V řetězech

Black Snake Moan

V reťaziach

Drama / Thriller

USA, 2006, 116 min

70%. A to především za ústřední duo, které tuhle jižanskou záležitost táhne. A za dokonale tesknou atmosféru, kterou pro nás spolu s tvůrci přichystali. Místy až existenciálně pojaté drama je zároveň poznamenáno puncem „grindhousu“. Black Snake Moan je přesto něčím mezi úsměvnou i tragickou variací na Popelku. Režisér a scénárista Craig Brewer nám předkládá neklidnou duši nezvykle řešící frustrace (krásná a naprosto přesvědčivá Christina Ricci), která musí potkat svého Prince, nad životem balancujícího (a spolehlivého) Samuela L. Jacksona. Právě Brewer pak vede své svěřence na jedničku a ve finále tu máme neskutečně pozitivní film, co tepe životem. A i kdybych byl sebevíc přejeden popcornem, zážitek by mi to nezkazilo!!(20.12.2007)

Sice bych řek, že se tady ten pokus o střet dvou lidí na dně až zas tak nepoved ukočírovat a vzniklo z toho takový slabší drama s hodným Jacksonem, napravující se Ricci a pokaženým koncem, ale je to hodně poutavý a ani mi vlastně nějak nevadilo, že to plně nevyužilo svůj potenciál, protože to rozhodně má co nabídnout a baví to. Navíc Ricci je moc pěkně vyvinutá a tady neni ani omylem nějaká stydlivka(15.3.2009)

Zneužívanie,rozvod a fóbia spoja osudy troch ľudí-zaujímavý snímok!Skvelé herecké výkony,hudba..+erotický nádych v podaní Christiny Ricci(nice)!Celý snímok je jedno veľké prekvapenie.Nezabudnuteľná atmosféra tak ako aj Christina Ricci!Príjemných a oddychových 115min!Pár krát som sa aj poriadne zasmial!(12.12.2007)

kto cakal komercnu sracku bude sklamany, ale velmi prijemne pretoze na black snake moan sa pozera velmi dobre hlavne z dvoch hladisk. po prve vyborna herecka dvojka, ktora sa takmer vzdy tesi mojej oblube a hlavne christine ricci su podobne role site priamo na mieru. po druhe zaujimavy pribeh, ktory mohol dopadnut vselijako, ale nastastie dopadol najlepsie ako mohol. preto je black snake moan v celku inteligentna drama.silnych 70%(17.10.2007)

Možná moc zjednodušené, ale Ricci je sexy a děj není hloupý. Oboje víc, než jsem čekal (a laťka byla nízko jen v jednom z těch případů).(29.3.2011)