Otec, pan Vohnout, je doma považován za idiota a bačkoru. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení... Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru. Do všech rolí byli obsazeni skvělí herci, jako například Ondřej Vetchý (Babí léto, Duše jako kaviár, Prachy dělaj člověka), Veronika Žilková (Otesánek, Milenci a vrazi, Anděl Páně), Jiří Mádl (Snowboarďáci, Rafťáci, Jak se krotí krokodýli, Ro(c)k podvraťáků), Nella Boudová (Bylo nás pět, Kolja, Doblba!), Jitka Ježková (Báječná léta pod psa, Početí mého mladšího bratra, Andělská tvář)... (oficiální text distributora)

Pisoarec

Film Po hlavě...do prdele je směsice několika příběhů, které se navzájem prolínají a každá z postav vidí dění kolem sebe jinak, podle sebe. To se sice zpočátku poměrně daří, ovšem v závěru se to změní v naprostý chaos a guláš a nepomůže ani všelijaké maskování v podobě různých filtrů, zpomalování a zrychlování obrazu a menšího náznaku bullet-timu. Tahle finta mohla vyjit a taky že vyšla např. absolventskému Restartu, jehož vizuální stránka dokázala perfektně zakrýt značné trhliny ve scénáři. Po hlavě...do prdele zkrátka mohlo vytěžit o dost víc, námět na to byl. Takhle jsme svědky sice zajímavého svižného střihu , nápadité kamery, občasných vtipných hlášek (zejména v závěru) a sem tam povedených hereckých výkonů ( hlavně Petrovi Jáklovi role skvěle sedla) , ale k čemu to je, když se Marcelu Bystroňovi nepodaří diváka zaujmout. Ať už jsou filmy kupříkladu Karla Janáka jakékoliv, dokáží pobavit poměrně slušnou skupinu lidí, kdežto filmy Marcela Bystroně (Po hlavě...do prdele je trochu podobný Rocku podvraťáků) jsou pro publikum, které musí být vybaveno obrovským smyslem pro pozornost, a že je jí u Po hlavě...do prdele sakra zapotřebí! Pár zajímavých momentů se zde ale určitě najde, nicméně to nepřebije řadu hluchých míst, kterých je zde zdaleka víc a přesto, že jsem Bystroňův velký fanda a snažil jsem se z filmu vyždímat co nejvíce pozitivního, nějak to nešlo a obávám se, že pokud nebude zrušeno udílení cen Plyšového lva, bude to letos právě Marcel Bystroň, který převezmě žezlo po nekorunovaném králi této nelichotivé ankety Zdeňku Troškovi! Co naplat....tak tedy...Po hlavě....DO PRDELE! ()

Pute

Taková normální rodinka psychopatů ... A pokud čtete web D-Fens tak v tomhle filmu pan Vohnout není vohnout, ale spíš z****bijec. Na české poměry nevídaný film a i když má slabší chvilky *** si zaslouží. ()

Groower

Vzhledem ke komentářům jsem ani nic moc víc nečekal. Opravdu je to všechno těžko uvěřitelný a nějaká výrazná pointa úplně chybí. České Pulp Fiction nevyšlo. Kdo mě pobavil byl Mádl. ()

redalert21 odpad!

Ja se zastrelim, prisaham, proč se na to ty naše radoby "hvezdy" nevyserou, na to se proste neda divat, jsem tak nasrany až to není pěkné, hudba tak šílená, jednoducha a na jedno brdo i díte by vymslelo lepší skladby!! Končím, fuj! A jsem pro zavedeni minusovych hvezd, protože toto ať už jakkoli srovnavat s PULP FICTION je nehorazné!! ()

Vitex26

Tak, vašnostové. Co dáš, to dostaneš, alespoň tak to zní v soundtracku tohoto, hm, jak to říci slušně, kinematografického nedochůdčete. Já nedal nic a tudíž jsem také nic nedostal. Ale vlastně ano, dostal, i když bych porci zoufale nevtipné nudy a metody pokus - omyl, milerád oželel. Pakliže už něco střeleného z polistopadové české produkce, tak stokrát raději skutečně humorný Choking hazard. ()

Pateyl

Čekal jsem sračku, ale tohle byla fakt zábava. Dobré hlášky, akce a i herecké výkony. Už od začátku jsem do toho šel s nadsázkou, ale přesto jsem se fakt pobavil. ()

Laci

Porovnávať túto komédiu s Pulp Fiction alebo podobnými filmami by nebolo dobré a myslím, že film sa o to ani nesnaží. No aj tak som sa pri nej výborne pobavil, ale neviem, či to mali tvorcovia pôvodne v pláne. Niektoré scény vyznejú veľmi smiešne aj keď to mali byť zrejme vážne scény. Scenár sa mi vôbec nezdál zmätený, práve naopak - tri vyprávania z rôznych uhlov pohľadu sa perfektne dopĺňajú a postupne vytvárajú síce nereálny, ale aspoň zábavný obraz podarenej rodinky (matka katolícka lesba, foter idiotsky zabiják a syn... to už je jedno). A k tomu všetko sedí a v príbehu niesú žiadné logické chyby. Veľké plus je hudba, rýchly strih a sem tam aj nejaký efekt. ()

gstudio odpad!

Nudné a - především v místech, kde se snímek pokouší o tzv. "černý humor"- rozpačitě trapné. Vypnuto po půl hodině. Během této doby jsem nezaznamenal žádný důvod pro udělení ani jediné osamocené hvězdičky. ()

Desmi

Je to sice sračka, ale pobavila mě. "Co je Vašnosto? Legrando grando? Tak zhasnout a spando grando!" =D S tímhle filmem si k dobrému pocitu nepomůžete, ale pro milovníky suchého humoru a stupidit.. ()

fooggyy7 odpad!

Mohl to být docela dobrý film, kdyby.... Kdyby to natočil někdo jiný, než podřadný režisér a scenárista, kdyby tam byla jiná hudba, raději žádná, a kdyby tam vůbec nebyl kameraman. A ti herci. Mádl. Mádl by vůbec v žádným filmu neměl hrát. Vydržel jsem dokoukat do konce pouze proto, že jsem nevěřil, že druhá půlka může být stejně špatná jako ta první. Spletl jsem se. Takový film může natočit leda úchyl, anebo JXD. Jsem plukovník v záloze, moje osobní číslo 1938, 1948, 1968. Halelujáááááááá. ()

rigby

Slušná slátanina. Těžko říct, o co tu vlastně autorovi šlo. Neuchopitelný zmatek, podivné postavy, absence avizované legrace. A nakonec jedno velké NIC. Hvězdičky dávám za příjemné písničky Petra Bende. ()

Karbos

Tenhle českej bizár si **** prostě zaslouží :)*IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 4/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 4/10 viz profil ()

RomanL odpad!

Vůbec jsem nepochopil, o co ve filmu jde. Cosi jsem slyšel o příměru s Pulp Fiction, jo je to podobné asi jako akt a pietní akt. Být Tarantinem, tak toho kdo to vypustil žaluju za urážku. Jo, a pokud existují takoví exoti, kteří ve filmu vystupují, a v takové koncentraci, tak asi žijí na jiné planetě než já... :-( ()