Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

Bembeřice

Prumerna americka romanticka komedie. Moc jsem od ni necekala, a opravnene. Budiz slabe tri hvezdicky za par vtipnych momentu, krasnou Mandy Moore, uzasnou Lauren Graham a sympaticke muzske obsazeni. Diane Keaton zklamala, prehravala a pusobila neskutecne nesympaticky. ()

Tanulin

Mám ráda filmy u kterých nemusím přemýšlet, prostě oddychovka se špetkou inteligentního humoru a pokud možno slušným obsazením.D.Keaton mě svým vtipem a umem dostává a baví.Myslím že bude bavit i vás. ()

Nellie Lovett

Na zamračené sobotní odpoledne ideální. Není to náročné, přiměje vás to zamyslet se, jak báječné rodiče vlastně máte :)) I přesto - nebýt hnědých očí a nakažlivého úsměvu Gabriela Machta, tak nevím nevím... (Ale ty oči a úsměv musíte vidět! :) P.S. Co to je za pitomý americký zvyk, aby se všichni začali jako na povel líbat zároveň s hlavními hrdiny, nebo jim minimálně zatleskají... fuj! ()

maart

Vcelku mile len na diane keaton sa sem tam neda pozerat trosku to je nahranici unosnosti (ale vlastne hra to co ma strestenu mater co strasne ale strasne miluje svoju dceru) a vdaka bohu ze afektovana Piper je tam len asi 65 sekund. ()

ghostwo

Dávám 3*, ale spíš za formu než za obsah. Natočeno to bylo poměrně příjemným způsobem se vhodně zvolenými herci. ()

cachanell

Proč ne? Milá a zábavná komedie s milými a zábavnými hrdinkami. Aspoň je na co koukat. A nemůžu si pomoci, ač Diane Keaton nenatáčí moc dobré filmy, pořád se mi na ní hezky dívá, její úsměv je skvělý. ()

Fleur F.

V jádru průměrná americká komedie s předem očekávanými zvraty a od začátku jasným koncem. Existuje však něco, co tenhle kousek povznáší o trochu víc a to postava, kterou ztvárňuje Diane Keaton. Ztělesňuje totiž všechno, co na svých matkách (nebo alespoň já na té své) nesnášíme. Proto o jednu hvězdičku víc. ()

Andreinna

Pokud chcete zabít odpoledne, jděte do toho. Copak těch pár desítek minut... ale spíš se obávam, že tý pachutě z role Diane Keaton se hned tak nezbavim. Vlastně na jednu stranu ano, dobrý, tenhle film mi ukázal, jak mam být vděčná, za tu úžasnou mámu, kterou mám. Mít něco podobného, jako hrála Diane, asi spácham sebevraždu...nebo vraždu. O zbytku filmu nemá cenu se vyjadřovat, příběh samozřejmě naprosto nepředvidatelný a neokoukaný... A ta jedna hvězda je pro mou oblíbenou Lauren Graham. ()

sako44

Další z mých oblíbených hereček Mandy Moore. Roli cukrářky jsem ji uvěřil. Být matkou a potají ji vybírat toho "správného" není špatná zápletka, ale taky žádná světová. Výborná Lauren Graham a Gabriel Mach si splnil, co se od něho čekalo. ()

Pierre95

Docela mě ten film pobavil, až na to, že takových filmů jsou stovky. Tenhle ale patří mezi pět nejlepších. Dobrá Diane a krásna Mandy, to jde do sebe...:) ()

Minoka

Uff, tak tohle bylo velké zklamání. Diane Keaton a její užvaněné pasáže byly pro mne velmi náročné. Nerozhodnost hlavní hrdinky, resp. rozmazlené slečinky, umí skvěle člověka umořit. Nic moc zábavné, nic moc romantické. ()

Oxytocin

Romantická komedie o tom, jak se mamka nemůže koukat na nezdary vlastní dcery ve výběru chlapů, a proto to vezme do vlastních rukou a na základě profilu na internetu vyhledá potenciálně vhodného samce. Jak to tak bývá, objeví se konkurent, který pana dokonalého trumfne navzdory jeho hyperaktivního dítěte z předchozího vztahu, který není překážkou či jeho uměleckého povolání. Jako producent filmu bych měl radost z výkonu Diane Keaton, která si to neodehraje z nudy s tím, že má vyděláno. Jako diváka, což je nejdůležitější, mě výkon Keaton strašně irituje - mávání rukama, bláznivé pohyby, uhýbání a trhlé rozmluvy postav (mj. když Keaton ztratí dočasně hlas a na otázky odpovídá psaním do bločku). Existují mnohem lepší filmy pro romantické duše než je tento. ()