Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jillen
  ****

  Jako mají Star Wars své Revelations tak má Star Trek svůj Star Wreck. Po vizuální stránce naprosto orgastické vzhledem k faktu, že se jedná o fanfilm. Tady měl asi někdo kámoše u ILM :D. Skvěle jsem se bavil. Dávám 80%(24.9.2006)

 • Stanley
  ***

  Skutečnost, že se jedná o amatérský film, je na pohled znát především jen ze scén z interiárů a z "hereckého" obsazení, jelikož technická stránka (vesmírné bitvy) je jinak brilantní. O to víc zamrzí, když už si tvůrci dali s takovým projektem práci, proč i obsah příběhu a humorný náboj nevypracovali do hodnotnější, přesvědčivější a ucelenější podoby, protože pak by se mohlo jednat o vskutku parodickou perlu. To platí zejména pro první půlku filmu, která svou nudnou zbytečností filmu vyloženě ubližuje.(5.12.2005)

 • Amarcord_1
  ****

  70% - Neskutečně vysoká úroveň -na amatérský film... Hodně slabé čtyři hvězdy dávám především pro to, že se z toho dalo vyždímat ještě mnohem víc gagů... Ale třeba příště.(2.2.2006)

 • Skejpr
  *****

  Na první pohled možná Fan film, spíchnutý za 7 let z absolutního nadšenectví a čiré lásky k filmu a žánru. Při bližším zkoumání? Precizní žánrová parodie, která čistotou každé jedné scény, dokonalostí stylizace, skvěle vybudované atmosféry konkrétní každé jedné scény (reklamní patina proslovového paňáka, absolutní bezmoc strategického génia vstříc imbecilní technologii, prostáček Fukov v nejstarší kocábce s ruskou hudbou v pozadí, na němž náhle závisí osud celé flotily, atd atd) a nezřídkakdy také úžasnými hereckými výkony mladých neherců (FUKOV!!) nakopává zadek absolutní většíně Hollywoodské produkce. bez ohledu na to, jak dopadlo, či nedopadlo Iron Sky, Vuorensola tímto filmem ukázal, že je v podstatě génius!(24.9.2006)

 • gjjm
  ***

  Kapitán Pirk je hlavní hrdinou finské fan parodie na Star Wars. Na amatérský film neuvěřitelně kvalitní efekty i herecké výkony (efekty jsou v mnohém lepší než v původním seriálu). Pár geniálních gagů (Černobyl, plamenomet), z nápadu by byl perfektní krátký film tak na deset dvacet minut. Jenže ono to má víc jak hodinu a tři čtvrtě a proto je to trochu nudné. Fajn, tak pojďte ovládnout svět. Nějaké otázky?(3.5.2009)

 • - Počítače v ruské jaderné elektrárně jsou Commodore 64. (Cheeker)

 • - Produkce filmu, na kterém pracovala pětice přátel, trvala 7 let. (Cheeker)

 • - Taliansky dabing filmu stál viac ako samotný film. (BlueNeon81)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace