Victoria se spolu s přáteli vydá do rozsáhlých pařížských katakomb, v nichž jsou pohřbeny ostatky milionů lidí. Když se dívka náhodně oddělí od svých přátel, zjišťuje, že na ni v ponurém labyrintu cosi číhá... a rozhodně to nemá přátelské úmysly! (oficiální text distributora)

zdenur

Očekával jsem hodně a odměnou mi byla dávka nudy. Bloudění v katakombách, přičemž všude kolem je jen tma, strach a strašidené ticho - to všechno celkem ujde, ale ten konec to je něco hrozného. Určitě to byl zajímavý nápad, ale to zpracování je příšerné. ()

wampire23

Na tomto ultranízkorozpočtovom horore sa mi páčili dve veci. Neustála tma a Shannyn Sossamon. Neviem kto zlákal do tohto filmu Pink:D. A koniec mi príde nanajvýš nepravdepodobný a aj dosť nelogický, keď vezmeme do úvahy predchádzajúce okolnosti. Točiť sa zrejme musí:D ()

phaloc

Nizkorozpoctovy 'cavehorror' jak sa patri s bestialnym maniackym kozlom a cickou v kratkych satickach s rozmazanym makeupom, ktory sa snazi vytvarat atmosferu a ... atmosferu? Nie je tu o com pisat tak preskocme rychlo k zaveru. Celkom ma to prekvapilo (reakcia hl. hrdinky) a straaasne rozosmialo, na jednej strane je to pre divaka aj hrdinku skvela satisfakcia, na strane druhej je to primitivne snazive odlisit sa. Tuto snimku si zapamatam len vdaka tomuto zaverecnemu 'cvachtaku', inak je to uplny shit. PS: Predstavte si supermana, ktoremu by na konci filmu preplo a rozlaseroval by polovicu Metropolisu:))) ()

Illy

Shannyn Sossamon mě docela zaujala v Příběhu rytíře, ale v tomto filmu mě štvala i ona. Celá tahle totální kravina mě štvala a je to jen ztráta času... ()

IvcaSammet

Čekala jsem od toho daleko víc. Na začátku to vypadalo jako dobrý film, ale ke konci jsem měla pocit, že kdybych přeskočila prostředek, nic by se nestalo a předvídatelný závěr mě taky nijak neoslovil. Herecké výkony byly ale věrohodné ()

Lúca

Katakomby těží z morbidního prostředí. Místo v pozemí, které má stěny složené z lidských lebek a kostí samo o sobě nahání hrůzu. Ale to je asi tak jediné, co splňuje parametry hororu. Zápletka v antikristovy, který v masce kozla honí vyděšené dívky po podzemních chodbách je určitě inspirující, ale provedení by se dalo okamžitě vložit do Scary Movie nebo jiné, podobně bláznivé parodie na horory. Jednou z mála pozitivních věcí na tomto filmu je určitě trochu netradiční závěr. Jelikož je to ale natočeno podle skutečné události, tak jsme nemohli moc počítat s nadpozemským antikristem. ()

Trešlson odpad!

Málokdy hodnotím odpadem, ale tato záležitost si odpad! naprosto zaslouží. Neskutečně nelogická slátanina, kde jsem litoval každé minuty, co jsem se koukal (hodina a půl zmařeného života, kterou mi už nikdy nikdo nevrátí). Hrdinka natolik nesympatická, hysterická a tupá, že jsem každou chvíli prosil, aby ji už setli hlavu. Nechtěl bych tu vážněji spoilerovat, ale "rozuzlení" je natolik trapná záležitost a tento stupidní film jen podtrhlo. Nikdy víc bych nechtěl spatřit něco tak ... (ani nevim jak TO nazvat). ()

hororwatch

Když to budu brát tak jak by se to asi ve skutečnosti mělo, než-li tak, jak to je, pak musim hodnotit dost vysoko. Když si to přeberu po svém a nebudu to hodnotit jako horor, ikdyž se tam najde pár děsivých momentů, ale spíš jako drama/thriller/horror...protože kdybych to měl hodnotit jen podle skutečných kritérií vic jak 2* by si to fakt nezasloužilo. Ale jako ilegální diskoška v podzemí mezi zdma z lebek, čistě teoreticky proč ne? O pitomých kamarádech, co si vymyslí strašidelnou historku ( jako by to tu už 1000x předtím nebylo že?) a hlavní hrdinka jim to zbaští, protože neměla zrovna lehkou situaci kvůli nedávné minulosti, má blbou náladu a není težké ji něčím rozladit, Proč ne? Jako kdybych tam byl já osobně poprvé( a já mám úctu ze spiritualismu a těchhle kokotinek) a viděl celkem obstojnou imitaci vraždy a teď najednou jsou všichni pryč a já sám v nějakých katakombách, tak jako bych nepřemýšlel moc nad tím, jestli to co jsem viděl byla nebo nebyla skutečnost( jak se nad tím krásně přemýšlí u počítače že?) ale prostě bych zdrhal vostošest. A jako kdybych tohle přežil a nakonec z těch debilů vypadlo, že si ze mě dělali jen srandu ( to měla být sranda, spíš trauma dokonce života ne?) a ještě na mě ječeli co že jsem to jako udělal když se mi povedlo zabít někoho kdo měl jakože bejt vrah, kterýho jsem viděl jakože někoho celkem věrohodně zabít...... tak bych se buď zhroutil nebo je tam dojebal asi stejně jak hlavní hrdinka.... A vůbec žádný 4* ale 5* a hotovo. ()

Akana

Podprůměrný thriller, který si jako spousta podobných myslí, že stačí prvotní nápad s volbou prostředí a pak už se to samo nějak vyvrbí. Navíc hlavní představitelka dost otravným způsobem dokazuje, že zlatá éra uječených hysterek v hororech zdaleka ještě neskončila. ()

kerkulka

teda, takhle jsem se dlouho u hororu nezasmála :D většinu filmu tam jenom šílená ženská běhá tmou a ječí. Ona to po chvilce začne být docela otrava a nezbyde, než si z toho střílet. I když - ano, pár věcí mě lehce "dostalo", jenže já jsem silný strašpytel, že bych se lekla i "zajíčka na louce":) ... Nicméně, dost mě překvapil konec, za ten (a za pink) dávám jednu hvězdu, ale víckrát ať už mi to nikdo nepouští... ()

MickeyStuma

Hororový snímek veden v naprosté jednoduchosti, který zůstal krajně nepochopen. Tvůrci filmové série „Saw“ (2004 - 2023) tentokrát vsadili na obyčejnou lidskou přirozenost a v tom to zřejmě právě bude. Lidský strach dokáže v člověku vyvolat tak ohromnou panickou hrůzu, že vlivem psychicky ovlivněné představivosti to s dotyčným zamává víc, než je zdrávo. Příběh je koncipován tak, že divák ví a vidí to samé, co hlavní hrdinka Victoria. Stísněné podzemní katakomby ohromné kostnice, všude tma, podivné zvuky, stíny, ruch a… Žeby zabiják? Paranoia je tentokrát skutečně prezentována s velkým P a určitě by na místě Victorie nechtěl být nikdo. Kdo trpí klaustrofobií, nyktofobií, či obojí, ví své. Takže sledujeme počínání Victorie, která se ocitla v katakombách sama, kde se začnou dít děsivé věci. Opravdu ale vidí a slyší to, co si myslí? Není to nejoriginálnější, ani nejděsivější, ale svůj potenciál to i přesto má. ()

parabellum

Totálně promarněnej potenciál katakomb. Dlouho jsem nezažil takovej pocit, kdy jsem chtěl od první chvíle zabít hlavní hrdinku, která 95% filmu běhá v katakombách s otevřenou pusou a buď řve aaaaaaaaaaa nebo pomooooooooooc. Jediná světlá chvilka je posledních 5minut filmu, kdy zajímavě vygraduje. Jestli chcete se kouknout na film ve kterém běhá mladá holka v podzemí, pusťte si rači o něco lepší horor Metro. Od tohoto snímku ruce pryč!!!!!! ()

kersten

Slabý horor veľmi slabý, ale zas musím uznať že koniec bol veľmi prekvapivý. Chcelo by to trošku akčnosti a logickosti. Pretože diskotéka v strede Paríža v podzemí masového hrobu a veľkého labyrintu..........tak to nieeeeeeee. To ma nepresvedčilo. ()

rainman93

Příšerně pitomý film, s příšerně pitomým obsazením a stupidními dialogy zachraňuje charismatická Shannyn Sossamon a mé vyslyšené volání a zmasakrování všech těch pitomých puberťáků, který bych poslal do prdele hned na začátku filmu. ()