala maximum !!" - "Zlato, Andrew skáče na hubu ze skříně a jí drátěnky, ten určitě na Harward nepůjde !! Za to vám ručím !!" ;)(3.2.2014)

• - Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

• - Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)