Otec, pan Vohnout, je doma považován za idiota a bačkoru. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení... Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru. Do všech rolí byli obsazeni skvělí herci, jako například Ondřej Vetchý (Babí léto, Duše jako kaviár, Prachy dělaj člověka), Veronika Žilková (Otesánek, Milenci a vrazi, Anděl Páně), Jiří Mádl (Snowboarďáci, Rafťáci, Jak se krotí krokodýli, Ro(c)k podvraťáků), Nella Boudová (Bylo nás pět, Kolja, Doblba!), Jitka Ježková (Báječná léta pod psa, Početí mého mladšího bratra, Andělská tvář)... (oficiální text distributora)

Rockerman

Myslím, že je velká škoda, že tento nápaditý a v našich končinách nevídaný film byl natočen zrovna takto. Tedy s mnoha nudnýmí a mdlými pasážemi. Chtělo to jen kapku více tahu na bránu, trochu svižnější tempo a mohl to být výborný "biják". Také výběr herců do dětských rolí se mi moc nelíbil. Ale i tak si mysím, že se na to dalo dívat a viděl bych to na průměr, tedy 2 a půl *. Půl hvězdy přidávám za odvahu natočit tento neotřelý námět. ()

Drom

Nemohu si pomoci, mě to docela pobavilo. Zpracování je sice takové podivně barevné, charaktery jsou přehnané a vlastně je to o ničem, ale když si vzpomenu na "komedie" typu Kameňák nebo bláboly jako Keeping the Faith, tak tohle je pro mě rozhodně atraktivnější a pustím si stokrát raději. ()

kluzo

Film o tom, že do armády jdou jen lidi s psychiatrickou diagnózou. Nebo, že by to z těch lidí udělala až armáda? Každopádně to je k zamyšlení. Hodně nesoudržný a rozskákaný scénář se zbytečnými dějovými liniemi ... Přesto jsem vydržel až do konce a docela to ani nebyla nuda. "Budeš mít špatné reference." "Ne, když je zabijem všechny." ()

Menno

Neuvěřitelně nepodařená pitomost. Marcel Bystroň tak nepřímo souteží s Martinem Kotíkem o titul nejhoršího českého režiséra současnosti. ()

Oonika

Neuvěřitelná směska absurdity :D ale prostě jsem se bavila, skoro každý herec měl svoji výbornou chvilku, kdy jsem se málem počůrala smíchy... Ale chce to mít náladu na nějakou blbinu, než se začnete koukat. ()

Folinka odpad!

Když mě přestalo bavit se dívat, tak jsem alespoň poslouchala.. když mě přestalo bavit poslouchat, tak jsem to musela vypnout a to se mi stává opravdu málokdy...víc už "to" ani nemá význam komentovat... ()

-henry- odpad!

Je to revoluční počin polistopadové české kinematografie: definitivně se smazal rozdíl mezi amatérským a profesionálním filmem. Není to kvůli novým, lepším a stále dostupnějším digitálním technologiím, ale kvůli neschopností tvůrců. ()

D.I.G

Keď som prstom hladal v nose a v bulletine narazil som na stupídny názov Born into shit. Povedal som si: J*bali to psy, idem na to, uvidím, možno sa pošťastí. Ale až takýto konský klobás som nečakal. Dobre mi to sadlo. ()

PaRi

Když si představí té práce a potom takový výsledek... Všichni na place byli zaujati, všichni se tvářili jako, že dělají umění... pane režisére sem, pane režisére tam... ()

TSZ

Pokud to měla být parodie na Pulp Fiction, tak tam bylo dost málo humoru. Pokud to snad nedejbože parodie být neměla a Marcel Bystroň tento "pokus o film" myslel vážně, tak tu máme jednoznačně nejbizardnější český snímek poslední doby. Tvůrci se zřejmě domnívali, že když se budou všichni neustále chovat jako kokoti tak se jim podaří vytvořit nový kult a citovat hlášky z filmu bude mezi mládeží děsně "in", ale očividně se to nezdařilo. Dávám jeden bod za relativně zajímavé téma otce od rodiny, který je všemi považován za debila a on se živí jako nájemný vrah, jakkoliv to všichni zúčastnění sprasili... Ondřej Vetchý v roli chladnokrevného drsňáka byl neuvěřitelně k smíchu, o Petru "poprvédržímvrucepistoli" Jáklovi se radši nezmiňuji... ()

D.awi.d

V roce 2005, v Québecu v Kanadě učinili vědci přelomový objev. Vytvořili umělou inteligenci (AI), která umí sama psát scénáře. Sám hlavní tvůrce tohoto projektu, John Marssene v jednom článku zdůrazňoval, že tato umělá inteligence je nedokonalá, co nedokonalá, vlastně docela hloupoučká a pitomá. V roce 2006 bylo do projektu přizváno dalších 10 lidí a vývoj pokračoval. V roce 2006 jste si mohli v předních českých denících přečíst, že Česká Republika se zapojila výraznou měrou do tohoto projektu tím, že se zavázala natočit jeden z pokusných scénářů. Tímto pokusem vznikl očekávaný film Po hlavě do prdele.Jak pokus dopadl už asi víte, tento vygenerovaný scénář dovezený z Québecu a přeložený z francouzštiny do češtiny, je tak strašný, že by další vývoj umělé inteligence tvořící scénáře měl být na několik let pozastaven. Québec se nevzdá a bude svoji AI nadále vylepšovat, tvrdí nejmenovaný zdroj z ČTK. ()

milwaukee odpad!

Nomen omen. Jméno filmu vystihuje zcela jeho kvalitu. Lituju, že jsem se na film vůbec díval, protože větší kravinu jsem snad neviděl. Byl to ztracenej čas jak můj, tak i všech aktérů. Vetchej má na víc, ale poslední dobou mám pocit, že jde právě tímto směrem :-/ ()

MickeyWolf odpad!

To zas bylo něco... Miliony bez-pointových vtipů, nesmyslně epileptický střih a scénář s naprosto, zbytečnou angličtinou, která má vytvořit nějaký mylný dojem, že se jedná o akční bondovku... K tomu na vrch ještě vysoko nepravděpodobné situace dnešních dětí a hudba, s její intonací tónů, která je pravidelná, asi jako obličej Sylvestra Stallona na konci Rockyho. ()