Broken

Velká Británie, 2006, 110 min

"BUDEŠ POKRAČOVAT?" ptá se kdesi uprostřed lesů tajemný cizinec s puškou Hope, která si právě vylovila z vlastních střev do břicha zašitou žiletku, aby si na poslední chvíli přeřezala škrtící smyčku kolem krku. A Hope bude pokračovat. Bude pokračovat, protože jinak se nikdy nedozví, co udělal všehoschopný cizinec s její malou dcerkou... Nízkorozpočtové britské hixploitation. (choze)

ciapok odpad!

lacné sadistické porno, točené ručnou kamerou na statíve, pri ktorom som zaspal. čiže film to v nijakom prípade nie je a pre nás s pokriveným charakterom je to ponižujúco hlúpe ()

Essential odpad!

Pozerám, že hororová "elita" ČSFD opäť nešetrí hviezdami, ale kvalitnému filmu zajebú ledva jednu..Vám ozaj stačí málo ku šťastiu. 0% ()

Kaylar

"Sympatický kutil se vztahem k zahrádkaření hledá vhodný protějšek. Zn: alternativní způsob života v přírodě." Zhruba takto by mohla vypadat základní informace o filmu. Vzhledem k tomu, že se jedná o horor, tak se však ze sympaťáka vyklube vyšinutý týpek s prapodivnými a společensky nepřijatelnými představami o vztazích se ženami. Film potěšil, ale prostředek se trochu vlekl. Na místě hlavní hrdinky bych se však rozhodně nad násilníkem neslitovala a při první příležitosti bych ho něčím vzala po hlavě. ()

mdf

Kempování v lese,starat se o zahrádku a holit se žiletkou,není zcela vůbec špatné.Když můžeš někoho říznout,tak to máš udělat,nebo toho potom budeš litovat a jestli všechno přežiješ,tak možná uvidíme,spíše asi ne.Slušně natočený horor nebo jak to vlastně nazvat.Zbytečně žádné vysvětlování co a proč a v komorním hávu a v hlubokých lesích můžeš potkat kejmoše,který ti ukáže něco i z jiné stránky,kterou by jsi asi nechtěl.To radši houby a borůvky. ()

freebob

Velice povedený exploitation kousek od jinak pro mě hrozného Adama Masona.Survival psychologický, drsný snímek o brutálním únosci žen je špinavý surový film, který jen tak z hlavy nevyndám.Hnusné,ale podmanivé. ()