Byly to čtyři nerozlučné kamarádky, které nemohlo nic rozdělit. Když ale nastoupily do prváku na střední škole, objevil se nafoukaný předseda studentského výboru, který se rozhodl jejich přátelství rozbít. (oficiální text distributora)

noby

Hrůza. Pokud vám to chtějí pouštět, jeďte jiným autobusem :D Pokud tedy nejste třináctiletá holka bez fantazie. ()

Ilhan

Je to opravdu neuvěřitelně hloupoučké, ale k hudbě Bratz mám blízko a líbí se mi, takže tomu ty dvě hvězdy nechám. ()

Wishkah odpad!

člověk by ani nevěděl co tady má vlastně komentovat.Vždyť v tom filmu nic není a i muzikál na střední mi proti tomu připadá o polovinu míň plastový ()

Pidzey

Už přesně nevím o čem to bylo a zda to byla hovadina či nikoliv,ale vím že jsem to ze záhadného důvodu dokoukal a za to že jsem to zvládl nedávám odpad...určitě jsou i horší filmy než tohle. ()

blue.claire odpad!

Další povrchní film. Klišé texty každou minutu, ale ten konec "zpovědi" byl hodně vtipný (zřejmě byl ale myšlen vážně), a kopčení z Protivných sprostých holek a jiných podobných snímků lze cítit na každém kroku. Bohužel se ale nepovedl tak jako již zmíněný film. Ten jejich konečný song byla jedna velká útrpná šaškárna. ()

pend

Viděno náhodou, jako produkt pro náctileté dívky, což jsem zjistil po 30 sekundách, to šlo mimo mě, Jestli myšleno jako konkurence pro High School Musical, netuším. ()

Matli

Nevěřím, že kdokoliv soustředěně sledoval tento film je ještě naživu. Hrozná americká kravina pro šestnáctiletý američanky. Stupidní děj i herecký výkony. Jon Voight byl asi našrot, když podepisoval smlouvu o účasti na tomto. Půl hvězdičky za scény, kde nehrála žádná puberťačka a čtvrt hvězdičky za videoklip během titulků (zbytek se hold zaokrouhlil nahoru). 10% ()

Olík

Popkornová hudební komedie ze stření školy snad ani nemůže vypadat jinak: Krásky, svým věkem o deset let překračující stření školu navléklé do kraťoučkých minisukní a jako protipól panovačná předsedkyně studentského výboru. A jako hořká třešnička na dortu, režie: Sean McNamara - tak je myslím zcela jasné, jak to celé bude vypadat :( ()

matthew.17

Pozeral som samé dobré filmy, všetko všetko až mi to tak začalo liezť na nervy, že mi normálne chýbala nejaká stredoškolská hovadina a normálne, že prišla "záchrana" v podobe tohto filmu. Je tam hromada klišé, nič neprekvapí a hudobné číslo hlavnej skupiny je dosť nudné. Dá sa ale na to kukať a podobne ako pri Starstruck aj tu dávam druhú hviezdičku kvôli krásnej Chelsea Staub. ()

Filec odpad!

Odkiaľ sa berú peniaze na takéto filmy??? A ako môže takýto film niečo zarobiť??? FUCK USA!!! horšie než odpad!!! ()

EDABarret odpad!

Sledoval jsem deset minut a něco takového jsem opravdu dlouho neviděl. Nejhoší filmová desetiminutovka od kameňáku. ()

FvP odpad!

Budiž veleben Muzikál ze střední! Buďte doživotně oslavovány a za své herecké umění nekonečně chváleny sestry Olsenovy! Teď terprve mi dochází, jak jsem byl nespravedlivý k Esmeraldě a nevnímavý k nezpochybnitelným kvalitám Kassandry. Odpusťte mi všichni, o kterých jsem snad kdy pronesl, že jste negativně zapůsobili na můj duševní svět. Ani se neodvážím zhoršovat svou vinu tím, že bych uváděl vaše jména v blízkosti... tohohle. Nerad bych byl nespravedlivý. Viděl jsem jen asi deset minut, takže není vyloučeno, že v celku jde o skvostný počin. Sám přiznávám, že šlo o silný zážitek, protože po několika minutách jsem musel být hospitalizován s akutním vnitřním krvácením a ylomeninou dvanácterníku, který se ve snaze zachránit mozek před nucenou emigrací pokusil kopnout do míchy. Teď mne omluvte, jedu na transplantaci očí. ()

lektvar

Dala by som tri, ale záverečný megasong, je fakt hrozný. K scenáru, dramaturgii a réžii sa ovšem nebudem vyjadrovať, ale kuká sa na to dobre. Keď máte chrípku a tak.... ()

zyew

Totální luxus...když to berete s nadsázkou (samozřejmě ono se to jinak brát nedá) . Nejvíc mi imponují egocentrické vystoupení záporné hrdinky, typu It's Only Me , Everybody Wanna Be My Friend apod. + Luxusní kýčovitá do oka bijící stylizace... ()

Sebien odpad!

Ano, skutečně, nic tak hrozného jen tak neuvidíte. Masochisticky jsem to dokoukala (s přestávkami) do konce, fascinace monstrem zafungovala. ()

LilDevil odpad!

okrem inych hereciek nevidim rozdiel medzi tymto brakom a Cheetah girl.. rovnaky brak.. a tiez ma niekolko pokracovani.. ()