Lewis je geniální kluk z dětského domova se zálibou v šikovných technických vymoženostech. Během jedné schůzky s potencionálními adoptivními rodiči jim chce předvést jeden ze svých přístrojů. Ten se ale rozbije a rodiče si Lewise nakonec nevezmou. Proto se rozhodne sestrojit přístroj pro vybavování vzpomínek, aby ze své paměti dostal podobu své maminky a mohl konečně zjistit, jak vypadala, což by mu pomohlo ji najít. Jeho nezdolné hledání jej jednoho dne zavede na místo, které by si nedokázal představit ani v nejdivočejších snech - do budoucnosti, kde už termín "nemožné" dávno zmizel ze slovníku. Když se Lewis setká s podivným cizincem jménem Wilbur Robinson, čeká jej nejen fantastická cesta časoprostorem, ale také setkání s rodinou Robinsonových. (TV Nova)

MaxQ69

Musím říct, že na konci filmu jsem měl smíšené pocity. Hlavně jsem byl tak trochu zklamán. Příběh byl totiž mimořádně dobrý, ostatně jak už bývá u animáků vesměs zvykem, bohužel úrověň zpracování pokulhávala míle za ním. Příběh mě velmi zaujal, a myslím, že nejen mě, a navíc bylo vidět, že je všechno propojené a vše tak nějak dávalo smysl až v samém závěru. Právě kousek před koncem jsem měl z toho příjemný pocit. Z čeho jsem byl ale skutečně nejvíce zklamán, byla silně podprůměrná grafika. Animace na takto nový film, ještě ke všemu od Walta Disneyho, skutečně katastrofální. A co jsem snad postrádal u filmu nejvíce, byl vtip. Momenty, rádoby vtipné, které jsou ve skutečnosti více trapné než vtipné a hlavně nepřirozeně humorné, jsou spíše určené pro diváky předškolního věku. Takže ve finále hodnotím příběh 80%, zpracování 15% a film jako celek za 45%. ()

JoeSO

Mně osobně se tento animák líbil. Viděl jsem ho celkem asi třikrát a třeba se kouknu zase. Takže s tímto průměrným CSFD hodnocením se nemůžu ztotožnit. ()

Tambry1231

Celkom pekný film. :) Určite sa mi páčila morálka, hoci tam bola príšerne natlačená ( Jdi proste dál, dammit! ). Zaujíma ma cestovanie časom, takže príbeh bol super. Vtipy ma pobavili a je tu vela dojímavých momentov. To negatívne hodnotenie na tejto stránke ma prekvapilo, ale každý má rád niečo iné. Ale inač odporúčam. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Lilith03

Přenádherná pohádka od Disney. Poučné, rozumné, velmi vtipné, krásně animované a fantasticky nadabované. Vhodné pro děti i dospělé, koukali jsme s přítelem a bavili jsme se, fajn když chce člověk vypnout. ()

lemoun

Opět jsem se zase jednou vrátil do ,,opravdu pohádkového světa". Film umí skvěle vtáhnout do děje a výbornou zápletku. ()

Naby

Zadny inovativni napad tam nebyl. Jde ale o prijemny, rodiny a trosku sentimentalni pribeh. Osobne by se mi vice libil horor ve stylu klobouka viz. film. Malinko podpurmer 2,8* še zaokrouhli nahoru na 3*. ()

Chlo0opek

Přišlo mi, že tento film byl jakoby šitej horkou jehlou. Animace nic moc, příběh také bůhvíco nebyl, a jedna ze závěrečných "písní" v titulkách mě naprosto dorazila. Jako by ji zpíval snad kameraman nebo někdo, kdo šel právě okolo! Strašný song. ()

mine.slayer

Skvělé časy Toy Story jsou tu tam a obstojný soupeř nebo spíš nástupce nikde a nikde a stále nikde. Robinsonovi není vyjímka, i když tak špatné to není a být malým klukem, případně malou madam Curie určitě bych se bavil mnohem více než-li jako 32ti letý muž. ()

AdelleR

Popravdě mě překvapuje to nízké hodnocení tady... sama teď váhám mezi 4 a 5 hvězdičkami. Jako malá jsem Robinsonovy milovala a byla jsem zvědavá, jestli to v mém věku už bude jen nostalgická podívaná, nebo mi to něco dá i teď - a za mě to je pořád skvělý. Strhlo mě to, bavilo mě to celou dobu, a to tak moc, že jsem byla sama překvapená. Veliké plus tomu dodává perfektní a neskutečně kreativní český překlad spolu se skvělým dabingem. Ne ve všech linkách to sází na klišé, dětskému diváku to rozhodně má co předat, a já jako dospělý divák můžu s klidem říct, že bych se na to někdy klidně podívala znovu. ()

annevelyn

pokus o duchaplnou a výchovnou "rodinnou komedii", která se míjí účinkem v každé rádoby vtipné postavě i v příběhu samém, který staví zejména na dosti laciném situačním humoru. Přemíra podivně definovaných postav, které se postupně mění v jeden obrovský chaos a dosti absurdní děj z tohoto filmu dělá výlučně dětskou záležitost, kterou dospělí asi nedocení. ()

Hystory

Škoda, škoda, veľká škoda! Nové spracovanie známej knihy prostredníctvom dielne Walt-a Disney-ho je pochmúrne. Sľuby boli, ale sa nesplnili. Lasseter, známi so svojimi filmami: Toy Story, Finding Nemo a mohol by som pokračovať, narežíroval film podobný Dinosaurus, film o malom kuriatkovi a Divočina. Táto "rozprávka" je z počítačového hľadiska nezáživnej kvality, dejisko je umelé, postavičky sú nesympatické, akcie sú až strašné. V skratke je to nič, ani pre dospelých, ani pre deti. Tak pre koho je určený? Ak tento film videli Mimozemšťania, máme pokoj. Kým existuje, oni sa neukážu. ()

chris rock

Bez emocí. Tohle je jeden z horších filmu disneyho. Navíc mě tam štve paradox cewtovánim časem: kdyz lewis hlavni hrdina probudí Kubu na zápase a on chytne míček tak uz neni mozné aby se něco z toho stalo protože Kuba by nechtěl pak odcestovat a pomstít se takže co dodat aspon se nad tím mohli zamyslet jakou blbost natočili. ()

vrch07256732

Pre diváka okolo 10 rokov a vyššie. Detičky z toho budú mať chaos, nakoľko cestovanie v čase - to dieťa okolo 5-7 rokov nepochopí. Preto dosť nechápem spracovanie animáku pre úroveň 5-7 ročné deti. Inak celkovo film bavil, hluché miesta to malo ale v rámci normy a aj rodinné posolstvo dojalo. Dobrý film, animáciu mali prispôsobiť zrelejšiemu divákovi. A jo - ten tyranosaurus bola blbosť - kľudne ho mohli vynechať. ()

bratr_jezek

Slabší podprůměr. Šedivá minulost, ustrnulá přítomnost a crazy barevná budoucnost. Tak bude vypadat cestování časem v této divné animačce. Sice moc neřeší a neklade otázky ohledně setkávání vlastních verzí z minulosti a budoucnosti. Buřinka a její motivace pak zavání vykrádačkou Matrixu, což děti moc nepoberou a dospělé neohromí. Vtip, aby člověk pohledal, je to jen takové to utíkání, padání a honičky, takže se to mohlo líbit dětem kolem 8, které ale zase nepoberou filozofování okolo. Shrnuto a podtrženo, podprůměrný počin, který snadno převálcuje jakýkoliv jiný animák. ()