poster

Život podle Dana

 • USA

  Dan in Real Life

 • Slovensko

  Traja v jednej posteli

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  *

  Nesnesitelná blbost o hyperdobrácký rodině, co furt hraje šarády a provozuje disco rozcvičky. Hemží se to tam kecama jako "jsi zabiják lásky" atd. Vůbec všechny ty dialogy o lásce mě zabíjely a bylo mi trapně.(10.4.2012)

 • Shit
  ***

  Špatný to rozhodně neni, ale i když se tady Steve Carrell hodně snaží, tak mu podle mě daleko víc sednou komediálnější role, tohle je takový hodně dramatický a mě osobně to moc nesedělo, ale aspoň sem se nenudil a občas i pobavil, jen mě strašně srala děsně hysterická Brittany Robertson a ty její výstupy.(29.2.2008)

 • Aluska88
  ****

  Juliette Binoche se zdá býti dokonalou ženou. Umí vytvářet nadpozemská díla z Čokolády, procestovala celý svět a umí luštit křížovky:) Když se seznámí se Stevem Carellem, převrátí mu, jeho dosud vcelku poklidný život, vzhůru nohama. Stevovi role "Losera" padla jako šitá na míru a kvůli Marii začne vyvádět různé kejkrle, jako třeba schovávat se oblečený ve sprše, nebo padat ze střechy:) Spolu s Juliette jim to spolu sluší a nakonec si i oni zaslouží své štěstí.(4.2.2013)

 • k212
  ***

  Ja chcu taky takovú rodinu ... velkou, pohodovou, nekonfliktně otevřenou. Téměř idealismus žití. Komedie to příliš není, spíš takový úsměvný filmeček o tatíkovi, co mentoruje do vztahů svých dcer, ale sám se zblázní jak pubík. Fajn odehraná pohoda, nic víc. 60%.(25.4.2009)

 • Lateef
  ****

  Čert vem Božského Evana, Carell znovu dokázal, že když mu společnost dělají lidé a né digitální fauna, může se divák kochat jeho širokým a osobitým hereckým projevem. Všech klišé žánrově podobných filmů se vyvarovat nelze (dojemný závěr, procitnutí), rád ale leccos prominu, protože zde je všechno podáno svěže, příjemně, nenásilně, vcelku skutečně a taky odvázaně (líbí se mi, když se hlavní hrdina rozhoupe, pustí si třeba bombovou Nasty Girl od Inaya Day a vysekne odvázaný tanec plný neznámých pohybových prvků). Postavy působí realisticky, Emily Blunt je luxusní! Prostě hezký, příjemný film, tak do toho, jen si to pusťte! 62,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace