Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

dINsA

Uwe! Vykašli se na akční filmy (tvoje zrežírovaná akce stojí za prd) a začni točit komedie ... Začátek a poetický konec je téměř dokonalý. SPOILER: Dal bych dva a půl, ale za prozrazení tajemství, kde Uwe bere peníze na své filmy si ty *** Postal zaslouží ... ()

S-Q

Opět zdařilá filmová podoba hry, kdo ji hrál, zcela jistě to pochopí. I kdyby se to od hry distancovalo, tak ač trochu úchylné, stále příjemně odpočinkové na zhlédnutí. ()

sugar80

Stejně jako další Bollovy filmy neaspiruje na žádná pozitivní ocenění kritiků, pokud k filmu ale přistoupíte bez zábran, může se vám dokonce i trochu líbit. Příběh nemá smysl sledovat, jsou v něm zamotaní sektáři s koncem světa, muslimové, extrémně tlustá souložící žena, hloupí policajti, hloupý George W. a hromada hloupých a vyvinutých sektářek. Film je poměrně humorný (ve stylu Leslie Nielsena a podobných) a je v něm hodně násilí a mrtvol (i malých dětí). Přesto jsem ale ochoten připustit, že právě takto to Uwe myslel a šlo mu o zachycení atmosféry zběsilé hry Postal. ______ PLUSY: Vtipné, krvavé, se sympatickým hlavním hrdinou ______ MÍNUSY: Hloupý příběh, řada hluchých míst ()

kristmeister

Lidi proč dáváte hodnocení odpad když jste to ještě neviděli jen kvůli tomu že to natočil Uwe Boll. On už se ze svých chyb poučil stačí se podívat na jeho filmy Stoic a Tunnel rats. Navíc Postal je úžasnej film s černým humorem a skvělou hudbou všech žánrů a jde vidět že Uwe se ničeho nebojí. ()

czKarlos

Nechápu, proč lidi dávají filmům Uwe Bolla samý nejhorší známky. Když se jim to nelíbí, ať se na ně nekoukají … Když se du dívat na nějakou Bollovku, tak je mi jasný, že to nebude žádnej Titanic nebo Avatar . Když už jsem nakousl tyto dva filmy, tak musím říct, že u obou jsem se místy nudil, protože jsou hodně dlouhý. Postal je černý humor, akce, akce, akce!!! EDIT: Znova shlédnuto ... ****** 6 hvězd ()

Archvile

Povinnosť pre PC hráčov série Postal. Zo začiatku mi to trochu pripomenul film Borat ktorý ale mi moc nesadol. Našťastie tento totálny úlet ma pobavil až do poslednej minúty filmu. ()

inhotep

Uwe natočil vcelku fajn film, úvod z 11.9 je boží, závěř taktéž, kočka jako tlumič je legndární. Politická nekoreknost je sice většinou laciná, ale potěší. Falešná církev vcelku vystihuje podstatu všemožných sekt, nebere si servítky, islám, křesťanství, nic není antiamerikánci Uwemu svaté, Uwe si dělá srandu i sám ze sebe, no u mě dobrý 2 ** jsem zaokrouhlil. ()

Vonter odpad!

Postalu 2 jsem se něco nahrál a tak jsem se docela těšil na film. Lidi tady píšou, že nechápou negativní hodnocení, a že se odpad dává automaticky v souvislosti s Uwe Bollem. Já si taky nemyslím, že by tento film byl odpad. Odpad je slabé slovo. Já si myslím, že je to jeden z nejhorších, nejnudnějších, nejstupidnějších a nejafektovanějších filmů, co jsem kdy viděl. Tady je špatně naprosto všechno a je mi úplně jedno, že má tuhle slátaninu na svědomí Uwe, i kdyby to natočil svatej Dyndyndon, je to odpad odpadů. Tfuj. ()

Hornet.CZ

41% / Celkově zajímavé filmové zpracování nechvalně známé hry Postal (hlavně druhého dílu), která sama o sobě je kvalitní a dosti brutální blbost, avšak zde ta kvalita moc není, scénář je místy hluchý, nudný a některé vtipy nefungují ani v případě, že by šlo o humor britského typu, každopádně příšerný pohled je i na umělou krev, která vypadá opravdu všelijak jen ne přesvědčivě. Mezi klady pak asi určitě patří těch pár povedených vtipů a naprostá ignorace jakékoli politické korektnosti, díky čemuž je tento film výjimečný a opravdu originální, jenom by se hodilo lepší provedení. ()

VokoVeVaku

Máte rádi divný humor? Takovej ten, kterej se neštítí ničeho, je morbidní, krutý, černý a především totálně dada? Tak jste tady správně, protože tohle všechno tam najdete. Jistě film působí občas levně, je to naprostá hovadina a vlastně je to jen smršť útoků na vše slušné a wtf momentů, ale to je účel, kdo zná původní hru, tak chápe, tohle je dokonalá videoherní adaptace. Když to vezmu kolem a kolem, tak je to vlastně úplná sračka - naprosto dokonalá pětihvězdičková sračka. ()