Právnička Sofie (Amanda Peet) vždy zajišťovala přísun peněz do domácnosti, zatímco Tom (Zach Braff) ji hýčkal a staral se o dům. Teď je po narození miminka čekají velké změny. Sofie se rozhodne užít si mateřskou dovolenou… Tom nastupuje jako asistent marketingu v reklamní agentuře. Jeho šéfem je Chip (Jason Bateman), který od střední školy Sofii miluje. Příchod Toma je pro Chipa jedinečná šance, jak se znovu o Sofii pokusit. Špinavé triky, podrazy v práci, vyvolávání hádek mezi manželi. Tom začíná ztrácet půdu pod nohama a vyděšeně sleduje, že Chip mu přebírá nejen manželku, ale také rodinu. Musí zapojit veškeré schopnosti, aby zákeřného šéfa zastavil… (oficiální text distributora)

LukKon

Prvých 10 minút vyzeralo dobre, potom však príbeh úplne zmenil smer, upadol do nezáživného, miestami až trápneho súboja podriadeného s nadriadeným. Nie príliš vydarená komédia s nie príliš presvedčivými hercami. Cameo Paula Rudda sa mi páčilo najviac. ()

david666

Už dlouho se mi u filmu nestalo, že by mě ničím nezaujal a který mě totálně nudil. Jedniným plusem je krása A. Peet-za ni * navíc. Vtipy(?), kterým jsem se nesmál; postava manžela nevýrazná, taktéž i zbytek osazenstva. ()

cici24

Jako tohle byla hodně nudná záležitost. Všechny situace byly dost přehnaný a nedávaly pořádně smysl. Dvě hvězdy za Amandu a vlastně za Amandu... ()

fooggyy7 odpad!

Něco jako Dva nosáči tankují super, jenomže nosáč je jenom jeden. Divné, když halivůd je plný nosáčú. Jinak film je strašně směšný, už dlouho jsem se tak nenasmál ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Houbos

Víceméně decentní taškařice. Nebo pokus o naivní komedii. Nepřináší do žánru nic nového, ale aspoň se nesnaží vykrádat úspěšnější scénáře. Jediným důvodem ke zhlédnutí je tak ansámbl v čele se Zachem Braffem a nevyužitým Jasonem Batemanem. Zhlédl jsem jako medicínu po otravě Posledním Polibkem. Podobný: Office Space/Maléry pana šikulky ()

Poza

Hele, asi rozumím hodnocení, jaký to tu má. Ale mně se to prostě líbí. Mám ráda Zacha Braffa i Jasona Betamana a tenhle film mi jako totální vypínačka krásně funguje. Jasně, není to nic, co by mířilo na oscara a z fleku vysolím padesát mnohem lepších komedií, ale tenhle film mi prostě k umývání nádobí nebo k usínání sedí a i to se počítá, žejo! ()

maart

Škoda nebolo to až také zlé, ale od dobrého to ma daľeko Zach Braff zatiaľ latku nastavenú pri Garden State veľmi úspešne podlieza a to stále nižšie a nižšie, ale je to pozerateľné. ()

Vytla

Nevtipná blbost nedosahující ani průměru. To jako na konci nikdo neřešil, že si ten chlap stoupl? To ta ženská nemá emoce nebo co? a tomuhle mám věřit? ()

Slavusko

Uplne priemerna komedia, akych su v hollywoode stovky... Nudil som sa. Pravda je vonku, nemam za potrebu co i len kusocek priklaslovat... Aj ked nevravim, ze pointa filmu je dobra, taktiez Amanda Peet, dej je zial uplne neputavy a pocas filmu som sa mnohokrat prichytil ako sledujem zostavajuci cas... To sa mi pri "poriadnych" filmoch nestava... ()

Montmorency

Je to taková ta klasická komedie, se skurilnímy gegy, která buď pobaví a nebo nudí - já se většinu filmu bavila. Hvězdou filmu je bezesporu J.Bateman - je to výborný komediální herec a v tomto filmu to opět potvrdil, jeho "vozíčkář" nemá chybu....jinak Amanda nezklamala a také předvedla, proč je obsazovaná do komedií....jedinou skvrnkou byl pro mě Z.Braff - nějak se pro něj nemůžu nadchnout, vidím ho pořád ve stejné póze, se stejným výrazem jako jsem ho léta viděla ve Scrubs, pro mě zůstane pořád doktorem:-) ()