Život podle Dana

Traja v jednej posteli

Dan in Real Life

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 98 min

Veľmi príjemný film plný príjemných hercov, hudby, scén...no jednoducho som mal z toho veľmi príjemný pocit. 8/10(5.12.2010)

70%(31.12.2016)

Úplne obyčajná lovestory, ktorá sa môže prihodiť každému z nás. A možno preto som si ju tak veľmi zamilovala.(16.1.2011)

Čas od času se objeví film, který mě dostane. Ideálně se mi trefí do aktuální nálady a jeho sledování se mění v prožívání příběhu. Tak intenzivního, že přehlédnu i chyby filmu, mezi které patří především naprostá předvídatelnost prakticky všech aspektů, které se v následujících momentech stanou. Ale občas není nad to se u filmu dojmout a přát si, aby se podobné věci skutečně staly i v divákově životě. Ano, i já dokážu být sentimentální cíťa a děkuji tvůrcům "Dan in Real Life," že mi to po delší době dokázali připomenout...(21.8.2011)

Špatný to rozhodně neni, ale i když se tady Steve Carrell hodně snaží, tak mu podle mě daleko víc sednou komediálnější role, tohle je takový hodně dramatický a mě osobně to moc nesedělo, ale aspoň sem se nenudil a občas i pobavil, jen mě strašně srala děsně hysterická Brittany Robertson a ty její výstupy.(29.2.2008)

• - Spoluautor scénáře Pierce Gardner se nechal inspirovat osobní zkušeností z každoročního setkání rodiny své ženy na Rhode Islandu. (HellFire)

• - Spoiler: Syn Petera Hedgese, Lucas, má ve filmu cameo. Tancuje s Danovou nejmladší dcerou Lilly na svatbě. (c.tucker)

• - Natáčení probíhalo v New Yorku a na Rhode Islandu (USA). (Tygrys)