Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  *

  Vizuálně povedené (samozřejmě mluvím o scénách z vesmíru, ne o těch pozemských, které připomínají spíše home video), ale co do herectví ohromně prkenné a navíc nevtipné "něco". Doufám, že si u mě tihle sympaticky odvážní filmaři napraví reputaci mnohem lépe se tvářícím Iron Sky.(25.6.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet €15,000 ║ Triky a akcia na slušnej úrovni, tu si dali fakt záležať ale príbeh je moc ukecaný a vtípky pôsobia dosť na silu nemajú patričnú ľahkosť. /40%/(1.8.2012)

 • gjjm
  ***

  Kapitán Pirk je hlavní hrdinou finské fan parodie na Star Wars. Na amatérský film neuvěřitelně kvalitní efekty i herecké výkony (efekty jsou v mnohém lepší než v původním seriálu). Pár geniálních gagů (Černobyl, plamenomet), z nápadu by byl perfektní krátký film tak na deset dvacet minut. Jenže ono to má víc jak hodinu a tři čtvrtě a proto je to trochu nudné. Fajn, tak pojďte ovládnout svět. Nějaké otázky?(3.5.2009)

 • Jimmi
  *****

  Tak toto bola fakt pecka.Uz pred pozeranim som vedel ze je to amatersky film,ale nemuseli by sa zan hambit ani profesionali.Kedze som videl dost casti Star trecku aj Babylonu 5 tak som sa nasmial veru dost.Normalne by som tomu dal asi 4 hviezdy ale kedze je to amatersky film tak to hodnotim za full,lebo lepsi amatersky film som nikdy nevidel.(12.11.2005)

 • lennyd
  ****

  Díky nešťastné náhodě v časoprostoru uvízne kapitán Pirk a jeho kolegové android Info a komandér Dwarf v našem století. Ale s tím se nehodlají smířit, a za pomoci materiálu z lodi Vulgárců a spousty ruských rublů se jim podaří znovu vybudovat Pflotilu. Právě v ten okamžik, kdy se kapitán Pirk pyšně poklepává po ramenou, zjistí kapitán Fukov přítomnost čapí díry do paralelního vesmíru. A jeho ovládnutí si Pirk nemůže nechat ujít ... Jednoznačná volba pro všechny fanoušky celé Star Trek série - film mne pobavil mnohem víc, než některé ze Startrekovských filmů, i když - hlavně ke konci - bylo znát, že délka dílu seriálu by možná stačila. Vcelku nijaké herecké výkony a trochu podivné interiéry (že by interiér kosmické lodě byl podobný obýváku z osmdesátých let - no nevím), ale dokonale zastoupí úžasné vesmírné bitvy, které se směle vyrovnávají i nejnovějšímu Star Treku. Určitě doporučuji!(17.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace