Lidé stvořili svého zabijáka. Když se na neobydleném ostrově v Pacifiku zhroutí přísně tajný program na vývoj vojenských robotů, je vyslán tým vojenského námořnictva, aby je našel a „zastavil". Není to však tak jednoduché! Jakékoliv narušení svého teritoria berou jako útok a brání se. Jsou naprogramováni, aby měli své území pod kontrolou, a to i za cenu smrti... (Intersonic)

honajz

Překvapivě docela slušné béčko Jima Wynorskiho. Na ztraceném ostrově (kolik jich takových ještě je, viďte?) armáda zkouší nový druh strojů – robotů. Jejich jednání se však vymkne kontrole, a tak je nutné je zničit. A to i za pomoci zlodějů. Mimochodem, hraje zde Michael Dorn, známý ze seriálu Star Trek: Voyager, ale nemá příliš mnoho prostoru. DVD: Na úvod disku trailery na filmy Putování tučňáků, Minotaur, Millions, v bonusech na tento film plus fotogalerie. ()

jonyyy odpad!

Velmi podobné jako invaze světů. Znechucený jsem už byl od samého začátku, kdy voják vystřelil z pistole zhruba 50x !!NEPŘEHÁNÍM ani NEZVELIČUJU!!! bez vyměnění zásobníku. Hned další scéna, když je voják schovaný s doktorkou pod kamenem a jde kolem robot, který si jich vůbec nevšimne a jde už od nich pryč, voják pronese..já vyběhnu a vy doktorko utíkejte..tak je zabije nakonec oba. A taky pro mě byla těžce nepochopitelná ta úplně poslední scéna se zneškodněním posledního robota pomocí blesku. Já mám tyhle filmy rád, ale toto byla opravdu slátanina. Jindy bych možná dal jednu a možná to ještě změním - zatím 10% - odpad! ()

SOLOM.

Tak tenhle film mě vůbec nebavil. Při jeho sledování jsem si musel otevřít láhvinku něčeho silnějšího, abych tu hrůzu vůbec přetrpěl do konce. Naprosto otřesné efekty, hudební doprovod nulový, herecké výkony to samé. Alespoň, že to prostředí ušlo- jinak bych to asi nepřežil. Jde o jeden z nejhorších sci-fi filmů, který jsem kdy viděl. ()

eraserhead666

Ty vole, tohle točil Wynorski? A oni mu teda zakázali prdelky a kozičky? Beru, že je to televizní levná konzumní blbost, kde prostě v devět ráno na poradě vymyslí scénář a v pět odpoledne před odchodem ze šichty chtějí hotový film. To člověk tak nějak čeká. Ale že zapřou základní poučku alespoň trochy napětí, to je prostě peklo. Ten film vám o sobě v ani ne pětiminutové předtitulkové scéně řekne úplně všechno. Dál už se koukat nemusíte, protože na stejné linii to jede celý film. Možná se tak budete bavit tím, kolik známějších (to berte s výraznými uvozovkami) ksichtů poznáte. Člověk by řekl, že jedna z hlavních rolí v Pobřežní hlídce vám i po dvaceti letech zajistí alespoň trochu více, než sotva dvouminutový štěk. No... asi ne. Tohle je špatné, suché a nezáživné i na Wynorského poslední tvorbu. protože to při své hlouposti není ani zábavné. A to už je prostě peklo. ()

JASON_X

Některé filmy jsou špatné schválně (napadají mě třeba geniální Birdemicy), některé jsou špatné nechtěně. Ale z těch nechtěně špatných jsou mnohé zároveň i nechtěně zábavné, a Shockwave je přesně ten případ. Naprosto chápu zdejších 12%, protože tenhle DVD kousek z papírového obalu je opravdu ukázkový exemplář scénáristického zoufalství a filmařského neumětelství. Ale nemůžu si pomoct, já se (ne přesto, ale právě proto) skvěle bavil. Navíc v něm hrají hezké baby a můj oblíbený doktor-hologram ze Star Treku. ()

Tommassi3 odpad!

Opravdu by mě zajímalo, kdo z hodnotících viděl tuhle perlu kinematografie až do konce.. Ale je fakt, že frontální lobotomie by zanechala v mé hlavě menší spoušť..;) ()

F.man odpad!

Na béčka, céčka či podobné hovínka se nedívám protože není čas ztrácet čas. Ale tohle jsem prostě dokoukat musel. Viděl jsem totiź první předtitulkovou scénu a tak skvěle jsem se už dlouho nezasmál. Představte si herecké výkony na bodu mrazu, scénař napsaný na záchodě při dělaní velké potřeby a hlavně otřesnou animaci (na které ten film má stát) a nedostanete ani trochu toho vtipu co Povstání strojů nabízí. Doporučuju! ()

Andersis

To je zajímavé, Wynorski je béčkař který už dlouhou dobru balancuje na hranici céčkaře. Vždycky mě ale jeho filmy dokážou něčím pobavit. Wynorski se s ničím nemaže dává akci, za akcí, přitom mu nevadí, že to nemá, žádnou logickou návaznost. Je libo bazuku z plastu? Nebo obrovský balvan z polistirénu? Ten film se nesmí brát vážně, pokud ho budete brát vážně a zkoumat každou chybičku, tak vám postačí jenom začátek a pak to rychle vypnete. Jak už sem napsal Winorsky je béčkař balancující na hraně céčka a jeho filmy tak nemají veliký rozpočet, efekty sou na hodně nízké ůrovni a všechno ostatní taky. Ale, pobavilo mě to stejně jako Požírač kostí. ()

pevico odpad!

Tohle je níž, než na dně Dněpru!!! Já byl fakt přesvědčenej, že jen tak z legrace koukáme na béčko z osmdesátých let..tohle je teda ale vážně moc!!! ()

raimi

Další perla z dílny trashové ikony Jima Winorskiho. 90 minut céčkové zábavy je zaručeno. Potěšila přítomnost prkeňáka Paula Logana, který mě zabil už v Megapirani, a který zde opět předvádí svoje kaskadérský parádičky, natrénovaný doma v obýváku. Dialogy jsou opravdu zabijácký, stejně tak absolutní nonšalance při práci s logikou, herci, triky a vůbec vším ostatním. Prostě paráda! Dvd u nás vyšlo v edici s výstižným názvem Svět katastrof. :-) P.S.: Snažil jsem se spočítat, kolikrát ten voják ze začátku filmu vystřelí bez výměny zásobníku. Nejde to přesně, ale dostal jsem se k číslu 140!!! :-) ()

reqiuem odpad!

MEGALOL..to je zase jedna z perel v moři jménem sra*ka..óda na amaterský režiséry typu "10-ti letý dítě dostalo k vánocům kameru".. ()

CageDepp

Byla to blbost, ale koukat se na to dalo a překvapuje mě, že jsem se u toho nenudil. Scénku, jak roboti odnáší helikoptéru jsem si musel pustit třikrát to bylo něco vyjmečnýho a druhá nejlepší scénka, zničení druhýho robota. Kdo neviděl o hodně přišel. ()

rakovnik odpad!

Tak ten voják z úvodu bez vyměnění zásobníku vystřelil z pistole skoro stokrát. Napočítal jsem přes 60 výstřelů, ale ne od začátku a určitě jsem nepočítal všechny. Neschopný robot na začátku pronásleduje vojáky a vědce, kteří mají auto zaparkované v pustině daleko od všeho, nenajde je za kamenem a ani netrefí laserem. No a pak to bylo ještě horší. Uječené holka, neschopní vojáci metající kozelce a naprosto tupí roboti, kteří "mohou zabít tisíce lidí, když se dostanou z ostrova!"Proč se takový blbosti točí? Kdo na to dává peníze??? ()

cariada odpad!

Samotný začátek mě stačil, abych měl o hodnocení jasno. Naivně jsem doufal, že se jen někdo dívá na video či tv a děj bude jiný, ale on nebyl. Celé to bylo jak parodie na Válku světů či Invazi světů, ale hodně nepovedenou. ()