poster

CoMyJenVíme!?

 • USA

  What the #$*! Do We (K)now!?

 • USA

  What the Bleep Do We Know!?

Dokumentární / Drama

USA, 2004, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  **

  Po vynikajícím dokumentu Tajemství jsem si pustil i tenhle dokument, který mi už nějaký ten pátek ležel (nebo stál?) na HDD. Řeknu vám, že tohle byl zcela jiný zážitek. Jednak proto, že se ve kvantové fyzice vůbec nevyznám. A jednak proto, že od chvíle, co se objevily ty želatiny různé barvy, tak jsem to přestal brát jako seriózní dokument. Na tomhle můžu ocenit maximálně pěknou hudbu a to, že některé myšlenky jsem pochopil a nepřišli mi tak nereálné. Ale přesto více jak dvě hvězdy po mně nechtějte.(30.7.2009)

 • Lord.Jim
  **

  Oproti "Tajemství" paráda.(9.5.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Fór století, nepopsatelný teror. Když už samou rozežraností nevíš coby, založ si novou realitu. Tvůrci i příznivci tohohle pavědeckého paskvilu sice nepochybně rádi a často přemýšlejí, nicméně prováději to v intencích "pravidel", jejichž smysl rozmetá i ta nejposlednější motivační příručka z nejbližší knihovny.(23.1.2015)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Co dodat? Pseudověda, šarlatánství, lži na maximální úrovní. Navíc příšerně nudné a strašlivě natočené.(26.6.2010)

 • Bachy
  **

  Ani ne, tak dokument, jako spíše motivační video. Vstaň, jdi něco dělat a tvoř. A hlavně zkus se rozhodnout jinak, než jsi se rozhodoval doposud. A nebylo to vůbec špatné. Pár zajímavých věcí jsem si našel a ačkoliv chytré hlavy mluvily na mě až moc chytře, vcelku jsem chápal a nenudil se. Ale ano, zpracování mohlo být možná trošku lepší a svižnější. Zvláštní, jak se zde rozdělili uživatelé na odpad! a ostatní. Některé argumenty zde jsou trochu mimo mísu.(8.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace