• Djoker

Mám takové pravidlo, že dvojkám, které pouze kopírují děj jedniček, dávám alespoň o hvězdičku méně. Tento film je toho klasickým příkladem, ale hodnocení nechám stejné jako u předchozího dílu. Velice mě totiž potěšila přítomnost Emily Procter. Je to znovu ukrutně bláznivé a bábina je prostě senzační. Příběh je sice znovu banální, ale bohužel znám horší.(24.1.2010)

• Hennes

Jednoduchý příběh, víceméně ve šlépějích jedničky. Martin Lawrence je opět výborný, zbytek včetně celkového námětu šedý průměr. Ten malý nemluva co je schopen skočit z Eiffelovky, mě ale svými skoky bavil.(17.7.2011)

• Kryton

Dvojka odpadu?! Tak to bude pokračovat i mé hodnocení. Hodnocení 2: Odpad!(29.11.2008)

Docela přijemné překvápení. Jednička byla nudná a nevkusná. Míra nevkusu sice zůstála ( babka za kterou se Lawrence vydává je jedna s nejotravnějších postav co jsem ve filmu viděl), ale situací a charakterů, kterým se můžeme zasmát je tu více než v předchozím díle, např. malé dítě se sklony k sebepoškozování nebo netypický počítačový genius pomáhájící popletenému agentovi FBI. S odřenýma ušima to na ty tři hvězdičky stačí. 50%(26.7.2011)

• mysiak

Fakt hrôza..niektoré filmy sa nedajú ani dopozerať...kým Agent v Sukni 1 bola príjemnou komédiou..tak dvojka je nechutným gulášom trápnosti a úbohosti, ktorá plynie v nechutnú trápnosť..ale v USA to divákom nevadí(23.5.2009)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)

• - Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

• - Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)