Broken

Horor / Thriller

Velká Británie, 2006, 110 min

Erik Wilson
  • EvilPhoEniX

Tak Tohle Snad Nikdo nemyslí vážně? NEJHORŠÍ EXPLOITATION,co jsem kdy viděl! Totální Nízkorozpočtový Brak! V tom filmu bylo vše, co správný Horor mít nemá! TAKŽE.. Minimum Hudby.. A když se už nějaká ukázala stála pěkně na hovno, Žádná Akce, Napětí, Minimum Gore, Škaredé Herečky, Nesympatický Záporák! Ach Jo! 3 Důvody proč se máte na film Podívat! 1) Chcete se stát Skvělým a pečlivým zahradníkem? Pusťe si Broken.. Naučíte se, jak správně Pěstovat..2) Nemáte, co poslouchat? Pusťe si Broken.. Ta uječená Kikina tam řvala snad 10 minut vkuse!! 3) Chcete se Nudit? Pusťe si Broken! Dám aspoň dvě Hvězdičky za slušných prvních 10 minut, Abych nebyl tak přísný!(1.5.2012)

Extrémně brutální, kufr obracející nízkorozpočtový exploiťák, který vsází na gore, ale ztrácí na ostatní filmařině, která vypadá na můj vkus až moc nízkorozpočtově a amatérsky (kamera, hudba). Scénářem a objasňováním "kdo, co, proč?" se nikdo taky nezabýval, takže celkově jen průměr se značkou kvalitní samoúčelné brutality. 60%(29.5.2013)

Adam Mason ukázal, ako sa za obyčajných päťsto peňazí dá natočiť pozerateľný horor, údajný to príbeh úchyla z Aljašky (nejaký Robert Hansen), čo si nazvláčal babky do lesa a potom ich lovil ako zajace. Za pár drobných si Angelinu človek určite nekúpi a tak zamrzí, že mu trošku mincí nepridali, aby si mohol dovoliť aj niečo iné ako komparz, hlavne ten v podobe uvrieskanej brunety. Dobrý začiatok, skvelý finiš. 3,33 periodických (dúfam, že čiarkoví a medzeroví inšpektori utrú hubu)(29.10.2008)

Film považovaný za exploitation, ikdyž na tento specifikovaný subžánr je Broken stále(podle mého názoru)moc slabý kousek. Ikdyž to od začátku vypadá na ultramaskr-hned první scéna je opravdu delikátnost pro milovníky řádného gore, škoda jen, že se film nedrží stejného tempa i po zbytek své minutáže.Přes polovinu sníku je to jen nuda a nuda.navíc hlavní hrdinka uvažuje opravdu někdy hodně debilně.Alespoň že ten konec vše zase trochu okoření.Pro mě celkem zklamání.(8.8.2010)

Explotation... V posl. době velmi oblíbené, lidmi vyhledávané, někdy vydařené více, někdy méně, stále se ale drží jednoho - brutalita, čím více ukázána, tím lépe hodnocena, filmaři se předhání v tom, kdo spotřebuje více krve a gumových tělesných orgánů... tenhle film patří k těm odvážnějším...(23.1.2007)