Dokažte mi vinu

Find Me Guilty

Dokážte mi vinu

Komedie / Drama / Krimi

Německo / USA, 2006, 125 min

naprosto k neuvěření,kámoš mě to to půjčil ať na to mrknu že je to nějaký drama z vinem dieselem.tak sem se lek,a pustil si to,no a zjistil sem že je to ultra vtipně natočené drama s komediálními prvky,kde mě naprosto vyrazil dech vin(vlasy na hlavě)diesel.je vidět že zvládne i charakterní role.bravo!!!!(1.10.2008)

Pomerne zajimavy a dobre zpracovany film, ale muj salek kavy to rozhodne neni, takze dve hodiny koukat na to same byla docela makacka. Jedna pulka tvrdi, ze Diesel byl genialni a te druhe nesedl. V první půlce se mi libil, ale v te druhe uz to opravdu nebylo pro nej.(20.5.2007)

Filmy ze soudního prostředí se pomalu, ale jistě stávají mou parketou. A když se tohoto tématu chytne zkušený veterán světové režie, je velmi nepravděpodobné, že by byl výsledek neuspokojivý. Vin Diesel ukázal, že umí hrát, bez toho, aniž by použil svoje našláplé hnáty, hraje na city a snaží se říct, že rodina a přátelé jsou na prvním místě a já mu to sežral i s navijákem. Kde pak, Sidney Lumet ještě stále nepatří do "starého železa".(30.3.2011)

• - Jedním z návrhů pro název filmu byl Jackie Dee. (CliffLee)

• - Vin Diesel přibral kvůli roli téměř 15 kilo. (CliffLee)

• - Giacomo DiNorscio zemřel 14 listopadu 2004, během natáčení filmu. (CliffLee)