Kočky (TV film)

Jan Kadlec
  • Compadre

Čirá deprese(24.7.2010)

• paascha

Na tu současnou TV bídu, na to, že tam hrála totálně příšerná Kráva Krysová, na to, že to nemělo patu, natož hlavu, na to, že to byla volovina, jsem se celkem nenudil. Nebavil, ale nenudil.(14.6.2010)

Citlivě napsaný i natočený film, který stojí na parádním hereckém výkonu Barbory Hrzánové. Klára Issová se objeví až v polovině (a ještě stihne párkrát zmizet), ale i tak se okamžitě stane druhou nejzajímavější postavou. I zbytek téměř čistě dámské jízdy hraje slušně, z mužských postav má nejvíc manévrovacího prostoru alkoholik Jana Šťastného. Povedený TV film.(19.10.2006)

• raroh

Tak snad jedině civilní herecké výkony za něco stály (Hrzánová, Šťastný), jinak totálně mimo realitu stojící blbina, která si hraje na psychologično a autencitu.(14.6.2010)

Trošku mi vadil "urychlený konec", který je víceméně happyend, trošku dost mi vadila (módní?) roztřesená kamera, ale díky skvělé Báře Hrzánové a Haně Maciuchové jsem na to téměř zapomněla..... hlavně Bářin výkon by (jako všude) samostatně zasloužil plný počet!(14.6.2010)