Kevin Sorbo (TV seriál “Herkules”) se představuje v hlavní roli pokračování veleúspěšného akčního filmu Kráčející skála o hrdinovi, který ve svém rodném městě bere spravedlnost do svých rukou. Nick (Sorbo) se vrací do svého rodiště poté, co jeho otec a místní šerif v jedné osobě za nevyjasněných okolností zahynul při automobilové nehodě. Brzy odhaluje, že přívětivé místo, které si pamatuje z dob svého dětství, je teď ovládáno násilnickým gangem. Gangsteři zastrašují místní obyvatele a nevybíravými metodami je nutí k odprodeji jejich majetku. S pomocí agenta FBI a několika starých přátel se Nick stává novým šerifem, který udělá vše pro to, aby gang a jeho brutálního šéfa zničil a ve městě znovu nastolil pořádek. (Bontonfilm)

DeaconMoss

Jako kdyby to nebyl Herkules, tak asi zlámu divko a podpálím přehrávač. Děj - nula. Výkony herců - nula. Herkules I.M. - dvě hvězdy. ()

borohub

Smutné na tom je, že toto má opravdu s kráčející skálou 1 společné snad jenom jméno. I režisér je jiný, to se jde taky poznat na kvalitě filmu. Ale teda byl to hroznej průser, opravdu těžko hledám nějaké pozitivum na tomto filmu. Sorbo je rád že vůbec unese tu svojí brokovnici, otázkou je proč je to kráčející skála? Když tohodle chlapa bych se na ulici ani nezalekl. A kurva co měl znamenat ten konec? Ty ohnivé efekty, prostě kurva co to je? duel ve stylu western to ještě více pohřbil. co se dá dělat, bylo mi hned od začátku jasné že to bude pičovina na xtou, ale tak čekal jsem že budu hodnotit alespon 2 hvězdama, ale to nemůžu.. Uvažoval jsem mezi odpadem a 1 * pak jsem se rozhodl pro tu hvězdu jen proto, že filmy které jsem hodnotil odpadem jsou větší sračka.. No nic, pokud nemusíte nekoukejte na to :) ()

Pitryx

Tak jsem si říkal, jak mohli takovou rampu jako Dwayne Johson nahradit takovým střízlíkem. No, nebylo to tak strašné jak jsem si myslel, ale je fakt, že Kevin Sorbo v podstatě neměl co předvést. Tudíž mínus. Děj byl svižný, zadrhnul jen občas. Lov story nesmělo chybět, tedy další mínus. Ale myslím, že vcelku jde o koukatelný filmek. 201308308644/9001//** a půl// ()

johnsnow

Jednička bola super. Dvojka síce prišla o Rocka ale Sorbo je podľa mňa slušná náhrada. A to je asi všetko z pozitív, inak je to ukecané, má to tri krátke akčné scény a je to proste slabota ale tak tri * sa dajú dať. ()

Odpocivadlo odpad!

Kevin Sorbo v tomto filme ani z ďaleka nemal na Davea. Do tohot patrí The Rock a nie niejaký trápny úredstaviteľ Herkulesa. Odpad som dal kvoli tomu že to uplne pokašľali. ()

juhas

Bez Rocka to není ono. Sorbo se snaží, ale z parodie se lepší film udělat nedá. Jediné co mě udrželo do konce je, že z boje se neutíká ()

qwertasip...

Jestli si filmaři mysleli, že když dají Kevinu Sorbovi do ruky namísto oprýskaného trámu brokovnici, tak bude vypadat stejně drsně jako The Rock, tak jim to evidentně nevyšlo. Namísto respektovaného šerifa spíš připomíná parodii původního filmu, který by si mimochodem podle mě zasloužil mnohem lepší hodnocení, než jaké má. Srovnáme-li ho s jedničkou (se kterou má společný snad jen název), tak jedna krátká a trapná barová bitka je opravdu málo (zkuste hádat, kdopak jí asi vyhraje). Chování a vzájemné rozhovory mezi postavami jsou úplně stupidní - dialogy vznikly asi tak, že někdo rozstříhal noviny a pak za sebe náhodně lepil slova. Moje rada tedy zní: jestli chcete ušetřit čas, tak si najeďte na konec (ten poznáte podle toho, že tam všechno bouchá), kde vás čeká typická Final Battle mezi tím hodným a zlým a dozvíte se zde všechno, co potřebujete vědět. (Možná také zjistíte, že jste vlastně o nic nepřišli…) ()

DansteR

Kevin se asi má v planů vrátit k novodobému akčnímu Herkulovi. No co k tomu říct, i když se on sám velmi snaží, výsledek vychází trochu moc naprázdno. Námět možná újde, ale až na provedení zavěrečných 20 minut je film vážně nevýrazný. Jestě horší než první díl, ale dá se to snést. ()

PECHY15

Kevin Sorbo nemá ani zdaleka na The Rocka aby mohl tvořit nějakou drsnou roli tvrďáka co všechny vymlátí. Už začátek je tragedie, šerif se nechá vytlačit ze silnice a ani není schopnej nahlásit vysílačkou co má vedle sebe že ho někdo chce zabít?? A pak přijde ten zlom, Kevin Sorbo je najednou šerif a má pěknou brokovnici :-D samozřejmě hned vyžere The Rocka a udělá ten hod s brokovnicí a pak mlácení pálkou (oproti Rockovi samozřejmě menší :-D) A poslední kapkou pro mě bylo, když záporák vytáhne obří python a střílí s ním jako s kuličkovkou :-D ()

chosan

Po 2 zkouknutí tohoto filmu dávám 3 hvězdy místo 2, které jsem dal původně. Když už to člověk vidí víc než 1 najednou se mu to začne docela líbit a to je přesně u tohohle filmu nevím proč, ale také má své kouzlo a u mě už nadosmrti patří do mé sbírky akčních filmů. Sice mu dávám slabších 50% ale zas taková sračka to není! ()

Drky

Tohle už se mělo jmenovat jinak, tohle už neměl být druhý díl Kráčející skály. Sorbo určitě není skála. Ubírá to na hodnocení a dojmu z celého filmu. Otevřel bych anketu na téma - Vymyslete název tohoto filmu. Jinak průměrná zábava s podprůměrným Sorbem, který pro mě vždy bude jen průměrným Herkulem. Hodnocení 2* a 40%. ()

Jrk odpad!

scenaristi asi upadli na hlavu. Bezduchy film o nicem. Navic sorbo hraje drsnaka (jakoby mu to slo vubec verit) a cely film beha za policajtkou z FBI ktera mu rika pockejte jeste par dnu. Mezitim si ti spatni delaji ve mestecku co chteji. A ani herecke vykony nezachranili dojem z filmu. Neco tak priserneho si snad ani nezaslouzi byt vubec zfilmovano. ()

JARDAHONDA

Druhý díl je jen slabý odvar, nedá se srovnat s jedničkou. U filmu jsem se nenudil, ale postrádal jsem v něm určité napětí a drive. Ze slabého scénáře se dá těžko něco vytvořit. Navíc ve filmu chybí " Rock " ()

Sutil

Jednotku robilo to dobré že tam bol " The Rock " Ale táto sračka s prepáčením .... Hercules zales k Diovy a už sa vyvracaj .... ()

Pohrobci Mumie a X-Menů se blíží

Pohrobci Mumie a X-Menů se blíží

20.10.2007

Dnes tu máme dva hrdiny, kterým se neradno stavět do cesty, protože by vás nejspíš naporcovali na malé kousíčky. Ten první svými vysouvacími adamantiovými drápy, druhý pečlivě nabroušeným mečem. U… (více)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)