poster

CoMyJenVíme!?

 • USA

  What the #$*! Do We (K)now!?

 • USA

  What the Bleep Do We Know!?

Dokumentární / Drama

USA, 2004, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  *****

  Moc hezký dokument (podobný Secretu) k zamyšlení. Hlavně skvěle natočený ! - na to, že je to vlastně jen "pouhý" dokument, jsem koukal jak je opravdu dobře provedený. Moc se mi líbila taneční scéna na párty - ta byla skvěle natočená. K samotnému obsahu dokumentu se zde nechci rozepisovat, když tady vidím ta rozporuplná hodnocení. Nechci se s nikým dohadovat. Myslím si svoje. Já vím, že to funguje.(18.11.2009)

 • sta
  odpad!

  jeden z nejčistších odpadů, co jsem kdy dal.. teď už jen čekám na výpravný tříhodinový dokument plný triků na téma 1+1=6,24 (pro případné šťoury, které tento "film" něčím intelektuálně oslovil - nejsem konzervativec, ale tyhle hypotézy mnohem kouzelněji a mnohem dříve představil třeba takový Aldous Huxley, nebo kniha Sociální konstrukce reality, tam to smysl má, tam se s tím nějak pracuje. v tomto čemsi to není nic).. ultrazbytečné a naprosto bezcenné "dílo"(31.3.2008)

 • Happens
  *

  Kvazivědecké zpracování dobré myšlenky, je opravdu fakt, že tvoříme svět okolo sebe tím, jací jsme, ale takový dokument bych zakázal, být vědcem v tomto filmu, tak žaluji režiséra za sestříhaný blud. Děkuji, ale už víckrát nic netočit, tito režiséři by mohli brát lekce točení od Trošky (u kterého dodnes nevím, jestli to myslí vážně, když točí filmy, nebo je to jakási pomsta světu).(4.11.2010)

 • Baxt
  odpad!

  Ok, abych to hned neházel do absolutní žumpy, našlo se pár tvrzení s kterými jsem souhlasil, ne protože by mi byly po chuti, ale protože dávaly smysl. Herečka Marlee Marlin dokázala v těch hraných břečkách být docela "cute". Výčet pozitiv tímto končí. Ohlasy totiž nelhaly. Nemusíte být expert na kvantovou fyziku, abyste tento film dokázali řádně ocenit, protože přesně k takovým se snaží hovořit. Háček nastává po půlhodince na sebe navazujících teorií. Náhle jste bombardováni fakty. Informace, jež mají podle tvůrců potenciál změnit vám život, jsou předkládány bez stínu pochybnosti. Nenašel jsem moment, kdy by se ke mně třeba jen jeden z těch rádobyexpertů (doporučuji komentář uživatele Subjektiv, něco obdobného jsem tušil) otočil a položil mi otázku, či udal důkaz o své pravdomluvnosti. What the Bleep Do We (K)now!? tak působí jako vábnička na kachny, nevím za kým se přesně má TheMaker a jemu podobní vydat, ale platím cestu. Třeba vás taky jednoho dne zastaví roztomilý černoušek a začne míchat hrušky s jablkama. Otevřete svou mysl, stačí věřit!(12.3.2011)

 • Omnibus
  odpad!

  To DVD mi daroval kamarád, co má furt nějaký otázky a vadí mu, že na ně nedostává odpovědi -tohle prý musím vidět! // Naprostý souhlas! Hromada inspirativních otázek... Přímo hromada všech hromad! A ta odvaha, jak se tvůrci nebáli zabrousit do všech vědeckých oblastí, o kterých si někdy přečetli v americkém vydání časopisu ABC nebo něco zaslechli na partajní schůzi New Age... Výživně alternativní, podmanivě manipulativní, sice poměrně špatně a nudně natočené, ale zato nádherně pavědecké a fantasticky demagogické. Ano, i já se tímto hrdě hlásím k duševně placatým a nedomrlým nešťastníkům, pro které upéct tento voňavý kvantově mechanicko parapsychologický dort kočičky a pejska bylo házení perel sviním. Jenom chleba tam nedali, ten totiž ... A pak šel kolem velký černý pes, všechno jim to sežral a bylo mu moc zle... Dovolte mi se s tvůrci tohoto PLACATÉHO DVD teoreticky a relativně, nebo raději definitivně rozloučit srdečným Einsteinovským: bleeE=ehMfujCyp na druhou! //Jo, jo... Asi se domákl, že mu chodím za ženou a jen tak obyčejně mi rozbít hubu mu připadalo jako příliš malá pomsta :-)(5.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace