Kočky (TV film)

Hana Cielová

Tomáš Sysel

Scénografie:

Jan Kadlec

Trošku mi vadil "urychlený konec", který je víceméně happyend, trošku dost mi vadila (módní?) roztřesená kamera, ale díky skvělé Báře Hrzánové a Haně Maciuchové jsem na to téměř zapomněla..... hlavně Bářin výkon by (jako všude) samostatně zasloužil plný počet!(14.6.2010)

Zatraceně těžké drama. Ale zajímavě zpracovaná kamera. Sympaticky nezvyklé. A výkon Barborky Hrzánové byl naprosto fenomenální!!!!(14.6.2010)

• quixote

Pravý opak nedávno uvedené „Nespavosti“ od A.Berkové, v níž se mimochodem také objevila Hana Maciuchová ( a s mnohem lepším výsledkem). Ať se herci – a Bára Hrzánová zvlášť – snažili, jak chtěli, z takového blábolu, který autorka nadrásala, životný příběh nestvořili. Nepravděpodobné a nepochopitelné situace a motivace, dialogy rádoby ze života, ve skutečnosti velmi umělé a trapné. Opravdového prožitku se v několika scénách dotkla jen Bára Hrzánová a Yveta Kornová. Švenkování a přeostřování už od samého začátku spíše rušilo než ozvláštňovalo. Škoda, že štáb nevybral pro režiséra pár korun na stativ…(14.6.2010)

-UDĚLÁM SI ŘIDIČÁK. -PROBOHA A PROČ? -POJEDU DO PRDELE. Tady tak nějak ani nevadilo, že vývoj příběhu se dal poznat, a to hlavně díky geniální Barboře Hrzánové. 70%.(14.6.2010)

• Compadre

Čirá deprese(24.7.2010)