Na lince je vrah

• USA When a Stranger Calls (více)

Pro Jill Johnson (Camilla Belle - The Ballad of Jack and Rose), která si chtěla přivydělat hlídáním dětí, to měla být ideální práce. Rodiče pryč. Lednice plná k prasknutí. Děti uložené v posteli. Pak ale zazvonil telefon a zlověstný hlas se ptá: “Zkontrolovala jsi děti?” Jill přepadá panika. Zamkne se, rozsvítí světla, zatáhne závěsy a volá na policii. Ta telefonáty prověří a poté Jill sděluje nepříjemnou zprávu. Volající se nachází uvnitř v domě. A tak jde k smrti vystrašená dívka nahoru zkontrolovat děti a její pohodový večer se pomalu mění v nervy drásající zlý sen plný úzkostného napětí, hrůzy a děsu. (oficiální text distributora)

MT_Y

Nemyslím si, že film byl nějaký propadák. Je to opravdu psychologický thriller, takže je to takové psycho (běhání sem tam, neustálè volání apod.) to je dle mě účel toho filmu a ne jakože jde o blbost. Zopakuji, jde o psychologický horor a zde je psychologie využívána opravdu hodně, proto to působí amatérsky chcete - li... Já jsem už před lety byl a po letech jsem stále spokojen s tímto filmem. 100% ()

Quentin10

Docela mě mrzí nízké hodnocení, protože tento film má přesně to co by měl napínavý thriller mít. Pokud hledáte komorní film, určitě vás nezklame.Na lince je vrah nemá prakticky žádná hluchá místa a stále vás udržuje v napětí. Camilla Belle byla bezvadná! ()

veverysiak

Už dávno som sa tak nevyžil na tématicky okukanom a klišoidnom bu-bu trileríku, ako na tomto, tie predošlé kúsky boli predsa len o dáke tri konské dĺžky fádnejšie, jednofarebnejšie, ukričanejšie a stupídnejšie, niežeby tu niečo z toho absentovalo, ale bolo to akési znesiteľnejšie a nesmial som sa na kravinách, sranda, to som si uvedomil až teraz, no a aj tá Kamilka je o triedu presvedčivejšia, rozvážnejšia a, samozrejme, pohľadnejšia, len to obočie, to obočie..., takže 75%. ()

arcy666

Kdybych nebyl nadšený fanda Camille, tak by mě asi nebavilo sledovat hodinu a půl její úžasné obočí a říkal bych, že je to děsný opruz. Takhle jsou to 2 hvězdy za ni a její vřískot. Mno a ta jedna zbývající za ten úžasný baráček na břehu jezera, který bych jednou taky chtěl, samozřejmě bez souseda masového vraha. ()

jjjerry

Nejsem fanda hororů, pustil jsem si kvůi Camilly Belle =) Příběh je jednoduchý, a celkem předvídatelný. To čekání, že víte že se to stane jen nevíte kdy je super. Ta vila je nádherná, a její umístění dokresluje atmosféru. Taky mě napadla myšlenka co je tady v komentářích, ale ty co to píšou předpokládám nemají doma alarm. Není tak přesný, občas ho prostě zapne pavouk. Za výjezdy ochranky se platí tučné peníze, navíc byla doma, ověřili to, tak pro předpokládat něčí vloupání? Teda pokuď neznáte "konec" jako my jak to s ní dopadne. Myslim, že to pak dobře řešila přes policii. Ta pokojská byla taková zvláštní, myslim že tam to mohli víc dotáhnout. Nejvíc mě zajímalo jestli tam vůbec ty děti budou...=) ()

Mydlivoj

Dobrý den,operátor. S čím vám mohu pomoci? To neustálé zvonění telefonů mi šlo fakt celkově víc na nervy než celý tento horor/thriller... A škoda že jsem si neměřil každou jednotlivou stopáž toho jednotvárného "soundtracku"....určitě by se čas dostal na 80. minut z 87. minut celkové délky filmu. ()

Mangano

Jednorázový obsah opravdu jen na jedno použití. Při prvním zhlédnutí před více jak deseti lety jsem byl alespoň napjatý, podruhé to na mě moc nefungovalo. Ocenit chci ale kameru a scénografii, dobrá práce. Aby to bylo fér, tak při hodnocení přihlédnu spíše ke své premiéře. ()

zaack

Prostinký thriller s dějem, jenž by vydal na slabých 30 minut. Jedna hvězda jen za hlavní představitelku. ()

Luke55

Motiv vraha,pointa,proč si vrah vybral právě tento barák,proč tuto obět to se ve filmu nedozvíte.Prostě v domě je pěkná baba někdo ji chce zabít.Toto je celý děj filmu.Ale mě se sakra líbil.Naprosto jednodychý filmeček bez zbytečných keců.Spousta jiných hororů se do zápletky tak zamotá,že z toho nakonec vznikne úplná sračka.Tady se to stát nemůže,protože to je tak prostý děj že to pochopí i můj pes.A hlavní je,že to funguje.Bylo to napínavé,hrála tam pěkná holka,nuda žádná,takže výsledek je pěkných 70% ()

Tonička

Po zhlédnutí celkového hodnocení jsem od tohoto filmu moc nečekala, docela jsem i počítala s možností, že ho v půlce (kdoví jestli) možná vypnu, jak bude "blbý". Ale naopak, překvapil mě = fakt jsem se u toho bála jak malá. Začátek s kolotočema a řevem v pozadí sice navozoval pocit oné možnosti vypnutí, ale jakmile Jill vešla do toho vyšperkovaného domu, bála jsem se jako už dlouho ne. Člověk musí pominout pár nelogických věcí, jak už tady padlo, ale atmosféra byla fakt hutná a sama za sebe hodnotím čtyřmi hvězdičkami (taky si myslím, že nynějších 51 % je trochu málo). ()

Naranyan

Po sestudování pár né příliš pěkných informací u mne Camilla Belle hodně klesla a tak už dávno není třeba hodnocení hypovat a proto mi nezbývá než ohodnotit dle mého názoru přiměřenýma 2 hvězdičkama. ()

MrSalieri

Jill potřebuje peníze a tak hlídá děti... ty spí, vila je pěkná, lednička je plná. Prostě pohodový večer - do té doby, než jí začnou zvonit telefony. Neznámý šílenec jí začne vyhrožovat smrtí a sleduje každý její pohyb. Policie na místě bude nejdříve za 20 minut, služebná záhadně zmizela, venku pořád někdo je. Začíná hra na život a na smrt. Tento thriller se mi opravdu líbil, atmosféra byla parádní a do poslední chvíle jsem netušil, co se vlastně děje, kdo pořád volá a proč. Doporučuji sledovat v noci při deštivém počasí s bouřkami :-) ()

P@\/EL

Ucházející thriller, který si držel celkem dlouhou dobu slušně napínavou atmosféru. Problém byl ale v tom, že se příliš dlouho nic pořádného nedělo. Opakované machrovinky s telefonem začaly po chvilce celkem nudit. Někdy mě dost zaráželo naprosto nelogické chování hlavní hrdinky. Trochu rozruchu přinesl až závěr, který byl i přesto odbytý. ()

fandula

Miluji krve drásající thrillery jako tento.Doporučuji.Není co dodat.Akorát už podobné jako Noční let nebo Skleněný dům a jiné thrillery. ()

Acinore

Nedoporučuju koukat v noci, i když je to sebevětší klišé, stejně vás to dostane a než půjdete spát, zkontrolujete všechny dveře a tmavý kouty :D ()

zero_zelo

naprosto souhlasím s komentářem Faye. a eště dodám, že mě uspokojilo to, že ústřední hrdínka aspoň pořád hystericky neječí... ()

pirate

Dobrá temná atmosféra i s napětím dělají z filmu slušný horor/thriller, na který se dá koukat i ve dne. Především to není žádný odporný krvák. Plus docela kočka v hlavní roli. Konec je překvapivý jak pro koho, i když spíše moc ne, ale i tak někoho jako já potěší. Krátký, takže ani nenudí, záleží na tom, zda někomu stačí hodina a dvacet minut tajemného a místy opět jak pro koho strašidelného chození po domě (sem tam i venku). Pokud ano, tak není co řešit a pokud ne, tak se ani nedívejte. Za mě 75 - 80%. ()

Davo11

Jedná se o film, který není nijak hvězdně obsazený a jeho příběh neslibuje žádnou zábavu, příběh je velmi prostý, odehrává se skoro celý v jednom domě. Ač se ze začátku film nezdá strašidelný ani nijak desivý, tak zvukový doprovod, který je v tomto filmu dává filmu své kouzlo a film je napínavý až do poslední minuty. Pro mne 3 hvězdy. ()

Čínský holokaust na velkém plátně

Čínský holokaust na velkém plátně

19.12.2006

Vyčerpávající natáčení hned dvou ambiciózních projektů, Na lince je vrah). Natáčení dramatu RAPE OF NANKING s odhadovaným rozpočtem čtyřicet miliónů dolarů začně už teď na jaře. (více)