Mňa tá tlustá "pani" ale hodne pobavila. Jedna z tých lepších prevlekových komédií.(24.5.2009)

• B-Boy1

ale tak bábina je najlepsia =D(21.7.2009)

To čeho jsem se bál, že dvojka bude strašná a možná až nekoukatelná se naštěstí nestalo, ba dokonce to možná o něco málo ( půl hvězdičky ) předčilo i jedničku. Když se nad tím tak zamyslím, takto bylo něco jako Ochránce akorát že se hlavní hrdina převlíka za starou tlustou a černou ženu. A o co že to tedy bylo trochu lepší než jednička? Takže určitě to bylo dětmi, které se tu vyskytují ( například malý chlapec, jenž skáče snad odevšud ), více vtipných scén a především Martin Lawrence, který se do své role více vžil a je velmi vtipný. Dále mně velmi potěšili herci, které jsem mohl zatím poznat pouze ze seriálů například krásná Marisol Nichols ( 24 hodin season 6 ) a nebo snad vynikající Mark Moses ( Zoufalé manželky ). Ovšem je zde něco, co se mi jako v případě jedničky nelíbílo a to byl konec, jako by si ho scénáristé na rychlo vycucali z prstu. Ale na nějaké ty nedostatky jde o velmi podařenou komedii!(22.5.2007)

Přišlo menší poučení a filmeček je najednou koukatelnější než příběh první. Je tu i více srandovních scén. Hudba opět průměrná.(9.12.2014)

• fmash

Salvy smíchu rozhodně domem neotřásají, a vůbec: tzv. oficiální text distributora nejenže dost kecá, on si dokonce těmi klišé pomáhá skoro víc než samotný film. Který mimochodem není tak špatný, jak by se dalo čekat. Pro dospělé to sice moc není, ale několik slušných frků se tam najde a chvílemi jsem měl pocit, že se dívám na normální komedii, tedy bez očekávaných fekálních a rádoby sexuálních vtípků apod. Kdyby se v (až) druhé polovině vše nezačalo zvrhávat v bláznivou komedii, rozuměj ve vodopád trapností, byla by to v klidu trojka. Takhle dejme tomu silnější dvojka. Zhlédnuto čistě náhodou, neviděl jsem jedničku a nepůjde-li opět o čirou náhodu, ani neuvidím.(17.7.2011)