• slunicko2

No...Pár hezkých vtípků těžko zakryje klišovitost a tuctovost příběhu.(1.1.2009)

• zahadna

Jednotka bola teda slabá, ale dvojka ešte horšia...(24.5.2009)

• Bat55

Jednotka bola hovadinka, toto bola megahovadinka. Oceňujem snahu filmových tvorcov, nakrúcať stupidné filmy, ktoré su všetkým možným nechutné a dokonale ničia mozgové bunky. Oceňujem ich, pretože som sa aj zasmial, aj kýval hlavou nad niektorými scénami. Je to komédia a vo svojom žánre je celkom obstojná, ale všetko tam je tak ohrané a neoriginálne, že scény sú síce zábavné, ale bez poriadneho nápadu a spracovania na tento filmík divák ihneď zabudne. A tu na ČSFD má Agent v sukni 44%, a to si myslím, že je na tento film až veľa. Originál Agent v sukni, i keď mal o 4% tady menej, podľa mňa bol lepší. Tady sa to vlastne už len kopíruje, pribúda viacej bláznivých scén, viacej akcie a menej kvalitnosti. Martin Lawrence čoby agent Turner zasa bláznivý a správne buchnutý. A niektoré scény sú dosť naivné, ale chápem, to by neboli Američania. Teenegerská bláznivá komédia u ktorej platí, že kvantity je tu veľa, kvality málo.(24.1.2010)

• Chen

Není to tak hrozivé, jako obvyklé sequely komedií, ale také to není žádné bombastické překvapení. Věc, kterou si na DVD klidně pustíte, ale ne zrovna často.(31.7.2006)

• -bad-mad-wolf-

We are fucked now. We, diváci!(13.3.2011)