V řetězech

Black Snake Moan

V reťaziach

Drama / Thriller

USA, 2006, 116 min

Možná moc zjednodušené, ale Ricci je sexy a děj není hloupý. Oboje víc, než jsem čekal (a laťka byla nízko jen v jednom z těch případů).(29.3.2011)

Christina Ricci je hrozná nymfa a tak ji Samuel L. Jackson přiváže řetězem k topení. Stejně ji to neudrží...(17.2.2013)

Milé překvapení... v první třetině s úžasně ujetou atmosférou (nadžená holka na řetězu), která mi připomněla náladu exploitation filmů ze ´70. Škoda že to nevydrželo až do konce.(22.10.2007)

Musím uznat, že to byl dobrý zážitek. Film, který odráží neutěšenou atmosféru v sociálních kruzích malých amer.městeček. Film o vztazích, lásce, pochopení, pohlazení, síle věřit v sebe sama a o jedné dívce, která prostě hledá klid duše, který jí pomůže nalézt jeden věřící starší muž. Opravdu dobré, na dnešní americkou komerční tvorbu.!! :-) Ps: Christina Ricci zde podává svůj životní herecký výkon velmi ostře a otevřeně. "Nářek černého hada" i s výkony ostatních herců je velice vyvážený a Jackson opět prokazuje naprostou hereckou profesionalitu...(16.1.2010)

Samuel L. Jackson krotí nadržanú sexy Christinu Ricci.(17.9.2007)

• - Při natáčení dramatu Christina Ricci odmítla být spoutána plastovou napodobeninou a žádala skutečný dvacetikilový řetěz, který jí neustále působil modřiny. (JayCZ)

• - I když Christina Ricci (Rae) sama o roli požádala, přesto později vyčítala studiu, že většinu času byla před kamerou jen ve spodním prádle. (Terva)

• - Kalhotky, ve kterých Ricci strávila velkou část filmu, si vybírala a kupovala sama. Ostatní části kostýmu si vylovila ze svého vlastního šatníku. (Siriuss)