V řetězech

Black Snake Moan

V reťaziach

Drama / Thriller

USA, 2006, 116 min

Těsně před filmem jsem si říkal, co tam sakra bude dělat Justin Timberlake. Po pěti minutách jsem to už věděl, ale pak se ukázalo, že je nejen výborný zpěvák, ale i slušný herec. Samuel nám pěkně zešedivěl, ale jiskra z očí mu pořád nezmizela a já mu zase hltal každý slovo. Příběh s pomalým bluesovým tempem a výbornou hudbou, která mě sice chvílema uspávala, ale na druhou stranu i hodila do pohody.(16.1.2010)

Může být nalezení hříchem posedlé dívky vykoupením pro smutného vysloužilého barda ďábelského blues? Ano... Cesta za zadostiučiněním totiž někdy vede těmi nejsložitějšími zákrutami a dává vás dohromady s nejnepředvídatelnějšími existencemi. Výtečná hudba, úžasní herci a nejnevšednější drama posledních let v Brewerově supersvižné režii. Ta záměrná explicitnost Raeiny "nemoci" je totiž i přes svou drsnost a nadsazenost dokonale upřímná. 90%(10.11.2007)

• iamek

Kvalitní hudba a kvalitní casting. To je asi tak vše přátelé.(12.11.2008)

• Beastmaster4

Dvě hvězdy za sexy Christinu Ricci, takhle rajcovní jsem ji snad ještě nikde neviděl :-)...to ostatní je pěknej shit.(18.12.2011)

Samuel L. Jackson krotí nadržanú sexy Christinu Ricci.(17.9.2007)