Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

necisty

Vy jste asi Postal nikdy nehráli,co:)? Je to ... přesně ono. Uwe Boll je sice magor, ale tenhle film je o magorovi a tak se mu to povedlo. ()

blitzer odpad!

Postal bylo moje seznamení se s tvorbou tohoto věhlasně proslulého umělce, mistra filmového plátna, na jehož filmy se jen tak nezapomíná. Říkal jsem si, že to přece nemůže být tak hrozný, jak se všude píše... bohužel opak byl pravdou. Je to mnohonásobně horší než jsem si dovedl představit v tom nejhorším snu. Sice jsem očekával, že to nebude kdovíjaký skvost, ale těšil jsem se aspoň na zpracování hry. Bohužel toho jsem se nedočkal, protože tenhle piece of shit nemá totiž s hrou absolutně nic společnýho. Takhle znechucenej jsem snad po dokoukání filmu ještě nikdy nebyl, zároveň bych se chtěl tímto omluvit všem filmům, kterým jsem dal odpad, protože žádnej snímek se nemůže stavět na úroveň týhle nechutný a neuvěřitelně nezábavný sr*čky. Jediný co mě těší je, že už nikdy v životě neuvidim nic horšího, protože tohle se prostě překonat nedá a dalším Uweho "uwedebilitám" se budu hooodně velkým obloukem vyhýbat. ! ! ! WARNING ! ! ! Jestli se na to chce někdo třeba ze zvědavosti podívat, tak doporučuju se radši 100 minut koukat do zdi, protože i to bude zábavnější. ()

fars

Uznavam ze na Uwe Bolla je to docela slusne. Navzdory tomu ze temer zadny for nefungoval (vetsina z nich byla vylozene trapna) film docela rychle odsypa. Pokud se vam libila uchylna hra, pravdepobodne prezijete i tenhle film, i kdyz to neni zadna slava. Vlastne by film nestal za nic, nebyt Zacka Warda, protoze to je fakt sympatak. ()

okkac

Megatrapné a vtipné jen párkrát. Menší ocenění za to, že Uwe se zde nebere vážně a Zack Ward má alespoň charizma. ()

HorrFi odpad!

Určitě jedna z největších hovadin co jsem kdy viděl.. měl jsem problém to vůbec dokoukat ale nakonec jsem to dokoukal a jak tak koukam na zdejší hodnocení tak zdaleka nejsem sám komu se to nelíbilo.. ()

Deyw odpad!

pred podle hry vole..aspon vim jak to bylo s dvojcatama..ten zacatek je jediny co uslo jinak utrpeni strasny kurva.. :( ()

FritoleXx

Slovenský název Postal vystihuje uplně nejlépe. Spousta humoru na v dnešní společnosti nepřijatelná témata, která pokud si nehrajete na veliké slušňáčky, tak vám vadit nebudou a naopak vás skvěle pobaví. Uwe si je dokonce vědom, že jeho filmy stojí většinou za prd a dělá si z toho v Postalu srandu, takže mu tam šoupnu hvězdičku navíc, krom toho tady je to samý hater, který tomu sráží hodnocení jen kvuli jménu, které je pod tímhle podepsáno. All those rumors out there that my movies are financed with Nazi gold? And what should I say? It's true! ()

A.Beech

Ako celok veľmi nevyvážené, ale občas padne dobrá hláška: "Držte sa pri zemi." A trpaslík: "Veď ja už som." ()

Mrkvič

Neskutečný béčko, který si ale na nic nehraje a dělá si srandu samo ze sebe. Asi bych hodnotil ještě hůř, ale od Uwe Bolla je to docela příjemná změna. ()

adams89

Tak tohle je, prosím pěkně, první film, u kterého jsem Uwemu Bollovi věřil, že ho zase neodflákne. Kontroverzní počítačová hra Postal je totiž nehorázný kýč, na druhou stranu však kurevsky zábavná. Kdo ji hrál, musí se mnou jen souhlasit. Škoda, Bollovi se podařilo udržet jen ten kýč a výsledek tak bohužel opět dobře zapadá do té jeho vypečené sbírky odpadových filmů. Občas jsem si během té frašky pokládal otázku, co to asi tak má společného s původní předlohou, a věřte, moc toho vážně není. Nesmyslný děj se ještě dá odpustit, vždyť ve hře člověk také plnit úkoly někdy až na hranicích absurdity. Odpustit se ale nedá zejména ta absence zábavy, nebo zkrátka něčeho, co by alespoň na chvíli udrželo divákovu pozornost. Hlášky jsem za celou délku filmu napočítal asi jenom tři, což je dost ubohé. Jediným světlým momentem byly snad natáčecí lokace a finální přestřelka, to je ale hodně málo. Postal je tedy zkrátka dalším typickým Bollovým filmem - námět s velkým jménem, plná huba keců a nakonec jen rozpaky a divákova zlost. Čím nás překvapí příště? Že by Far Cry? Už teď vím, že ten film bude stát za zlámanou grešli…20% ()

LordSnape

Ze všech Uweho filmů je Postal asi nejvíce crazy, nejulítlejší a asi nejvíce maskuje to, co potřebujete k filmu normálnímu. A tím je schopnost natočit kvalitní film. Jenže u této parodie je to úplně jedno, protože to tady nepotřebujete. Tady totiž nejde o nějaké umění, nýbrž o bezhlavou zábavu a touhu zparodovat vše od konfliktu na Dálném východě až po "záhadu" odkud si vlastně Uwe financuje svá dílka. Musím říct, že mě to pobavilo a rozesmálo více jak všechny díly Scary Movie dohromady. Fakt totální úlet, který si člověk užije nejlépe, když bude zrovna ožralej nebo zfetovanej. ()

DivX

Další hra, kterou Uwe Boll zfilmoval co nestojí za nic. Neříkám, že byla nějak fajnová ale na dny kdy vás všechno štve a kdy by jste nejraději někoho zabili je ideální. To se o filmu říci nedá. Nudná kombinace brutality, islamismu a idealismu. 20% ()

Ryuuhei

Kdo není obeznámen s herní předlohou, tedy nechvalně známou sarkastickou krvárnou, ten plně nepochopí, proč se film od první minuty absolutně nebere vážně a paroduje co může - od teroristických útoků, přes samotnou americkou vládu, až po třeba násilí na dětech. Námět jednoho amerického městečka, kde se prostě věci dějí a naprosto každý člověk je svým způsobem vypatlaný, naprosto odpovídá povaze původní hry a na tomto poli tedy Uwe Boll předvedl dobrou práci (dokonce se zde objevil po boku tvůrce hry). Také překvapila přítomnost leckterých hereckých es a povedená podoba hlavního hrdiny předlohovému Dudeovi. Ale tím výpis superlativ končí - film totiž není tak zábavný, jak bylo zamýšleno. Ve vší té absurditě se utápí a svou prostoduchostí zkrátka nudí už ani ne od čtvrtiny. Ze začátku to fungovalo, ale pak to byla už jen spleť rádoby vtipných situací a ničeho jiného. Takhle přesně nemá komedie, ani parodie vypadat. Stále jsem nicméně dostal víc, než co jsem od adaptace jinak neadaptovatelné hry čekal. Hrdý přírustek mé znalostní sbírky. ()

Beky odpad!

...zatim suveréně nejhorší film jaký jsem kdy viděl....uvidíme jestli DM bude lámat rekordy... Jednou větou: I když si Boll dělá v jedné scéně srandu sám ze sebe, nemůžu se zbavit pocitu, že nás pouze sarkasticky provokuje:( ()

Tomasso001

Zatim asi nejmenší z Uweho propadáků, musim soudně říct, že sem se párkrát zasmál, několikrát se podíval kdy už to bude končit. Film je nezábavný i přes veškeré snahy, ale za těch pár světlých chvil je tohle moje hodnocení ()

gjjm

Milovníci trashe tu budou zklamáni, protože tohle kupodivu žádný trash není. Uwe pokládá Postal za svoje stěžejní dílo zcela oprávněně, protože po shlédnutí tohoto filmu vám konečně dojde, že Boll svou režijní, castingovou, scénáristickou, dramaturgickou a vůbec veškerou neschopnost nemyslí až tak úplně vážně :)) V první hodině jsem se víceméně nudil, jde o téměř tarantinovskou vykrádačku nejrůznějších béček, ovšem nedosahující Tarantinovy úrovně, a s hodně fekálním humorem. Následujících čtyřicet minut mě ale svou (evidentně záměrnou) absurditou bavilo jako máloco jiného. Politicky a vůbec všelijak nekorektní, naprosto šílená komedie o jedenáctém září, teroristech, policajtech, pannách i nepannách, konci světa a Uwe Bollovi. Kde jinde uvidíte kočku použitou jako tlumič a Usámu, který potřebuje helfnout od Bushe? Kde jinde vám poradí, jak se chovat při přijímacím pohovoru v přítomnosti hlavách na kůlu? A kde jinde k tomu uslyšíte Star-Spangled Banner a hlášky z Casablancy v nejabsurdnější myslitelné situaci :)))? Abych nezapomněl, taky hudba kupodivu víc než ujde. Režijní ignoranci, chaotickou kameru a střih a neschopné herce tomu ovšem neodpáře ani skvělý závěr. Pro mne jsou to přes jméno režiséra ty nejčistší čtyři hvězdičky, jaké jsem kdy dal, smíšené s přesvědčením, že nízké hodnocení tu zapříčinil pouze nechvalně známý režisér. A hru jsem nehrál. Takže Abdule, jestli chceš, aby tě to roztrhalo na kousíčky, zvedni ruce, skákej na jedné noze a křič: Firebird! ()