Victoria se spolu s přáteli vydá do rozsáhlých pařížských katakomb, v nichž jsou pohřbeny ostatky milionů lidí. Když se dívka náhodně oddělí od svých přátel, zjišťuje, že na ni v ponurém labyrintu cosi číhá... a rozhodně to nemá přátelské úmysly! (oficiální text distributora)

Weirdman

1/10... Absolútne zbytočný film, ktorý je dosť amatérsky natočený, na žáner klasicky hercami nezahraný a näpatie a lakačky sú také, že ani moja 10 ročná sesternica by sa nebála... Jeden jediný puntík dávam za síce vykonštruovaný a odhadnuteľný záver, ktorý je ale aj napriek týmto výhradam celkom úderný... ()

toomm

Bože, bylo tohle myšleno vážně? Jo, pointa je sice překvapivá, ale dementnější by člověk těžko pohledal. Je to docela škoda, protože katakomby plné ostatků lidských těl určitě dokázali navodit solidní atmosféru, ale víc jak hodinu pobíhání uječené krávy mi lezlo na nervy natolik, že jsem měl asi 3x chuť film vypnout.. Nevyužitý potenciál. 15% ()

infernet

Dvě hvězdičky za neočekávaný konec, který mě docela přikoval ke křeslu, ale jinak bych musel dát jen jednu, protože to bylo v zásadě o ničem. Hlavní hrdinka celý film běhá ve tmavých chodbách a to je prostě podle mého trošku málo... ()

Sticks

Nechápem také nízke hodnotenie. Solídna atmosféra, taká akčnejšia hudba(čo nebolo v tomto prípade mínusom), solídna tma a hlavne výborne natočené, čo sa filmariny týče. Prostredie katakomb pôsobí riadne skľučujúco ako v Descente podzemie. Pre mňa 9/10 aj keď som sa príliš nebál, znechutenie aj potešenie z filmu sa dostavilo. ()

bobin odpad!

Pokud si chcete uchránit zrak, tak se tomuto veledílu vyhněte. Zběsilá " akční " kamera lítá a kmitá a do toho šlehají blesky storoboskopů, laserů, pochodní a svítilen a vzápětí se octnete téměř v naprosté tmě. Očaři musí mít radost - přibude jim pacientů. A navíc je zde zajímavý zvuk ......jediná ženská stále řve" nééééé a pomóoooc " . ()

J.Mayen

Tak zde jsem opravdu cekal o neco vyssi hodnoceni. Katakomby je film, ke kterymu jsem se po letech vratil a ani po letech bych nehodnotil jinak nez mirnym nadprumerem. Neprestava me prekvapovat, jak jsou mistni hodnoceni velmi rozdilna, az nepchopitelne, napr. pred chvili jsem dohodnotil bychl The Bride (rusky snimek) ktery je totalni propada oproti tomuto, presto ma hodnoceni mnohem vyssi. Nezvyknu si zkratka. ()

david666

Zpočátku jsem myslel, že film budu přiblblý teenage "horor". Ale po úvodních stupidních 20-30 minutách film nabral na obrátkách. Skvělá atmosféra katakomb s všudepřítomnými lebkami a zejména tmou všude kolem mě opravdu děsila - nedovedu si představit jak bych v takové situaci zareagoval. A konec mě teda dostal. ()

sAreOn

A to mělo být co? Kombinace Paříže, podzemí, mrtvol a Pink se k sobě vůbec ale vůbec nehodí. Od začátku velmi stupidní příběh, absence hororových prvků a celkové zpracování filmu je na špatné úrovni. Tu jednu hvězdu dávám za poměrně nečekaný konec - snad jediný světlý okamžik filmu :-) ()

Abalzo

Dalo by se říct, že skoro celý film nic moc. Říkal jsem si, to bude celý film jen o tom, jak běhá ztracená holka po podzemní hrobce a honí jí nějaký psychopat? Na druhou stranu ale tu byla nějaká atmosféra (především díky hudbě - ta nebyla špatná) a především závěr s naprosto nečekaným "rozuzlením" mě dostal. Možná si i přesto nezaslouží 3*, jaké jsem mu dal, ale kvůli nízkému hodnocení ostatních jsem prostě jednu přihodil.. ()

djtotal

Dost nudna nahanacka so skryvackou pre male deti, ktoru hlavna hrdinka nepochopila a nakoniec vsetkych preto zabila. :) ()

Polgedney

Film byl celkem neoriginální a otravně uřvanej od začátku až skoro do konce, ale vyloženě mě to neurazilo, samotný konec už je však jiná a i když to taky není nejoriginálnější, tak mě dokonce i příjemně překvapil, skoro to vyhoupl až na 4 hvězdy, zatím to nechávám na 3, ale je možný že to v budoucnosti ještě změnim. ()

Texas

Horor bez jediného náznaku strachu a tiež slaboduchá blbosť, ktorej kvalita nestačí ani na večerné vysielanie tv JOJ. ()

CID7

Čekal sem stále kdy se to rozjede a už byl konec, který se dal očekávat. JInak to bylo natočeno podle skutečné události. ()

Neel odpad!

Tenhle film se mi dostal do ruky absolutně náhodou. A to blbou náhodou, nutno podotknout. Větší blbost jsem hodně dlouho neviděla. Zběsilé pobíhání ječící dívky v podzemních katakombách, kde jedinou akcí je občasné zakopnutí v pravidelných časových intervalech... Tak tragický to bylo. Ani scénáristé nemuseli extrémně popouštět uzdu své fantazii. "Leave me alone!" to jistí. ()