poster

V řetězech

 • USA

  Black Snake Moan

 • Slovensko

  V reťaziach

Drama / Thriller

USA, 2006, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  *****

  Může být nalezení hříchem posedlé dívky vykoupením pro smutného vysloužilého barda ďábelského blues? Ano... Cesta za zadostiučiněním totiž někdy vede těmi nejsložitějšími zákrutami a dává vás dohromady s nejnepředvídatelnějšími existencemi. Výtečná hudba, úžasní herci a nejnevšednější drama posledních let v Brewerově supersvižné režii. Ta záměrná explicitnost Raeiny "nemoci" je totiž i přes svou drsnost a nadsazenost dokonale upřímná. 90%(10.11.2007)

 • Ant
  ****

  Překvapivě výborný film plný jižanské atmosféry a zajímavých postav. Je možná škoda, že ke konci film vyměknul a nedržel se atmosféry většiny filmu. Nicméně celý děj je tak pestrý, že by mi vůbec nevadilo, kdyby byla stopáž ještě o hodinu delší. Footloose je možná přece jen v dobrých rukou.(29.5.2011)

 • igi B.
  ***

  Náprava zkažené holky aneb pohádka z Vidlákova dle hollywoodské metody... Hm, na jednu stranu zajímavé a jímavé (byť trošku za vlasy přitažené) téma, dopackané ale v důsledku takovou tou líbivou popkornovou formou a až nadlidskou >humanitností< černých bratrů v Kristu, završené pak jak jinak než až vskutku kýčovitým happyendem. Škoda všech zkurvených holek všehomíra i tohohle filmu, který měl zpočátku náběh na skutečné syrové jižanské drama a rozpustil se ve všeobjímající divácky vděčné líbeznosti... °-/ . . . Fakt škoda - a nespraví to ani dost dobrá Christina Ricci, ani ta skvělá černá blůsová muzika... ( http://www.youtube.com/watch?v=1Wq4YQ2K7oQ ) - - - - - (Poprvé viděno /v jakési zpackané dabořezané formě/ kdysi v tv, hodnocení po repete 11.4.2012 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu - a zajímavými bonusy/ 4435., komentář zde jako dvěstěpadasátý šestý - 11.4.2012)(11.4.2012)

 • Kothy
  ***

  Christina Ricci je hrozná nymfa a tak ji Samuel L. Jackson přiváže řetězem k topení. Stejně ji to neudrží...(17.2.2013)

 • Djoker
  ***

  Těsně před filmem jsem si říkal, co tam sakra bude dělat Justin Timberlake. Po pěti minutách jsem to už věděl, ale pak se ukázalo, že je nejen výborný zpěvák, ale i slušný herec. Samuel nám pěkně zešedivěl, ale jiskra z očí mu pořád nezmizela a já mu zase hltal každý slovo. Příběh s pomalým bluesovým tempem a výbornou hudbou, která mě sice chvílema uspávala, ale na druhou stranu i hodila do pohody.(16.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace