• slunicko2

No...Pár hezkých vtípků těžko zakryje klišovitost a tuctovost příběhu.(1.1.2009)

• Ellise

Fakt je, že i přes tu trapnost celého příběhu jsem se docela dost nasmála. Ta bábina mě prostě nějak pobavila.(23.1.2010)

To čeho jsem se bál, že dvojka bude strašná a možná až nekoukatelná se naštěstí nestalo, ba dokonce to možná o něco málo ( půl hvězdičky ) předčilo i jedničku. Když se nad tím tak zamyslím, takto bylo něco jako Ochránce akorát že se hlavní hrdina převlíka za starou tlustou a černou ženu. A o co že to tedy bylo trochu lepší než jednička? Takže určitě to bylo dětmi, které se tu vyskytují ( například malý chlapec, jenž skáče snad odevšud ), více vtipných scén a především Martin Lawrence, který se do své role více vžil a je velmi vtipný. Dále mně velmi potěšili herci, které jsem mohl zatím poznat pouze ze seriálů například krásná Marisol Nichols ( 24 hodin season 6 ) a nebo snad vynikající Mark Moses ( Zoufalé manželky ). Ovšem je zde něco, co se mi jako v případě jedničky nelíbílo a to byl konec, jako by si ho scénáristé na rychlo vycucali z prstu. Ale na nějaké ty nedostatky jde o velmi podařenou komedii!(22.5.2007)

• mysiak

Fakt hrôza..niektoré filmy sa nedajú ani dopozerať...kým Agent v Sukni 1 bola príjemnou komédiou..tak dvojka je nechutným gulášom trápnosti a úbohosti, ktorá plynie v nechutnú trápnosť..ale v USA to divákom nevadí(23.5.2009)

• Stanislaus

O nic lepší ani horší než předešlý díl. Vtipných scén nepřibylo ani neubylo a film nezapadl do filmové špíny jako většina pokračování komedií - 40%.(23.1.2010)