Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  ****

  Díky nešťastné náhodě v časoprostoru uvízne kapitán Pirk a jeho kolegové android Info a komandér Dwarf v našem století. Ale s tím se nehodlají smířit, a za pomoci materiálu z lodi Vulgárců a spousty ruských rublů se jim podaří znovu vybudovat Pflotilu. Právě v ten okamžik, kdy se kapitán Pirk pyšně poklepává po ramenou, zjistí kapitán Fukov přítomnost čapí díry do paralelního vesmíru. A jeho ovládnutí si Pirk nemůže nechat ujít ... Jednoznačná volba pro všechny fanoušky celé Star Trek série - film mne pobavil mnohem víc, než některé ze Startrekovských filmů, i když - hlavně ke konci - bylo znát, že délka dílu seriálu by možná stačila. Vcelku nijaké herecké výkony a trochu podivné interiéry (že by interiér kosmické lodě byl podobný obýváku z osmdesátých let - no nevím), ale dokonale zastoupí úžasné vesmírné bitvy, které se směle vyrovnávají i nejnovějšímu Star Treku. Určitě doporučuji!(17.3.2010)

 • D.Moore
  *

  Vizuálně povedené (samozřejmě mluvím o scénách z vesmíru, ne o těch pozemských, které připomínají spíše home video), ale co do herectví ohromně prkenné a navíc nevtipné "něco". Doufám, že si u mě tihle sympaticky odvážní filmaři napraví reputaci mnohem lépe se tvářícím Iron Sky.(25.6.2012)

 • Amarcord_1
  ****

  70% - Neskutečně vysoká úroveň -na amatérský film... Hodně slabé čtyři hvězdy dávám především pro to, že se z toho dalo vyždímat ještě mnohem víc gagů... Ale třeba příště.(2.2.2006)

 • gjjm
  ***

  Kapitán Pirk je hlavní hrdinou finské fan parodie na Star Wars. Na amatérský film neuvěřitelně kvalitní efekty i herecké výkony (efekty jsou v mnohém lepší než v původním seriálu). Pár geniálních gagů (Černobyl, plamenomet), z nápadu by byl perfektní krátký film tak na deset dvacet minut. Jenže ono to má víc jak hodinu a tři čtvrtě a proto je to trochu nudné. Fajn, tak pojďte ovládnout svět. Nějaké otázky?(3.5.2009)

 • Helo
  ****

  Jak to vypadá když se potká Star Trek a Babylon 5? Přesně takhle. Amatérská parodie na tyto dva seriály s až neuvěřitelnými počítačovými efekty.(20.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace