Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

Python

Misty vazne zabavna crazy komedie/parodie, nektere vtipky vynikajici.. Myslim, ze o moc lepe atmosfera Postalu (hry) vystihnout a natocit nesla.. Povedl se vyber Zacka Warda do hl.role.. 7/10 ()

Doomer

Jak jsem videl jmeno rezisera tak sem si rikal ze to bude dalsi z jeho blbosti ovsem neni tomu tak. Uwe prekonal sam sebe a natocil jednu z nejlepsich komedii co sem temto rok videl nekolikrat sem musel vyprsknout smichy tomu co se ve filmu delo jak se pekne vsechny typy lidi parodovali apod navic stylem je film velmi podobny hre. Opravdu tento film navzdory obecnemu mineni povazuji za klenot 10/10 ()

KdG

Hrál jsem oba díly Postalu a ta hra si o zfilmování vysloveně říkala. Že se toho ujal Uwe Boll mě vůbec nevadí protože se toho ujal velmi schopně. Namixoval humor, (sebe ironii), provokaci a akci, okořenil to pěknejma babama a je z toho velmi dobrá zábava. Maximální hodnocení dávám spíš jen symbolicky abych vyvážil pár lidí co film naprosto nepochopili. ()

Avarga

Vážení přátelé, dát tomuhle 1 hvězdu je opravdu hloupost. Dvě hvězdy už závisí na úhlu pohledu a náladě. Já sem osobně dal tři hvězdičky, protože se Boll téměř skvěle trefil do herní předlohy, která sama o sobě je úplně šílená. Hlavní postavu Zack Ward hraje perfektně. Nadále se mi líbil vždy nechápavý pohled strýčka Dave. Pak si nemohu vynachválit černého policistu, který se staral o retardovaného Harryho a nakonec sem se i musel zasmát nad tím, jak se Uwe vůbec nesral s postřílením dětí, nacismem a Al-kaidou. Tohle by si jen tak někdo asi nedovolil natočit, ale jak to vypadá, v tom chlapíkovi asi něco je... Ruku na srdce, viděl sem už mnoooooooohem horší komedie, které měli v průměru dvě hvězdičky. Škoda, že je tento režisér tak hloupě zaškatulkovaný :p ()

mrclTV

Typická trashová paródia/komédia, ktoré nám hlavne USA zvyknú rok čo rok rok dopriať (ale aby sme nekrivdili iba ďalekému zahraničiu aj tuto neďaleko nás pán Troška vie obdariť svojimi Kameňákmi a podobnými zábavami). Je to klasicky tak zlé, že sa až príležitostne schuti zasmejete na tých absurditách. Úprimne neviem, prečo ma práve tento snímok Uwe Bolla takú zlú reputáciu, nepríde mi výrazne horší alebo nebodaj lepší ako napríklad také Scary Movie, This is Sparta, Sajrajtmovie alebo iné chuťovky z tohto žánru. Je to hnojárina, ale nájde sa aj par vtipných scén, napriklad ako si Uwe sám zo seba robí srandu, no ale jednoznačne najlepšia scéna je státie v zápche na zelenú, absolútny gól :D Ale dve a alebo tri vtipné scény je jednoducho veľmi málo. PS: Tento film údajne stál 15 miliónov dolárov? To je snáď vtip, že? Zhodou okolností som tesne pred tým videl Walk the Line a ten stál 29 miliónov, ale to tam hrali oscaroví herci malo to dve a pol hodiny a dej sa odohrával vo viacerých historických obdobiach. Pričom toto tu malo za kulisy priemerný dedinský zapadákov, hrali tu no-name (porno)herci + jeden štek mal J.K. Simmons a prevedenie akčných scén bolo na zaplakanie. Cítim tu ulievanie peňazí. ()

jack_scott

Vynikající Bollova sra*ka, ten člověk se fakt překonává. Dávám dvě hvězdičky v hodnocení čsfd ačkoliv Bollovy snímky nejsou hodny aby vůbec někde byly uvedeny, a pět hvězdiček v Bollově vlastní kategorii. Jeho totiž člověk musí hodnotit jinak než ostatní, on už je holt takový....Některé věci jsou fakt vtipné, což se mu nikdy předtím nepovedlo...což je na druhou stranu škoda, protože se tím stylizuje do podoby víc lidské, než ve skutečnosti je. Boll totíž není člověk, ale Boll- zvláštní živočich,jediný svého druhu ve vesmíru. Čest jeho památce (cože,on ještě žije???? a pak kde nechal tesař díru...) ()

Miloško

Toto bol prvy film od U.Bolla ktorý som videl. Obyčajná komédia,ktorá si robí srandu aj z režiséra mňa nedostala,takýchto typov filmov je na trhu kopec,ale bolo tam aj dosť momentov,ktore ma pobavily,ako napr. scéna,ked bol ten týpek na pohovore. "...povecte mi aky je rozdiel medzi kachnou"... Ono,pozor Postal je dosť drsný film,Boll si tu robí (konečne) srandu aj zo seba samého,aj z Busha,aj z Ládina. Hru Postal som nikdy nehral,ani o nej nepočul,takže nemožem to neako porovnávať,ale myslím že to nemá ani zmysel.4/10 ()

goodoil

Výborná atmosféra; myslím, že je uwe boll tak trochu lidma nepochopenej; tohle je jeho jediny skutečně povedený film, spíš bych řekl, že se tu většina lidí nedokázala přehoupnout přes hodně zvláštní žánr; hrál jsem postal 2, kterej je plnej nápadů a je to aj dobrej námět na film, který uwe skvěle převed na plátno, vybral dobrý herce, sice je tam slabší scénář, ale jinak tomu nemám co vytknout, dokonce nese i nějakou myšlenku o nesmyslnosti náboženských válek a o tom jak je nám mnohdy lháno do očí a my s tím nic nenaděláme; film objektivně 70%, ale jelikož je to pro mě z nepochopitelných důvodů lidma šíleně podhodnocený dávám 5 hvězd; každý kdo dal méně jak dvě hvězdy je na straně jihadu! ()

MartyMcFly89

Skvělé převedení hry, asi nejlepší, co jsem zatím viděl. Já vím, je to Boll a že je to tak dobré je vlastně zázrak a následující poznámka vám asi přijde směšná, ale ... některé herecké výkony mi přišli dosti toporné. Vysvětlím. Samozřejmě, že jsou nepřesvědčivé, ale daleko více, než v jakémkoliv jiném jeho filmu. Tohle není jen béčko, je to jako Grindhouse parodie na béčka. Sic je Grindhouse o dost lepší. Když se na pódiu v Malém Německu (Little Italy, Chinatown, tak proč ne Malé Skopčácko) objeví Uwe Boll (režisér) a Vince Desi (designér a duchovní otec Postalu), tak ho Vince napadne se slovy "Zabil jsi mojí hru!", skončí to všemožně (Boll schytá kulku do koulí). Zack Ward je dokonalý, hraje naprosto skvěle. V důsledku možná tak dobře ne, ale oproti ostatním je to něco skvělého. Vadilo mi viditelné přirození Strýčka Dawea (ale děvčata okolo né). A nebo jak ten malej skončil nejdříve v kufru a potom v místnosti s opicemi. Proroctví je kruté. To, co teď řeknu myslím vážně. Tento film by mohl být lepší. Já si užíval ty nekonvenční scény. Ale když mi ta hláška prostě nesedí, tak mi nesedí. Je dobrá, oni se tváří dobře, ale něco se mi tam pořád nezdálo. Ovšem děj měl spád a vtipných scén tam bylo hodně. A je to Postal, což něco znamená, ()

Coko23 odpad!

Velký omyl, tento film si nezaslouží ani žádnou pozornost. Nesmyslný a pitomý. cca 90 minut nudy, skvělý film u kterého lze usnout. Tento film ukazuje jak jsou americani s prominutim potapani. ()

kobras5

Jakožto fanoušek všech 3 dílů her Postal série jsem se šíleně těšil na tento film. Bohužel film nedokázal vytěžit ze hry to nejlepší, co mohl a z filmu se stala naprostá tragédie. Hrozně rád bych dal více hvězdiček, ale není zde moc možností, za co odměnit. Snad jen za těch několik málo vtípků a Zacka Warda, který skutečně vypadal jako Dude ze hry. Ostatní je spíše mínusem celého filmu. 20% (viděno na DVD). ()