Becky je zpět (2023)

Parádna vyvražďovačka so psychopatkou na čele. Aj keď vás nič neprekvapí, je to fajn. Nutne potrebujem pokračovanie.

Smrtící déšť (2023)

Podľa mňa námet veľmi dobrý, spracovanie už menej. Škoda potenciálu. Nudné.

Ztracená: Pravdivý příběh Delimar (2008) (TV film)

Ide o skutočný príbeh, ktorý by si zaslúžil oveľa kvalitnejšie spracovanie. Myslím si, že by sa to oplatilo spracovať znova aj preto, že Delimar je už dospelá, je vydatá a jej život s biologickou matkou počas dospievania nebol úplne najjednoduchší, no napriek tomu majú v dospelosti dobrý vzťah a stále sa podporujú.

97 minut (2023)

Jedna hviezdička za ten koniec, ináč strata času.

Přání (2023)

Nič originálne, ale pesničky pekné.

Wonka (2023)

Charlie a továreň na čokoládu pod vedením Tima Burtona nie je film, ale majsterský kúsok. Preto som rada, že je veľa podobností s týmto filmom. Bohužiaľ, tú tá atmosféra nie je až taká ako u Burtona. Wonka tu nie je blázon a snílek, ale len snílek - tým nehovorím, že nemá charizmu, má, a herec hrá veľmi dobre, no na Deppa to nie je. Aj tu sa vyskytujú bizarnosti, ktoré nedávajú zmysel, lebo však "čokoláda nemusí dávať zmysel", čo je v poriadku. Veľa vecí sú však klišé. Dobrí/zlí, dobro na konci zvíťazí, sirota, takže tento film je skôr pre deti. Štyri hviezdičky si zaslúži, ale úroveň filmu Charlie a továreň to určite nedosahuje. Ani vizuálne. Kým v továrni vyzerali tie výrobky z čokolády, rieka, tráva, stromy skutočne, príťažlivo, tu veľmi umelo a "béčkovo", akoby nemali taký rozpočet. Ale potom ani na tú čokoládu nemáte takú chuť. No je to len drobnosť. Film je dobrý, a hoci nie je veľmi originálny, oplatí sa pozrieť. Nesmiem zabudnúť, že na role skorumpovaného kňaza som sa zasmiala, dobrý výber. Celkovo herecké výkony sú dobré.

60 minut (2024)

No neviem, bola to nuda. Nič originálne a záver tiež očakávaný. Maximálne ak chcete zahnať nudu a nič lepšie nenájdete.

Vydrž! (2022)

Toto bola naozaj veľká slabota. Film sa oplatí pozrieť len kvôli skalám. Všetci sa správajú úplne debilne, až sa čudujem, že nikomu to neprišlo čudné a že to pustili von. Však ja som sa až smiala, aký bol ten hlavný záporák blbý a ostatní slepí. Hrozné. Naozaj boli dobré len tie skaly.

Mavka: Strážkyně lesa (2022)

Táto rozprávka mala veľký potenciál. Hlavná hrdinka je sympatická a bavila ma. Bohužiaľ, nájdete tu všetky klišé, ktoré v rozprávkach exitujú, vôbec nič vás neprekvapí. Pri pozeraní máte pocit, že ste to videli už stokrát. Najhorší na tom je ten veľmi amatérsky vizuál, pretože ten keby bol prepracovanejší, tak by sa dala odpustiť tá neoriginalita.

Dexter - Nová krev (2021) (série)

Celkom som sa tejto novej série bála, ale nemusela som byť vôbec sklamaná. Dej pekne plynul. Dobre sa na to pozeralo a Harrison hral svoju rolu dobre. Naozaj škoda toho blbého finále. Okrem poslednej časti to bolo celkom fajn.