Kevin Sorbo (TV seriál “Herkules”) se představuje v hlavní roli pokračování veleúspěšného akčního filmu Kráčející skála o hrdinovi, který ve svém rodném městě bere spravedlnost do svých rukou. Nick (Sorbo) se vrací do svého rodiště poté, co jeho otec a místní šerif v jedné osobě za nevyjasněných okolností zahynul při automobilové nehodě. Brzy odhaluje, že přívětivé místo, které si pamatuje z dob svého dětství, je teď ovládáno násilnickým gangem. Gangsteři zastrašují místní obyvatele a nevybíravými metodami je nutí k odprodeji jejich majetku. S pomocí agenta FBI a několika starých přátel se Nick stává novým šerifem, který udělá vše pro to, aby gang a jeho brutálního šéfa zničil a ve městě znovu nastolil pořádek. (Bontonfilm)

kaposlav

Na herecký výkon Dwaynea Johnsonsa sa Sorbo nehrabe, ale ako na jedno pozretie to stačí. Treba dodať, že počínanie protagonistov v niektorých situáciách boli totálne mimo realitu. ()

c.tucker

Stupidní nic moc říkajíci, tak nějak nudné, ale jak bych podoktnul Kevin Sorbo se sem moc nehodí. "Tohle není Jim Beam!" Jedna věc, kterou nevím, je ta, co to má společnýho s předchozím dílem. Ale bez závěrečné jízdy na koni, která tam je nikdo neví proč, asi někdo ze štábu má hodně rád koně. Většina filmu je spíš film z venkovského městečka, než akční film. ()

WolfR odpad!

Jak si můžou tvůrci vůbec dovolit, titulovat tento film názvem Kráčející skála?! Bože to je výsměch! Po relativně solidní jedničce, přichází obrovský propad až na to nejhlubší dno! Jednoduchý příběh jedničky nahradila zhovadilost, která je dějově strašně hloupá, ale snaží si hrát na něco víc. Akčních scén je tu navíc pramálo, a když už nějaká, tak stojí za velké kulové. Kevin Sorbo se také zrovna moc do takovéto role nehodí, jinými slovy, byl ubohý! Na hlavní roli, jako akční řízek prostě nemá! Zlatý The Rock, to byl stylový mlátička! Odpad! ()

Nivenx

Co dělá druhý díl horší jak díl první je skoro všechno. Kevin Sorbo nikdy tak špatný herec nebyl, takže to by šlo i skousnout, i když tak cool jako Johnson není, tak ten mi vadil na filmu nejméně, ale co je špatně je rozhodně změna režiséra a velice slabý scénář. Takže pro mě rozhodně slabší jak díl první. 40% ()

BoncheR

Absolútne chabý pokus o napodobnenie prvého dielu ktorý síce nebol na Oscara ale určite to nebol odpad. Tuná (ak ste film pozorne sledovali) sa nachádza kopec chýb, kopec nudných dialógov a kopec trapošín ktoré nemajú z realitou nič spoločné! Fakt film " o ktorý by som ani bicykel neoprel" /19%/ ()

Phietros

No tak to né! Kevine tohle mělo být pokráčování úspěšné jedničky?! Vždyt to nesahalo ani po kotníky! J epravda že po hodině se konečně něco začlo odehrávat, ale i tak veliké zklamání a ani nevím zda koukat na trojku?! Možná bych nebyl tak zklamanej, kdyby se nejednalo o pokračování, ale neslo to jinej název, to by pak možná stálo i za 3* ale takhle prostě ne! ()

m.a.t.o.

Spokojnosť. Kevin síce nie je Rock, ale charizmu na utiahnutie filmu má. Dosť sa mi páčila štylizácia snímky, čoby moderného westernu k čomu vo výraznej miere prispela aj vydarená country muzička (namä úvodný song je famózny). Akčné scény, povedal by som, že lepší štandard, sú natočené celkom prehľadne a i keď je ich dosť málo, film nenudí. Slušná akčná jednohubka, určite patrí k tomu lepšiemu čo možno na poli akčných direct-to-dvd béčiek nájsť. ()

tommmy89 odpad!

Odkedy tam nastúpil "Hercules", "Kevin Sorbo", tak sa to pre mňa stalo nočnou morou. Podobne trápny ako Chuck Norris. Týždne nacvičované pohyby, aby vznikla ako taká scéna, ktorú potom medializujú ako trhák a vznikajú ztoho ešte viac "ohreomnejšie" vtipy, na ktorích sa dá zasmiať ! Trapas ! ()

robo7773

* (21 bodov zo 100) A ktože sa nám to objavil v kráčajúcej skale Herkules :DD, kto už môže byť lepšia kráčajúca skala ako poloboh. A po pravde film asi z kategórie vybratých z posledného šuflíka filmový antitalentov. ()

Ronyk7

Není to zas tak strašné. Je tam málo akce a když tam je tak je to takové mdlé. Každopádně nenudí. 22.04.2007 ()

Darckol

Nie je to až taká katastrofa, ale v porovnaní s jednotkou je to fakt slabý odvar. Chýbajúca humorná stránka a odľahčenosť tomu tiež nepridali na kvalite. PS: Komu by ste skôr uhli z cesty? The Rockovi alebo Sorbovi? Ja mám odpoveď jasnú :) 2,5/10 ()

Ondr@932 odpad!

První díl byl skvělý, ale tato dvojka je naprostá sračka za prvé tam nehraje Dwayne Johnson a za druhé hrozná nuda!! Dávám 1/10 ()

helraiser

Sorbo ještě umí když chce. Začátek nic moc, ale když se to už konečně rozjede tak se jedná o docela slušnou nenáročnou podívanou. Celkem průměrná akčňárna, která neurazí, ale ani kdovijak nenadchne, ale účel splní. ()

rublik05 odpad!

Po celou dobu trvání snímku jsem očekával alespoň náznak kvalit prvního dílu, ale marně. Po pro mě nepochopitelné výměně všech herců včetně skvělého The Rocka tu máme nové, neuvěřitelně nesympatické a nudné herce, absolutně bez nějakých emocí či chemie, kterým dominuje nová hlavní postava v podání Kevina Sorba. Ten ovšem nesahá The Rockovi ani po paty, co se hereckého talentu a charisma týče. Jeho postava je neuvěřitelně trapná a silně nesympatická. Scénář je ještě hloupější než v předešlém dílu, děj taktéž mnohem jednodušší. Co se dialogů a akčních scén týče, raději bez komentáře. Prostě jedna velká katastrofa. Taktéž silně nereálné přestřelky a souboje doslova bijí do očí. Za mě naprosté utrpení a ztráta času. 0/10. ()

Acrobat odpad!

Priam na zvracanie pôsobí americky bar s pivom s alkoholom 1 % za 6 dolárov. Brutálne nesympaticky Sorbo nie je zásluhou odpudivej réžie žiadnou skalou, ledaže nejakým prachom, šutrom, pieskom za vašimi nohami. O pocitoch skaly, neústupčivosti alebo nebodaj osudu nemôže byt reči, a aj ta zábava nie nič, co by reálneho diváka malo nadchnúť. Odpudivá rezia v mizernom prostredí bez ústredného motívu a sympatického rozdelenia medzi dobro a zlo. ( videné 21.3.2020, Dajto archív) ()

Clark_Kent

Je to poměrně slušnej a koukatelnej příběh. Kevin Sorbo je furt ve formě, pořád tam je cejtit ten Herculesovský charakter a dobrý zdravý nezkažený jádro. ()

Pohrobci Mumie a X-Menů se blíží

Pohrobci Mumie a X-Menů se blíží

20.10.2007

Dnes tu máme dva hrdiny, kterým se neradno stavět do cesty, protože by vás nejspíš naporcovali na malé kousíčky. Ten první svými vysouvacími adamantiovými drápy, druhý pečlivě nabroušeným mečem. U… (více)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)