Otec, pan Vohnout, je doma považován za idiota a bačkoru. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení... Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru. Do všech rolí byli obsazeni skvělí herci, jako například Ondřej Vetchý (Babí léto, Duše jako kaviár, Prachy dělaj člověka), Veronika Žilková (Otesánek, Milenci a vrazi, Anděl Páně), Jiří Mádl (Snowboarďáci, Rafťáci, Jak se krotí krokodýli, Ro(c)k podvraťáků), Nella Boudová (Bylo nás pět, Kolja, Doblba!), Jitka Ježková (Báječná léta pod psa, Početí mého mladšího bratra, Andělská tvář)... (oficiální text distributora)

supo

Film nebyl ani tak dobrý jako spíše jiný. Jeden z mála filmů z naší kotliny co nejsou usměvná rodinná komedie nebo tragikomedie se stejnou partou hercu. Na pulp fiction nebo knoflíkáře jsou ale 3 příběhy málo a navázane nejsou moc dobře. Přesto dávám 3 hvězdičky. ()

Chejpao odpad!

Opravdu jsem měla snahu a předsevzetí to dokoukat, už ze zvědavosti, jestli pokračování bude ještě horší než to, co jsem zatím viděla. Před půlkou filmu jsem ale kapitulovala - moje schopnosti strávit příšerně natočenou svrchovaně trapnou nudu jsou zkrátka omezené. Asi nejčistokrevnější odpad, co jsem zatím udělila (jestli je film v druhé polovině geniální, tak se za ten odpad omlouvám, bohužel to nejspíš nikdy nezjistím). ()

Sathine

Pokud divák čeká nějakou úžasnou komedii, tak bude asi velmi zklamán. Pokud ale člověk chce oddechovku, naprosto šílenou, u které nemusí přemýšlet, tak tento film je naprosto skvělý. Absurdní černý humor, absurdní postavy, ale to je přesně to, co člověk někdy potřebuje. ()

Stofy

Nepochopil jsem o co se vlastně Marcel Bystroň pokoušel.Celý příběh je absolutně mimo realitu.Vetchý který se snaží zahrát tajného agenta trošku se pokouší vžít do role Jamese Bonda (Neúspěšně).Malé děti obchodující se zbraněmi.Další tajní agenti a další děti.Tohle není Afrika!Hodil by se sem jeden citát: "Co tím chtěl autor říci?" ()

Eisenmann

Tohle vážně myslel někdo vážně? Jedna jediná hvězda, kterou jsem této katastrofě přidělil, snad náleží tomuto filmu za občasné humorné dialogy, které člověka vyruší z neustálého zvracení v průběhu této neskonale trapné podívané... ()

FauSSt odpad!

No nech ti nejebe....co to kurva bolo?....totok by nedal ani Jakubisko ked zavodne fetoval a ze ten stvoril zopar "skvostov"....ten Bystrom alebo co to bolo za picu, iba dokazal ze aj z kvalitneho masa(obsadenie) sa da uvarit len sracka a ne chutny gulas... ()

mlock

Chvílema zábavné, chvílema blbé. Jen bych upozornil na 2 výrazné nesmysly: PETka sloužící jako tlumič a potom kapuca, která má zřejmě vylepšit orientaci a periferní vidění. ()

Himbajz

Něco se v tom najde. To zas jo. moudro světa to není ale. Připomíná mě to porevoluční natáčení.... Tak či tak se na to raději nekoukejte. :-D ()

Neroy

Byl jsem na to kdysi v kine a jednou za rok za dva si ten film musim znovu pustit. Skvely hudebni doprovod a uzasna porce nadsazky.A spousta vybornych hlasek. Prijde mi, ze hodne nizkych hodnoticich se ten film snazi brat zbytecne vazne. ()

Beata.Zajaco odpad!

No tak toto byl nejhorší film, který jsem v životě viděla……..to opravdu nestojí ani za komentář a úpřimně se divím, že vůbec ti herci do toho šli. ()

vinducha

928. nejhorší film ? Ale ne , budu se opakovat , ale do světa chodí daleko horší "výtvory" , tohle je taková bžunda . Mě to neurazilo a na 1 skouknutí úplně v pohodě . Je ale pravda , že kdyby hlavní postavu hrál někdo jiný než O . Vetchý , asi bych 1 hvězdu ubral. ()

maken

Mádl zo Žilkovou tomu na chvíľu dali zdanie že to bude zaujímavá záležitosť.. Slabý záblesk pri pornoscéne tiež.. A po zábleskoch prišiel zhas.. ()

SimonM odpad!

Otec, pan Vohnout je doma považován za idiota a hraje jako idiot a není bohužel sám. Režie Marcela Bystroně je prostě strašná a nedokázala ukočírovat ani hlavní hvězdy Ondřeje Vetchého a Nelu Boudovou. Tohle opravdu je vrchol blbosti a trapnosti. Pane režisére už prosím netočte filmy a pokud ano tak hlavně k nim nepište scénář. PS: V době dokonalých 3D triků je váš průstřel srdce vrchol amaterismu. ()

survik1

Lidi, neberte to tak vážně. Však ono to ani vážně není myšleno. Já se u filmu pobavil stupiditou, která koukala všude kolem. Ale upřímě jsem se zasmál. Tři hvězdičky a po hlavě ... do prdele. ()