Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

Pollock

Rozjezd dobrej, ale od 2/3 filmu už to šlo jen dolů, dolů a dolů a s tím i mé hodnocení. (ale na krátkou obhajobu, některé scény --- vlastně hned ta úvodní v letadle nemá chybu!!! i kdyby jste to nechtěli dokoukat, tak tahle za to stojí!) -- jo a kočka tlumič--- i přesto že mám doma dvě čičiny, mě opravdu pobavili, ale to nestačí :-( ()

Testament

Alternativní verze filmu Toxický mstitel 4:masakr ve městě! Pokud si myslíte, že jsem spadnul na hlavu, tak se mýlíte! Co mají tyto 2 filmy společného? Hlavně to, že jsou obdobně přehnané a disponují obdobným stylem humoru. Ano, Uwe Boll se nezapře a děj/neděj snímku+časté stupidita se nezapře. Ovšem fakt, že hodně žertů je vesměs povedených a to, že si Uwe je schopen ze sebe udělat i legraci, tento snímek povyšují nad jeho ostatní shit-tvorbu. Boll se nebojí docela ostře-cynicky okomentovat 11.září, čímž se ale vystavuje na pranýř. Zkrátka Uwe Boll snímek Postal prošpikoval konverzačním humorem a vcelku se mu to povedlo. Občas připomene i mnohými obdivovaného Tarantina... Co ale Uwe rozhodně mohl vynechat, jsou explicitní záběry sexu. Jinak? Wa wi wu we, wo ist Uwe? Udo, Ida, Uwe ist da.... ()

Spike23

Tak Boll si vzal do parády brutální hru ve všech významech, u které jsem se pěkně dlouhou dobu bavil (radši dále neodhalovat můj vztah k brutalitě), která je úplně o ničem a do které ve zfilmování mohl dát prostě cokoliv a nemohlo to nic zkazit, jako například Alone in The Dark o kterém nevěděl už absolutně nic a s herní předlohou to nemělo ani trochu společného. Ale tohle se mu povedlo výborně. Je to taková demence, až je z toho skvělý akčňák a komedie v jednom. Překvapení zde čeká téměř na každém rohu a nechybí tu ani typický tlumič ze hry v podobě kočky. A nakonec to, že to točil Uwe, to u mě nemálo přidává na hodnocení. ()

BlackTom

Môj druhý Boll zas na p*ču bol... Panebože prečo? Šlo z toho spraviť krásne temné béčko so štipkou sarkazmu, ale nie, ten zasraný Nemčúr si musel začať uťahovať zo všetkého, čo sa hýbe. Ale toho Zacka Warda oceňujem, nik iný by mi tak do role Postala Duda nesadol. Boll sa síce snaží pomrkávať po všetkých, po milovníkoch uletených komédii (nazigold mu vyšiel, ako ešte pár ostrých vtípkov), fanúšikoch hry (tlmič, strýko Dave, Vince) a tiež týpkov navnadených na poriadne násilie a politickú nekorektnosť, ale robí to tak okato, že výsledok je odporný a ja mu to ani náhodou nežeriem. Bože, kedy ten chlap vyrastie? Scenár je taký deravý a o ničom, že sa Vinceovi čudujem, že Bolla naozaj neuškrtil. Ale nasrať, už to nechcem viac vidieť a počkám si na poriadnu adaptáciu. ()

Slimak

Doufám že tenhle nýmand jednou nenatočí film i podle her jako třeba Half life 1 a 2....byl bych vskutku zklamán kdyby i toto přenesení na plátno stálo za starou bačkoru....že to toho Bolla furt baví....furt čekám až stoupne alespon na 50%... ()

POciSEM

Nechce se mi verit ze to fakt natocil Uwe Boll.Mozna mi jenom dementni mozecek ale ono to vubec nebylo spatny.Z predchozi zkusenosti s jeho filmy sem se bal vubec na to juknout ale nakonec mi to nedalo a podival se na to.Jiste,hromada veci je tam totalne trapna avsak nejednou sem se uchechtnul nad nejakym tim povedenym jokem(Verne Troyer znasilnenej armadou opic me dostal) a z klidnym svedomim tomu dam 3 hvezdicky.Kdyby Boll pritlacil vic na pilu mohli z toho byt 4 hvezdicky ()

Kalper

V Postalu jsou znát jisté ambice, především pokud jde o satiru a politickou nekorektnost. Bohužel, všechny fórky jsou trapně jednoduché a mrkají na diváka příliš okatě (Hele, hele, děláme si prd*l z terorismu a amerického způsobu života!). Děj je tragicky plytký a nebál bych se ho označit za typickou bollovinu. Zabil jsem Postalem jedno prokrastinační odpoledne a v podstatě jsem tušil, do čeho jdu. Takže zklamaný nejsem, ale podruhé to vidět nemusím. ()

kwoky

Prijemne prekvapeni. Podle traileru jsem se na tohle celkem tesil a nebyl jsem zklaman. Hlavni hrdina byl vybran moc dobre a parkrat jsem se pousmal. Libily se mi sexy holky okolo "Strejdy Davea" a taky arabove - uz scena v letadle mela dobrou pointu. Normalne bych dal asi dve hvezdicky (hlavne druha pulka je docela otrava), ale dokoukal jsem to bez pocitu znechuceni a navic je to Uwe, tak mu jednu hvezdicku pridam. Jen se vazne modlim, aby nesahal na nejakou lepsi hru. Co si budeme namlouvat, Postal byla kravina a Postal 2 byl zabavny jen chvili. Mimochodem, muj hlas vytahl tenhle film z cerne do modre :) ()

Kevadros

Brutální supernářez od nejhoršího režiséra všech dob. Ale nebudu pokrytec, já jsem se bavil od začátku do konce a ty 4* si to zaslouží. ()

colapso

Brutální šílenost,s hrou to má společný jen název,jinak nic.Na rovinu si myslím,že být pod tímto režijně podepsaný někdo z Tromy(k jejiž stylu to má opravdu blízko),tak to tu má daleko větší hodnocení. ()

Hyb_rid

Jako jeden z mála lidí netrpím vrozenou averzí k 'dílům' Uweho Bolla, nedávám jim odpad aniž bych je viděl a vlastně se i zvláštně zvráceným způsobem těším na každou jeho novinku, protože on se tomu filutovi občas nějaký ten zářez na pažbě povede. A hle je tu Postal ... plný nesmyslného násilí, nekorektního humoru a vlastně celé je to hodně absurdní, což je přesně to co jsem od toho očekával. Chci vidět kněze s brokovnicemi, ručníkáře vykřikující jihad, komando silikonových krásek, kočku napíchlou jako tlumič na M4 a ... a všechny ty zvrácenosti, které jsem si v herní předloze tolik užíval, kdo by taky čekal nějaký scénáristický skvost, když je to postavené hře která příběh prakticky nemá. Ano přátelé, to je Postal, vypněte mozek a užijte si to béčko, já si tu jízdu vychutnal! ()

TERRORDROME

No to ma poser, Uwe Boll sa tu naozaj našiel a natočil svoj najšialenejší kúsok v ktorom Talibanci na čele s Usámom bojujú so sfanatizovanými hipíkmi o kvargličky plnené nejakým smrteľným svinstvom. Uwe si tu láskyplne usiera úplne zo všetkého vrátane samého seba. Ak niekoho niekedy napadlo ako dokáže vždy zohnať peniaze na natočenie ďalších a ďalších chobotovín, tak tu nám vysvetlí že svoje filmy jednoducho financuje z nacistického zlata! ...A potom schytá guľku do rozkroku. Každopádne aspoň v tomto jednom prípade pochopil že natočiť vážny film s jeho antitalentom je dosť blbý nápad a forma zbesilej grotesky mu svedčí viac. nemá to hlavu ani pätu, ale zato hustí jeden fórik za druhým, zabíja detičky a nechá Georgea Busha hopkať s Bin Ládinom po rozkvitnutej lúke plnej atómových hríbov. Páčila sa mi aj scéna v ktorej sa hrdinovia kryjú pred streľbou za autom z ktorého napokon neostanú ani šróby, ale im sa nič nestane. Uwe ma naozaj potešil, len škoda že je to taká ojedinelá záležitosť v jeho hovnografii. Ako však vraví jedno staré nemecké príslovie - "kva kva kva, ich bin da", takže sa moc neserte. Alles Gute! ()

Mauric

Hodnotím všem zaslepeným odpad!ům zde navzdory, ale pět hvězd dát nemohu. Na to by to muselo být totální nářez jako hra, která mě bavila od začátku do konce. Bollův masterpiece mezi adaptacemi her se vyznačuje všemi brutálně vtipnými aspekty hry a navíc přikládá takové pecky jako masakr v "malém Německu", kde si Uwe tropí žerty sám ze sebe, duo bin Ládin - Bush a jiné. Škoda jen, že Uwe, jako režisér, opravdu stojí za ztrouchnivělou bačkoru, a tak se toho první půlku filmu moc neděje. První film od Uweho, jenž mě opravdu bavil. :) ()

Phorbo

S panem B. jsem se setkal kdysi davno při sledovani jeho filmu House of the dead. No strasný a strašný. Postal jsem si díky tomu nechtěl stahovat, ale kdyz mi jeden kamarád prozradil, že "Je to neskutečná pý*ovina, až to je uplně skvělej film" tak jsem se na to proste musel podívat. A taky, že jsem udělal dobře. Postal je strasná kravina, která je na první pohled jasná Bollovka. Sice první zábery z letadla jsou jako z nejaké parodie a moc se to na bollovku nehodí. Pak ale už začíná jeho kýčovitý scénář plný Talibanistů, policajtů, vozíčkářů, mrtvol, mrtvol, mrtvol, a hlavního hrdiny :D Mě se tadle směsice nejkýčovitějších sra*ek prostě líbí a nedokážu si od toho pomoct :D Uwe neumí točit, ale když se do toho dá tak se člověk stejne diví, že ho to ještě baví :D Tak jako tak, Film nemá se hrou co společného. Pamatuju si sice některé záběry, že byly stejné jak ve filmu tak i ve hre... ale jinak... nic moc tedy. A pak škoda toho konce.... atomovky? Uwe.... no tak :D ()

ChillThomas

Jo tak to já velice rád ale velice moc. Je to jak kdyby scénář psali Matt Stone, Trey Parker (tvůrci South Park) a režírovali to Steffen Haars, Flip Van der Kuil (New Kids Turbo). Super komedie, dost scén s nadhledem a myšlením amerických občanů, což je vždy sranda. Scény s Bin Ladinem a Bushem Jr. mě fakt dostali. Hru jsem hrál a miloval jí, jediný co mě ve 12 zajímalo bylo někomu useknout hlavu lopatou, to tu však nebylo, aspoň tu byla kočka místo tlumiče :D ... a i jsem zahlídl tvůrce Postal game, což bylo v dobře naspaný scéně dost vtipný :D :D .... Když už prostě prdel tak pořádná, ale je zas pravda že pokud někdo hru nehrál a ani nemá nadhled a hledá jen smysl života, Tak ať jsi jde předčíst Bibli a nesere se K.O.M.E.D.I.Í ..dík čau ()

arcticsky

V dobrém slova smyslu opravdu třeskutá komedie, kde si zahrál i sám Uwe. Jsou zde k vidění Talibán, křesťanští fanatici, pětice dokonalých modelek, hustý trpaslík, Usáma bin Ládin a hory mrtvol včetně dětí. Přestřelky jsou vskutku masakrózní :-) ()