Victoria se spolu s přáteli vydá do rozsáhlých pařížských katakomb, v nichž jsou pohřbeny ostatky milionů lidí. Když se dívka náhodně oddělí od svých přátel, zjišťuje, že na ni v ponurém labyrintu cosi číhá... a rozhodně to nemá přátelské úmysly! (oficiální text distributora)

lykan9

Katakomby jsou o příšerný věčně uječený huse, co se ztratí v podzemí Paříže a nemá smysl pro humor. Shannyn Sossamon byla příšerná a po celou dobu jsem si přál, aby jí už konečně někdo sejmul a vzhledem k tomu, že je to prakticky vzato její one man show, tak celý film na ní i padá. Celé to zachránil až závěr, ale jen od toho, abych tento horor poslal do propadliště dějin. P.S.: Pink! mám rád, ale to, že je skvělá zpěvačka z ní herečku nedělá. ()

drackula

Nudné, všetko dobré žmíkané a používané stále dokola, takže sa to minulo účinku a vytvoril sa z toho neprehľadný, predvídateľný, chaotický a nudný blábol. Dobrý bol jedine soundtrack, ale aj to je dosť subjektívne vnímaná veličina, ktorá film určite nezachráni. Film mal jednoznačne potenciál, ale nevyužil ho. 25% ()

Scar

Keby nebolo zaujímavého konca, ani by som nemal čo napísať. Tomu hovorím happy end! Ale inak je to nuda, ktorá nikomu nič nedá a nikto nemusí ľutovať, ak to neuvidí. Snáď okrem skalného fanklubu slečny "pink", ktorá ma ale žial o svojich kvalitách nepresvedčila. Keby tam dali namiesto nej aspoň nejakú "bábiku", že by sa bolo na čo pozerať, mohlo to dopadnúť aj o hviezdičku lepšie. ()

Elleannie

Hlavní hrdinka svou roli zahrála opravdu dobře, občas jsem se dívala skrz prsty, protože jsem netušila, z které strany kdo přiběhne a srazí ji k zemi. Nervy určitě pracovaly, akorát se mi trochu nelíbilo její někdy až příliš dlouhé běhání v nekonečných uličkách. Každopádně za podívání to stálo. ()

Kosmik 1

Sympatická hlavní hrdinka a velice povedený závěr, to jsou kladné stránky tohoto hororu. Párkrát jsem byl ještě v očekávání, z kterého rohu se někdo (něco) objeví, takže napětí tam bylo. Bohužel zbytek už za moc nestál, čekal jsem trochu více děsivější atmosféru...ale konec mě vážně uzemnil, takhle jsem ho vůbec nečekal. ()

Soweek

Ohromná nuda....rozhodně by tomu neškodilo trochu duchařiny aněco trošičku víc, než hodinu a půl běhání uličkama katakomb. ()

sedm.1

Jako velký fanda horrorů strašně nerad dávám snímku ze svého nejoblíbenějšího žánru tak nízké hodnocení,ale co je moc,to je moc.Když si vlastně zpětně uvědomím,o čem ten film byl,nechci tomu ani věřit,že může vzniknout něco tak infantilního.Navíc Katakomby tedy kromě naprosto zbytečného děje postrádají i logiku,atmosféru,napětí,prostě vše.Herecké výkony jsou zmatené a stejně jako celý film o ničem.Závěr je už pak jen definitivní urážkou diváka samotného,rádoby šokující pointa je snad jen výplodem dětinského mozečku.Nejhorší horror(ikdyž podle mě to horror ani neni) co jsem za poslední dobu viděl.A tu dobu myslím hodně let nazpátek :). ()

Fatanya

Je to divné,ale s podobným rozuzlením som čakala už asi od polky filmu...no teda v mojej predstave chýbal už len ten krompáč - za ten padla jedna hviezdička, za druhú sa zaslúžila Pink...a to hneď dvakrát :) ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé...Bacha SPOILER JAKO PRASE!!! Ze začátku to ušlo, ovšem jakmile se začne hlavní postava poflakovat po katakombách, nastává dlouhá nezáživná nuda. A to i přesto, že herečka je přímo nádherná, inteligentní a velmi sympatická, což se u podobných filmů stává málokdy. Je to hlavně scénaristovou impotencí a neschopností vymyslet do té vaty něco, aby to byla místo nudy jízda. Navíc ta spousta nelogičností, jako např. že hromada technařů pronikne nepozorována do podzemí, nanosí si tam spoustu blbostí a dělá "tajný" mejdan s hlučností jako koncert Roling stones. Za další, když už je tam konečně to speciální komando vyčmuchá, nechá tam ležet na zemi holku, všechno pozavírá a nenechá tam nikde široko daleko jedinou hlídku? Poté co se jim tam do podzemí rozprchne nejmíň 300 lidí? No a ten konec...jo - dyk to byla všechno jenom vobyčejná prdel...ne...segra? Ty se nesměješ? Fakt? No...asi bych je zabil taky... Jinak celkově - velmi nepříjemný film. Poslední a největší nelogičnost - no schválně - vy byste do takovýho zkurvenýho děsivýho podzemí lezli na nějakej debilní mejdan? Já ani za pivo! ()

Spike23

Od Catacombs jsem nic nečekal, chtěl jsem prostě zabít večer nějakým hororem. Ale to co z toho vzniklo mě udivuje dodnes. Takovouhe Atmosféru jen tak nějaký horor nemá. Jednou za čas jsem se u toho málem udusil, jak jsem zapomněl dýchat. A moc se mi líbil konec, musím za něj přidat 1*. To co hlavní hrdinka udělala, to mě nesmírně potěšilo, jinak kdyby to neudělala, nejpíš bych to ohodnotil jako odpad. Dobře jim tak :). ()

iXtr3m3

Slabučké spracovanie parížsky katakômb, ktorému nepomohla ani Pink. Novšia verzia v podobe Pod zemou z 2014teho to dotiahla omnoho ďalej. ()

Haymar

Čekal jsem kravinu - výsledek mě lehce překvapil. Za začátku se Katakomby tváří jako standardní slasher, kterých známe desítky... následně se rozehrává zajímavá a morbidní "hra" s hlavní hrdinkou... pak se však film zničehonic zahákne v jakémsi "nudno-prázdnu" a jsme nešťastnými svědky téměř hodinového pobíhání vřískající dívčiny po tmavém bludišti sem a tam - tam a sem... po dlouhém divákově "utrpení" přichází konečně působivý a celkem překvapivý konec... Takže: Nápad dobrý, rozjezd dobrý, konec dobrý - ostatní kolem je však jen nudná vata bez atmosféry a pořádného napětí! ()

colapso

Pointu filmu většina pozorných diváků podchytí,už po 20 minutách a pak už budete jen zírat na hodinu běhání po temných katakombách,což je velká nuda. ()

Wienczaa odpad!

Po dlouhé době jsem opět měl možnost vidět čistokrevnou americkou pseudo-hororovou žumpu. Začátek vypadal docela nadějně, ale jakmile policie ukončila ilegální podzemní párty tak zároveň ukončila i veškerou tvůrčí invenci... ()