poster

Už vám není dvacet, paní Bláhová (TV film)

Komedie

Československo, 1980, 33 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

  • togaf
    *****

    Děj je sice předvídatelný, ale obsazení je tak hvězdné, že děj nikoho zajímat nebude. Jde o půlhodinku nabitou dokonalými hláškami, které mě rozesmály nahlas, a to se nestává často. A u české komedie je to opravdový zázrak. Nevím koho vynést do nebe dřív - Brodského, Dlouhého nebo Medřickou. Nebo možná Slunéčkovou...(2.12.2011)

  • (mOnkey)
    ****

    „Latinsky měď?“ „Cuprum.“ „Až na Vánoce.“ „Co... co až na Vánoce?“ „No rum koupim až na Vánoce.“ Svižná mikrokomedie plná omylů a nedorozumění, v nichž mají prsty zejména popletený otec Vlastík Brodský a šibalský nápadník jeho tchyně Miloš Kopecký. Ale i ostatní herci stojí za pozornost (rozverná tchyně v podání Dany Medřické a mladý Vladimír Dlouhý).(1.12.2011)

  • vitekpe
    ****

    Vtipna konverzacni komedie s obsazenim, ktere nemohlo zklamat. Vzacnost... :-)(25.5.2011)

  • dr.fish
    ****

    Malá komedie ze starých časů, skvěle obsazená.80%(28.7.2011)

  • ondrula
    ****

    Hlavně díky Kopeckému, který hraje na malém prostoru velké divadlo, je to povedená a zábavná mikrokomedie. Pamatuju si, že když jsem byl malej, jely tyhle věci v TV skoro nonstop. Danu Medřickou mám rád, ale tentokrát nehrála nic moc, co by se jí dalo uvěřit (zvlášť když hraje jakoby ztřeštěnou infantilní babičku). No a Svatopluk Skopal mě přirozeně sral jako vždycky.(4.8.2011)

  • Lish84
    ****

    Příjemná chuťovka. Zápletka se sice nedá označit za vrchol originality a nápaditosti, ale rozhodně je docela fajn a poskytuje hercům spoustu možností se "vyřádit". Chybu nemá dvojice Medřická a Kopecký, o moc pozadu nezůstává ani Vlastimil Brodský s Karolínou Slunéčkovou. Ti mladší už sice nemají vtipné výstupy "v popisu práce", ale třeba Vladimír Dlouhý Daně Medřické ve společné scéně zdatně sekunduje.(16.12.2007)