Linda Hanson (Sandra Bullock) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (Julian McMahon) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává – nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu – některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku. Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboj s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala. (oficiální text distributora)

kikuka

..zasa mám dilemu..ten film mal chvíľami atmosféru, ale v konečnom dôsledku sa niekde za polovicou rozhodol ju zahodiť spolu s rozohraným "bordelom" v čase a prešaltoval na veľmi zlú rodinnú drámu..s poučením..a ono, atmosféra a nepríjemné momenty - ja nie som moc relevantné kritérium, ja mám husiu kožu z chlapčekov v uniformách a dievčatiek z rozpustenými vlasmi v šatočkách a tak..tak sa na to vyspím..ale 5/10 zatial..nič svetoborné, ale na druhej strane, videla som už výrazne väčšie zloby..(tam "atmosféra" nefungovala ani na mna).. ()

ladko

Časové prelínanie je zaujímavé, lenže bohužiaľ sa scénár nevyhol logickým kiksom. Napriek tomu mi film uletel ako voda a v tomto ohľade super. Odporúčam pozrieť na DVD, kde sú naozaj zaujímavé bonusy, či už o ľuďoch, ktorý naozaj majú predtuchy, alebo skvelé nevydarené zábery, pri ktorých som sa bavil viac ako napriklad pri Knocked up:), a to trvali len pár minút. Za bonusy jedna hviezda naviac, takže štyri. ()

selfesteem

Sandro, pro takové filmy je Tě strašná škoda! Pomalu jsem už i Tebe po Tvém asi stém probuzení a znovu ve Tvé vlastní posteli nemohla vystát. Ale to pořád nestačilo na to, abych neměla pokaždé, kdy se na obrazovce objevil Julian McMahon, chuť tohoto herce uškrtit. Jak já ho miluju v Nip/Tuck, tam aspoň hrál. Ale co dělal tady? Tady jenom existoval a pitomě se tvářil. Člověk se v Předtuše možná trochu bude ztrácet. Já jsem dost dlouho nechápala oč běží a v hlavě mě napadala různá další řešení a konce a s těmito vlastními představami jsem se docela na rozuzlení Předtuchy těšila. Ovšem stalo se asi tolik, že jsem párkrát usnula, pár řvavých a hysterických scén, které mě probudily, protrpěla a ztlumila, párkrát si zanadávala a na konci si paradoxně přála znovu vidět Sandru probouzející se a v pyžamu. A pak už jsem se jen pořád dokola ptala: "To je jako konec?" "Cože?" " To snad nemyslí vážně?"(+doplňte libovolné nadávky). Nedoporučuji ani nepříteli. ()

Turiec

Keď čítam ostatné komentáre, pripadá mi to akoby som videl iný film ako moji spolukomentátori. Nič to. Podľa mňa to bol celkom vydarený film s dobrou hudbou aj hereckými výkonmi. ()

Ridick

taky zlepenec vsetkych dni tyzdna veduci k smrti milovaneho...zomrie alebo ho sandra zachrani? nebudem spoilovat, ale najradsej by som, aby ste sa vyhli tej nude nudastej 40% ()

qualkalim odpad!

Proč? 10 % za scénu se Sandřiným kalendářem, většího wtf v letošním roce pro mě nebylo... A to se v roce, kdy byl v kinech Ghost Rider a Probuzení tmy, počítá. :) ()

Orlau32

I když se režisér honosí jménem YAPO, tak tohle co vypotil je naprosto NEYAPO. Tak hloupý film, kdy při veškeré úctě k hercům nepochopíte jestli je Sandra BULLOCK nemocný člověk anebo má dar vize (t.j.předtuchy). Jenže to všechno nějak nesedí. Je to moc předtuch najednou. Takže se divák do toho tak zamotá, že už potom sám neví, co je fakt a co je vize. Lidé s těmito schopnostmi skutečně existují, ale to se musí ve filmu podat jiným způsobem. Takhle to působí nesourodě a herečka se jeví spíše jako blázen než jako žena vizionářka. No zklamání jako prase a tento film vydali jako HVĚZDNOU EDICI na DVD. Takže si myslím, že to vydavatel vůbec neviděl, jenom podlehl jménu "Sandra Bullock", protože ostatní herci nestojí za povšimnuti. ()

blackrain

Snímek se pohrává s velice zajímavým námětem, ale pouze pohrává. Potenciál, který se zde nabízel úplně sám, nevyužil. Scénárista svou šanci promarnil. To je velká škoda. Mohl vzniknout výborný snímek. Sandra Bullock si celý příběh ukradla pro sebe. ()

Damiel

12 % - Něco tak scenáristicky nezvládnutého se hned tak nevidí. Zajímavý námět s mysteriózním přídechem je totálně zavražděný absolutní neschopností scenáristy, který příběh utopil v bažině nesmyslných nelogičností, které musejí zarazit i tříleté dítě. Nikam to nesměřuje, jen se to motá v kruhu, který vyvrcholí absolutně nulovou pointou, takže člověk si pak nutně musí klást otázku, proč to celé sledoval. Jednu hvězdičku jedině za Sandru. ()

Hadža

Prumerna podivana se snazivou Sandrou,videt ze to neni toceno jako zadny velkofilm,ale myslenka je pomerne zdarila, prozivaní dnu zprehazene taky neni spatny napad,cekal jsem na vyvrcholeni,ktere taky splnovalo prumerna meritka!Staci jen vypnout mozek moc necekat a nechat se uspat!:)Takovy pohodovy film na ctvrtek vecer! ()

MATADOR

Docela chaotické, přesto poměrně zajímavé haluzní drama. Škoda, že ten závěr přišel vniveč a celý film tak ztratil jakoukoliv vážnost. ()

FilmFan24

Pod povrchem tajemného pozlátka se ukrývá podivný spletenec, který hraje na nervy trochu jen chytrého diváka. Slušné na tomto filmu je jenom herecké obsazení a závěrečné zinscenování automobilové nehody! ()

dawe04

Zajímavé. A kde je pointa? Aneb jak z nadějného thrilleru udělat v několika minutách nesmysnou blbost. Lindě se zpřeházely dny. Aha. Po hodině už to taky zjistila, navíc jí též došlo, jak a kdy se to stane včetně událostí, které to doprovází. TAK proč se proboha chovala přesně tak, aby došlo k nejhoršímu? Připočtěte si nulové rozuzlení, nechtěně vtipný průlet skleněnými dveřmi a nelogičnost chování postav. Naštěstí to trochu zachraňuje ne úplně marná režie Yapa a herecký výkon Sandry. ()