Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

thorewi

Možná jsem ovlivněn tím, že poslední dobou vidím samé špatné filmy, ale tento mi nepřipadal nijak hrozný. Viděl jsem ho několikrát a pokud ho sleduju v dobré náladě, vždy se rád zasměju. Žádný zázrak to není, ale ty krásné slečny v hlavních rolích si ty tři hvězdičky určitě zaslouží. ()

Bohemák

Tahle limonáda nerozsměje, ani Vás neohromí vybroušenými dialogy. O nápadité pointě radši vůbec nepřemýšlet. Ale herečky se opravdu snaží. ()

Tessie

Nečekala jsem víc než trochu legrace, vtipné komentáře a nějaký vztahový zvrat. Všechno tam bylo, takže spokojeně dávám 4* a jdu o dům dál. Obsazení bylo parádní. ()

kwoky

Jediné, co tenhle film táhne, je Diane Keaton. Jinak film ničím nepřekvapí, ničím neoslní. Vtipy jsou spíš slabší, takže dávám i slabší hodnocení. ()

Angie91

Páni, Diane Keaton, Mandy Moore a Lauren Graham pohromadě, to bude paráda - říkala jsem si. Rozhodně se nedá říct, že by to předčilo všechna moje očekávání, ale nakonec se z toho vyklubala docela příjemná, velmi předvídatelná a nenáročná komedie, přesně taková jako mají rodinné komedie být... ()

Yardie

Jedna hvězda za Lauren Graham (která se mi strašně líbí) a druhá za to, že na odpad to nebylo. :-) Každopádně téma je naprosto klasické u romantických komedií. Zde se dá řešit už jen zpracování. A, to "stálo" opravdu za to. Chování postav, zejména matky naprosto hysterické, excentrické a šílené. Dialogy v podstatě o ničem (když už jim teda bylo rozumět a nemluvily všechny baby dohromady). Vtip veškerý žádný. Sečteno a podtrženo asi jedna s nejhorších romantických komedií, které jsem měl tu smůlu vidět. Howgh! ()

spiritus odpad!

Po dlouhé době jsem se nechal přemluvit k romantické "komedii" a rovnou říkám, že se zase dlouho na žádnou nepodívám. Tento trapný pokus o film, mě jenom utvrdil v tom, že se tomuto žánru budu vyhýbat širokým obloukem. Trapné, předvídatelné a opět trapné. Dcery poučující matku o orgasmech a jejím chování a k tomu sama demnetní stíhačka matka, která se sere svým dcerám do života, jak nejvíc to jde, tak to opravdu není nic pro mě. Tento film není nic jiného než oslava bahna a ubohosti. ()

Furmi odpad!

Fuj, tento žáner skutočne neznášam. A toto som bol donútený sledovať celé až do konca. Muka, ukrutné muka ma sprevádzali každou minútou tochto klenotu. Už do romantických komédií nejdem, za nič, nie a nie nedonutíte ma. ()

Harpy

Pre mňa príjemná komédia pri ktorej som sa nenudila, príbeh sa mi páčil, hlavná postava bola "nemotorná a rozpačitá" a práve to sa mi páčilo.....klasický babinec ktorý neurazil a dokázal ma zaujať - 55% ()

Greg25

Antiromantický film, kde slovo komedie nemá místo. Postava Diane Keaton je nesnesitelná a postava Mandy Moore zase ne ta, které by člověk fandil. Vážně? Čeká odpuštění? Totálně zbytečný film s velkými gesty a mnoha dialogy o ničem. 20% PS: Ten český a slovenský název je krapet mimo mísu. ()

Jabro

Na film jsem se vydržel dívat jen půl hodiny, takže nevím jestli mám právo hodnotit, ale těch půl hodiny byla děsná nuda! ()