poster

Život podle Dana

 • USA

  Dan in Real Life

 • Slovensko

  Traja v jednej posteli

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ***

  Až nepříjemně přeslazené. Film začíná skvěle, ale ve chvíli nástupu Juliette Binoche začne být ve špatném slova smyslu směšný. Její zcestovalá, sportovně založená intelektuálka, která každému hned učaruje (proč, protože byla v Asii a dokáže vyluštit křížovku?) mě od první chvíle docela srala. Binoche jí zbytečně přehrávala a po většinu času působí jako vykulená slepice. Mnohem víc jsem Danovi fandil, aby si více padl do oka s "prasečím rypáčkem" Emily Blunt, ta sice na extrémně malém prostoru dokázala zaujmout výrazněji než vyjevená Binoche. To, jak je ve filmu ve všech pádech skloňována láska s velkým L taky brzy přestane člověka dojímat a nutilo mě to k posměšnému povzdychování (hlavně proto, že jsem na to koukal s přítelkyní a film vybásnil, jakožto určitě perfektní zážitek, takže jsem jí musel dát najevo, že cukrová vata co se na obrazovce odehrává mě nepříjemně překvapuje stejně jako jí). Umírněný Carell nebyl špatný.(16.2.2010)

 • B!shop
  ***

  No vcelku o nicem, ale film ma jeden obrovskej klad a to je Steve Carell, kterej hraje naprosto perfektne a behem filmu prakticky neudela zadnou ze svejch uchylaren, coz vzhledem k tomu, ze hraje krapet deprimovanyho fotrika, presne role potrebovala. Jinak samotnej film ma v pohode zapletku, Binoche je taky v klidu, ale problem je, ze vtipy se daj spocitat na prstech jedny ruky. A to ne dobry nebo spatny, tech vtipu je tady tak malo, ze je pak clovek rad za cokoliv. A pak me ke konci srala rodinka, kdy byly vsichni strasne spravny, jen Steve byl osklivej, fakt sem doufal, ze vezme tyc a rozseka jim drzky na kasi. Celkove, i kdyz sem se u filmu zasmal mozna dvakrat, neda se mu uprit, ze je slusne natocenej a zahranej, takze 3*.(13.3.2008)

 • Lateef
  ****

  Čert vem Božského Evana, Carell znovu dokázal, že když mu společnost dělají lidé a né digitální fauna, může se divák kochat jeho širokým a osobitým hereckým projevem. Všech klišé žánrově podobných filmů se vyvarovat nelze (dojemný závěr, procitnutí), rád ale leccos prominu, protože zde je všechno podáno svěže, příjemně, nenásilně, vcelku skutečně a taky odvázaně (líbí se mi, když se hlavní hrdina rozhoupe, pustí si třeba bombovou Nasty Girl od Inaya Day a vysekne odvázaný tanec plný neznámých pohybových prvků). Postavy působí realisticky, Emily Blunt je luxusní! Prostě hezký, příjemný film, tak do toho, jen si to pusťte! 62,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.6.2008)

 • AngelAngie
  *****

  Zcela zaslouženě má tenhle film vysoká hodnocení. Je to nenáročnej, strašně milej a hezkej příběh, který si na nic nehraje a i když je místy i smutnej, převážně jsem se bavila a samozřejmě na konci happy end, ale jak jsem psala .. tenhle film je tak milej, že to nemůže být ani bráno jako nějaké klišé. A konečně jsem Steva Carella viděla v pořádné roli, hrál skvěle, Emily Blunt opět sexy a teď jestě víc v červené sexy káře (no a to ani nemluvím o tanečku u jukeboxu, vau ..) a Juliette Binoche byla rozkošná, ta salsa zamávala i se mnou .. :)) Vážně krásnej film!(21.5.2008)

 • choze
  ****

  Dva bratři, jedna osudová žena a rodinná sešlost, ze které není úniku. Tohle velmi příjemně pohladilo mé vyprahlé romantické srdce. Zatím nejlepší film Stevea Carella. Jako bonus Dane Cook a Emily Blunt ve vedlejších rolích.(17.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace