Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  *****

  Na první pohled možná Fan film, spíchnutý za 7 let z absolutního nadšenectví a čiré lásky k filmu a žánru. Při bližším zkoumání? Precizní žánrová parodie, která čistotou každé jedné scény, dokonalostí stylizace, skvěle vybudované atmosféry konkrétní každé jedné scény (reklamní patina proslovového paňáka, absolutní bezmoc strategického génia vstříc imbecilní technologii, prostáček Fukov v nejstarší kocábce s ruskou hudbou v pozadí, na němž náhle závisí osud celé flotily, atd atd) a nezřídkakdy také úžasnými hereckými výkony mladých neherců (FUKOV!!) nakopává zadek absolutní většíně Hollywoodské produkce. bez ohledu na to, jak dopadlo, či nedopadlo Iron Sky, Vuorensola tímto filmem ukázal, že je v podstatě génius!(24.9.2006)

 • Amarcord_1
  ****

  70% - Neskutečně vysoká úroveň -na amatérský film... Hodně slabé čtyři hvězdy dávám především pro to, že se z toho dalo vyždímat ještě mnohem víc gagů... Ale třeba příště.(2.2.2006)

 • gjjm
  ***

  Kapitán Pirk je hlavní hrdinou finské fan parodie na Star Wars. Na amatérský film neuvěřitelně kvalitní efekty i herecké výkony (efekty jsou v mnohém lepší než v původním seriálu). Pár geniálních gagů (Černobyl, plamenomet), z nápadu by byl perfektní krátký film tak na deset dvacet minut. Jenže ono to má víc jak hodinu a tři čtvrtě a proto je to trochu nudné. Fajn, tak pojďte ovládnout svět. Nějaké otázky?(3.5.2009)

 • MadChick
  ***

  Místy vtipné, místy naopak vůbec ne, navíc docela zdlouhavé. Příjemným překvapením byly na tuto kategorii filmů opravdu výborné efekty. Ale ve výsledku jsem se docela pobavil 55%(5.1.2010)

 • Jimmi
  *****

  Tak toto bola fakt pecka.Uz pred pozeranim som vedel ze je to amatersky film,ale nemuseli by sa zan hambit ani profesionali.Kedze som videl dost casti Star trecku aj Babylonu 5 tak som sa nasmial veru dost.Normalne by som tomu dal asi 4 hviezdy ale kedze je to amatersky film tak to hodnotim za full,lebo lepsi amatersky film som nikdy nevidel.(12.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace