poster

Moje borůvkové noci

 • Francie

  My Blueberry Nights

 • Hong Kong

  Lan mei zhi ye

 • Hong Kong

  藍莓之夜

 • Slovensko

  Moje čučoriedkové noci

Romantický / Drama / Road movie

Francie / Hong Kong / Čína, 2007, 90 min

Režie:

Kar-wai Wong

Hudba:

Ry Cooder

Producenti:

Jacky Pang

Střih:

William Chang
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ****

  Snímek jsem zhlédla na Čt Art a byla jsem příjemně překvapena, když jej vysílali v původním znění s titulky. Takže jsem si mohla vychutnat uchu lahodící přízvuk Juda Lawa:) Moje borůvkové noci se mi moc líbily, jak obsazením, tak i celkovým stylem, který mi přišel jakoby trochu "retro." Tomuto dojmu pomáhala i zajímavá kamera a barevné ladění. Natalie Portman, která mě ještě v žádném filmu nedokázala příliš uchvátit či uzemnit svým výkonem, se mi zde líbila asi nejvíc ze všech snímků, které jsem s ní viděla. A Rachel Weisz je zde nádherná a úplně září. My Blueberry Nights jsou malým, příjemným snímkem s výborným scénářem, jemnou hudbou a sympatickými charaktery několika lidí, kteří všichni touží po jediném. Lásce. A prožívají vše, co s ní souvisí. Touží po jejím znovunalezení, prožívají bolest, když ví, že ji ztrácí nebo mají pocit, že ji musí zastihnout, dokud je nablízku, protože pak jim může v okamžiku začít unikat a už nikdy se nemusí vrátit.(1.6.2014)

 • KarelR
  ***

  MBN jsou v podstatě prázdnou přehlídkou známých tváří, které se dvě hodiny potkávají a cosi řeší, a protože je to natočeno lehce netradičně, máte si asi myslet, že ty peripetie mají nějaký vyšší smysl. Inu... já jsem neodhalil nic víc, než prostou báchorku o tom, že on a ona by měli být spolu. 5/10(27.2.2008)

 • POMO
  **

  Tak excelentná herecká zostava v tak mdlom filme sa len tak nevidí. Jediná z troch story je nadpriemerná (s Natalie Portman), no okovy okolitej prispatosti a beztvarosti režisérovho rozprávania jej berú šancu zažiariť.(16.6.2008)

 • MISSha
  **

  Pomalé,nudné a viditelně dělané pro efekt,maličko se to rozjede po příchodu Natalie ale jinak... vůbec netuším co tím režisér chtěl zdělit.(9.12.2010)

 • Ony
  **

  N-o, já vůbec nevím. Na jednu stranu je to S o H, na stranu druhou film, který mě nenudil, nenaštval a ve kterém hraje Jude Law.(10.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace