floppy4

Dobry namet nedotiahnuty do konca. Dalo sa podla mna vytazit daleko viacej a vsetky prvky filmu vypimpovat aby neposobil tak lacno. Cele to posobi jak vysmazany syr bez tatarskej. Som na vazkach s hodnotenim teraz ale rozhodne sa mi lubilo napatie a zvedavost co bude dalej. Ale napriek tomu, nieco tomu chyba, strasne to zavana nizkorozpoctakom. Velkym minusom su pre mna tie 5korunove vybuchy, tam treba pri takomto zanri vzdy radsej zainvestovat do efektov jak do scenara, a tiez postrelenie toho agenta do ramena, ktory sa dalej len osucha sako a uteka dalej je fakt na smiech a podobne haluze hodne uberaju na hodnoteni. ()

pan Spock

Výborný akční thriller. Vyprávění příběhu z pohledu několika různých postav, kdy každá z nich přidá do skládanky svůj kousek, se mi opravdu líbil. Výborné herecké obsazení a svižná akce dělá z Úhlu pohledu nadstandartní a velmi dobře stravitelnou podívanou. ()

RAPTTTOR

Vždycky mě nadchne, když koukám na něco neokoukané, třeba hezkou brunetu, zrzku, blondýnu… nebo film. Úhel pohledu mě nadchnul! Osm pohledů na jednu a tutéž věc, člověka nutí k zamyšlení, jak prožívají ostatní lidé právě tento okamžik. Film o atentátu na prezidenta USA - to už tu bylo tisíckrát ale takhle určitě na. Příběh je komplikovaný, ale ne tolik, aby jste se v něm ztráceli. Je zatraceně akční a to se tady přitom objeví pouze dva výbuchy, jedna automobilová honička a trocha střílení… Zkrátka je to skvělí akční film, který má bohužel dvě ALE… ta automobilová honička no to bylo fakt dílo! Myslel jsem, že takové scény s nerozbitnými a samoupravujícími se auty se přestali točit na konci osmdesátých let a potom ten srdceryvný závěr… ()

Šefča

Filmy tohoto typu mi plně vyhovují. Napětí od začátku až do konce (tak to má ve filmech být), zajímavá zápletka i rozuzlení. ()

vojtazz

Úhly pohledu dobré, škoda že nebyly využité v lepším filmu. Krom toho tady bych se bez některých úhlů obešel, třeba bez Whitakerova, takový vytržený z kontextu, navíc srdcervoucí až na půdu. Slušná honička. ()

xxxblade

Dobře zpracovaný snímek s dobrým hereckým obsazením při kterém se nebudete nudit.Ale ja od něho čekal trochu více, s některými přibehy sem se nudil ale celkové rozuzlení ,které vyvrcholilo skvělou akcí mi to vynahradilo. ()

spike.sg

Na tenhle film se mi nepodařilo jít do kina dostal se mi do rukou až za ty 4 roky co je na světě. Výsledek byl pro mě příjemným překvapením. Myslím, že podobný pojetí, jako tady jsem snad nikde jinde neviděl. Začátek byl sice nudnější to ano, ale jakmile se prokousáváte filmem dál a dál a zjišťujete role zůčastněných a jak to postupně do sebe zapadá, děj nabírá na obrátkách a nakonec pro mé překvapení se všechno setká v jednom jediném bodě. Opravdu Pete Travis odvedl kus práce a je vidět, že opravdu zapojil hlavu, fantazii, prostě všechno, co dělá z Úhlu pohledu nadprůměrný kousek. Herci byli taky vynikající, rejža vybral velmi dobře. ()

djrhedy

Celou dobu to vypadalo docela dobře. Ale na začátku jsem měl takové nepříjemné tušení, že se z Quaida stane ten správný hrdina (pozor zbytek obsahuje spoilery), který zase všem po americku nakope a bohužel, když se jako obvykle ukázala absolutní nesmrtelnost amerického agenta a amerického prezidenta, měl jsem bohužel pravdu. Ty tři hvězdy jen za to, jak je to natočený. Mimochodem Opel vydrží víc než Hummer. ()

pupidup

Zajímavě vyspádovaný a scénáristicky dokonalý film, který mě vtáhl do děje a nepustil, až do fádního konce pro holky jako já...tedy - v podstatě "vše dobře dopadlo". Jo, odpočinkově chytrý film. ()

pajapeta

Jedna situace pohledem několika lidí, mé oblíbené téma. Akční nářez s hrdinným americkým prezidentem v závěru. ()

Xawerius

Film je opravdu strhující - bohužel pro mě ne až do konce. První přetočení je překvapivé a hodnotil jsem jako super nápad. Ale když už jsem se vrátil pětkrát, tak mě to přestalo bavit, že jsem ani konec nějak nevnímal. Do poloviny filmu za čtyři, ale celkově to u mě spadlo na pouhé tři. ()

El_Barto

Tuctový akčňák, ale s velmi dobře propracovaným paralelním vyprávěcím postupem, že i když je to podávané z pohledu třeba páté osoby tak to neomrzí a je to prostě až do poslední vteřiny strhující. Akorát tvůrci nepřidali potřebu opakovaného shlédnutí a tudíž je to velmi dobrý film, ale jen na jedno použití. ()

zde1ne

Wow, napětí od začátku až do konce. Po technické stránce velmi dobře provedeno. Jak název sám vypovídá, jde o osm různých pohledů na stejný čas. Pominu-li tradiční americký hepáč, tak musím konstatovat, že jsem se nedokázal odlepit od obrazovky po celý film, a to už se mi dlouho nestalo. Akčních záběrů dost a dost, prostě napínák, jak má být. A to mám fakt rád... ()

baron518

Kdo má rád akci a strhující děj od počátku do konce, ten zklamán rozhodně nebude. Jeden z mála filmů, kde nemá smysl se ptát: Kdo, proč a z jakého důvodu... Ten, kdo hledá ve filmech logiku věci, gradující vývoj postav a podobně, zde tyto věci rozhodně nenalezne. Jde o film, který pojednává o únosu prezidenta USA a, jak již výstižně český název udává - je natočen z mnoha úhlů pohledu lidí, kteří v tom takříkajíc "mají prsty" nebo se jen tak náhodně k případu nachomýtli. ()

vladous

Rozhodně v záplavě podobných snímků je tento něčím originálním a řemeslně dobře zpracovaným. Film si udržuje strhující napětí a byť sled událostí divák zná od úvodu filmu, rozhodně se nenudí. Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami, určitě si 4 zaslouží. ()

hanzikk

Jeden z mála filmů který i přesto, že se celý film řeší snad jen nějakých 15-25 minut filmového času pořád dokola, nenudí. Role ztvárněny dobře, velmi dobrá práce s kamerou. Příběh je sice jednoduchý, ale tím jak je omýván z několika úhlů pohledu a divák se pomalu ale jistě dozvídá kudy se příběh ubírá, tak si přidává na síle. ()

Ladull

Fajn večerní film... Ze začátku jsem moc nepochápala název, ale jakmile se začal čas vracet, hned jsem pochopila. Parádně vymyšlené, parádně zpracované a zahrané. Nejdříve jsem hledala každou stopu, která by mě dovedla k tomu O CO VLASTNĚ JDE. Ovšem musela jsem se na to vykašlat a počkat, až mi to děj bude chtít říct sám. Díky neustálému opakování se mi film pomaličku skládal dohromady, i když pokud slyšíte polední zvonění a tu stejnou řeč minimálně pětkrát, začne vám z toho trochu hrabat :D. Celý tento příběh mě nadchl svou akcí, napětím a taky domotaností, kterou tolik zbožňuji. Ty 4* si Úhel pohledu podle mého opravdu zaslouží. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“